Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Vizyon Türk” için 271 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Fatih Bayram 28 Ekim 2018

  Fatih Bayram çekirge bende burdayım

 2. Avatar
  Fatih Bayram 28 Ekim 2018

  Evet şimdi düzeldi böyle harikasın sesine gönlüne sağlık olsun inşallah harika sin maşallah nazar değmesin bütün eserler FEVZİYE ÇELİK HNM GELSİN BIRDE bana gelsin

 3. Avatar
  Senem Özkan 27 Aralık 2015

  Şuan sizi merakla dinliyorum iyi yayınlar (selamlar =)

 4. Avatar
  ADEM ÖZMEN 26 Aralık 2015

  adem ozmen ordu kahvediyari plus tan kucak dolusu selamlar ıyı yayınlar

 5. Avatar
  ADEM ÖZMEN 26 Aralık 2015

  ordu kahve diyari plus dan istek parçamızı tekrarlıyorum ordunun dereleri adlı parça şimdiden teşekkür ederiz tüm personel ve saygı değerli müsterilerimiz kucak dolusu selamlar ORDUDAN

 6. Avatar
  ADEM ÖZMEN 26 Aralık 2015

  sizleri dinleyen değerli müsterilerimizde hepsi memnun saygı değer müşterilerimize ordunun dereleri aksa yukarı yukarı diye bi istekleri var yayınlarsanız memnun oluruz saygılar ordudan kucak dolusu selamlar

 7. Avatar
  ADEM ÖZMEN 26 Aralık 2015

  selamlar ordu kahvediyari plus tan adem ozmen işletme müdürü olarak harika vakit geçiriyoruz sizlerle

 8. Avatar
  Senem 19 Aralık 2015

  Babamı ve sizi dinliyoruz =)

 9. Avatar
  batuhan 29 Kasım 2015

  sıradaki şarkıyı anneme göderirmisin
  iyi yayınlar

VIZYON TüRK İSTASYONU DETAYLARI

Vizyon Türk

vizyon-turk-dinle

Vizyon Türk

Vizyon Türk,106.6 frekansından arabesk müzik türünde yayınlar yapmaktadır.Online olarak sitemizden dinlenebilen vizyon türk için doğru yerdesiniz.Eğer radyo çalmıyorsa sayfayı yenileyiniz.Yinede çalmıyorsa o anlık yayınla ilgili bir problem vardır.Vizyon türk dinlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.

Vizyon Türk

Hakkında Bilgiler
1995 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen radyomuz yeni yayın dönemin de yepyeni programları ile yine tüm dinleyicilerin vazgeçemediği bir adres oldu. Dinleyici kitlesini her geçen gün artırarak tüm Türkiye’ ye ve ardından tüm dünya ya ulaşmayı hedefleyen Vizyon Türk küçük büyük herkesin kalbini çalmış olduğu şarkılarla fetih ediyor. Marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Vizyon Türk bir yandan da sizin ürün ve hizmetlerinizi herkese duyurmayı ve sizin bir marka olmanız konusunda elinden gelen tüm desteği veriyor.
Müzik insan yaşamın ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Ruha hitap eden sevgiyi, umudu, mutluluğu, hüznü saygıyı aşkı anlatan duygulara hitap eden tek araçtır . Ayrıca bizim dinlediğimiz gibi bizden sonraki nesillere, çocuklarımıza, torunlarımıza da zamanı kendi zamanımızdaki müzik ve şarkı kültürünü de sevdirmek, dinletmek istiyoruz. Vizyon Türk ‘ ü diğer radyolardan ayıran en büyük özelliği hiçbir siyasi görüşü temsil etmemesidir.

Vizyon Türk

İletişim Bilgileri
Telefon:
0212 580 52 52
0212 624 97 77
E-mail:
info@vizyonturk.com.tr
Adres:
Telsiz Mah. Birlik Cad. No:2 Kat:4 Küçükçekmece – İstanbul

Vizyon Türk

Frekans Bilgileri
106.6 frekansından karasal yayını gerçekleştirmektedir.
En güzel ve begenilen arabesk parçaları buradan sizlere dinleten Vizyon türk tam hız yayınına devam ediyor.Arabesk fantazi müzik türünde oldukça başarılı şekilde yayınlar gerçekleştiren vizyon türk için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?