Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Vizyon Türk” için 306 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Hasret erden 19 Eylül 2020

  Merhaba ben hasret. Silivri de 4 no da E3 de yatmakta olan ömrüm sevdiğim Abdullah güneş için uygar doğanaydan çok özledim çalarsanız çok sevinirim umarım dinliyordur küçük aşkıma selamlar

 2. Avatar
  Hasret erden 19 Eylül 2020

  Merhaba ben hasret. Silivride E3 de yatmakta olan ömrüm sevdiğim abdullah güneş için uygar doğanaydan çok özledim çalarsanız çok sevinirim umarım dinliyordur küçük aşkıma selamlar

 3. Avatar
  Cansel 17 Eylül 2020

  5 nolu L tipi 6.koğuşta yatan canımın içi olcay tali ye selam olsun onu hepimiz cok seviyoruz Olcayımıza bir an once kavuşmak dileğiyle dualarımız olcayimla ve ordaki herkesle Allah herkesi kurtarsın kuzenlerinin cok selami var olcayim cümleten rabbime emanet ediyorumm sizleri

 4. Avatar
  Meltem 28 Ağustos 2020

  İyi aksamlar silivri 2 nolu f 12 de yatan yiğenim bilal beray kütüğe selamlar olsun onu cok seviyorum kendisine ve koğuş arkadaşlarına selam olsun

 5. Avatar
  Erkan eser 25 Ağustos 2020

  Silivri ceza evinde olan SERKAN ESER abime hacı koca dan kader mahkumu şarkısını armağan ediyorum.

 6. Avatar
  Erkan eser 25 Ağustos 2020

  silivri ceza evinde F8 koğuşunda yatmakta olan SERKAN ESER abime hacı koca’dan kader mahkumu şarkısını armağan ediyorum. Tüm kader mahkumlarını allah kurtarsın.

 7. Avatar
  Erkan eser 25 Ağustos 2020

  Selamın aleyküm vizyon türk ailesi silivri ceza evinde F8 koğuşunda yatmakta olan SERKAN ESER abime hacı koca’dan kader mahkumu şarkısını armağan ediyorum. Tüm kader mahkumlarını allah kurtarsın.

 8. Avatar
  Fatih bayuk 23 Ağustos 2020

  Istanbul silivri ceza evinde olan abim MEMDUH bayuk ve arkadaşlarına selamlar

VIZYON TüRK İSTASYONU DETAYLARI

Vizyon Türk

vizyon-turk-dinle

Vizyon Türk

Vizyon Türk,106.6 frekansından arabesk müzik türünde yayınlar yapmaktadır.Online olarak sitemizden dinlenebilen vizyon türk için doğru yerdesiniz.Eğer radyo çalmıyorsa sayfayı yenileyiniz.Yinede çalmıyorsa o anlık yayınla ilgili bir problem vardır.Vizyon türk dinlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.

Vizyon Türk

Hakkında Bilgiler
1995 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen radyomuz yeni yayın dönemin de yepyeni programları ile yine tüm dinleyicilerin vazgeçemediği bir adres oldu. Dinleyici kitlesini her geçen gün artırarak tüm Türkiye’ ye ve ardından tüm dünya ya ulaşmayı hedefleyen Vizyon Türk küçük büyük herkesin kalbini çalmış olduğu şarkılarla fetih ediyor. Marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Vizyon Türk bir yandan da sizin ürün ve hizmetlerinizi herkese duyurmayı ve sizin bir marka olmanız konusunda elinden gelen tüm desteği veriyor.
Müzik insan yaşamın ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Ruha hitap eden sevgiyi, umudu, mutluluğu, hüznü saygıyı aşkı anlatan duygulara hitap eden tek araçtır . Ayrıca bizim dinlediğimiz gibi bizden sonraki nesillere, çocuklarımıza, torunlarımıza da zamanı kendi zamanımızdaki müzik ve şarkı kültürünü de sevdirmek, dinletmek istiyoruz. Vizyon Türk ‘ ü diğer radyolardan ayıran en büyük özelliği hiçbir siyasi görüşü temsil etmemesidir.

Vizyon Türk

İletişim Bilgileri
Telefon:
0212 580 52 52
0212 624 97 77
E-mail:
info@vizyonturk.com.tr
Adres:
Telsiz Mah. Birlik Cad. No:2 Kat:4 Küçükçekmece – İstanbul

Vizyon Türk

Frekans Bilgileri
106.6 frekansından karasal yayını gerçekleştirmektedir.
En güzel ve begenilen arabesk parçaları buradan sizlere dinleten Vizyon türk tam hız yayınına devam ediyor.Arabesk fantazi müzik türünde oldukça başarılı şekilde yayınlar gerçekleştiren vizyon türk için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?