Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sese Tıklayıp Sürükleyin. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Trt Nağme” için 101 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Zekai Tunca 19 Aralık 2016

  şarkı isteten gitsin youtubetan dinlesin burası radyo yahu

 2. Avatar
  fatma tuna 11 Ekim 2016

  ben her zaman trt nağme dinliyorum. bu gün de iki sevdiğim insan karşılıklı program yapıyor. selam sevgili derya kaya. selam elif güreşci. mümkünse bir ziya taşkent şarkısı bekliyorum.ankara kalesinden sevgiler

 3. Avatar
  Muammer 26 Haziran 2016

  Menekşe gözler hulyali bakışları çok manalı calarmisiniz

 4. Avatar
  ışık burhanoğlu 25 Nisan 2016

  Umut Akyürek hanım kışlalar doldu bugün türküsü ancak bu kadar güzel söylenirdi ne diyeyim yüreğine sesine sağlık .YANIKÖMER İ ilk defa bir erkek sesinden hemde Yahya Geylanın sesinden dinlemek çok tatlı bir sürpriz oldu.sesinize yüreğinize sağlık

 5. Avatar
  cihat dişci 13 Nisan 2016

  Sakarya-Adapazarı’ndan selamlar:::Makina imalat teknik resimleri çizerken sabah ilk önce TRT Nağme’yi açarım.Emeği geçenlere teşekkür ederim.

 6. Avatar
  yasemin özlü 13 Mayıs 2015

  Yahya Geylan dan önceki solist ruhumuzu tahrip etti .aşk olsun doğrusu yol geçen hanı yaptınız. radyonun haline bakınız yazıklar olsun

 7. Avatar
  ENVER GÜLCAN 19 Nisan 2015

  SAYGIDEĞER TRT NAĞME PROĞRAMINDAN İZMİRDE BULUNAN MESLEKTAŞLARIM SAYIN RAFET ERŞEN,SAYIN HULUSİ AKSARI,AKIN ŞENYILMAZ , METİN GÜLENÇ VE SAYGIDEĞER EŞLERİ İÇİN SIRADAKİ ŞARKIYI İSTİYORUZ.TEŞEKKÜRLER,SELAMLAR,SAYGILAR.ENVER GÜLŞEN GÜLCAN.EM.ORM.YÜK.MÜH.-BOLU.

 8. Avatar
  ENVER GÜLCAN 19 Nisan 2015

  TRT NAĞME İZMİR ÇALIŞANLARINA BOLU DAN SELAMLAR,SAYGILAR,SEVGİLER.İYİKİ VARSINIZ.ŞU ANDA YAYINLADIĞINIZ PROĞRAM HARİKA.ENVER GÜLCAN VE EŞİ.-BOLU

 9. Avatar
  ENVER GÜLCAN 07 Nisan 2015

  TRT NAĞME RADYOSU ÇALIŞANLARINA EN İÇTEN DİLEKLERİMLE SELAMLAR,SAYGILAR,SEVGİLER.ENVER GÜLCAN.EMEKLİ ORMAN YÜK.MÜH.-BOLU.

 10. Avatar
  ENVER GÜLCAN 07 Nisan 2015

  SAYGIDEĞER ELİF GÜREŞÇİ HANIMEFENDİYİ İLK DEFA İZMİTTE BİR KONSERDE İZLEDİK.HARİKA SANATÇIMIZA SELAMLAR,SAYGILAR.1963 YILINDA GEREDE ORTAOKULUNDA FRANSIZCA ÖĞRETMENİMİZ OLAN SAYIN AYFER KURUÇ HOCAMIZ ŞU ANDA RADYOSUNUN BAŞINDA.ELİF GÜREŞÇİ HAYRANI.ENVER GÜLCAN EM.OR.YÜK MÜH-BOLU

 11. Avatar
  KEVSER KARADAŞ 26 Şubat 2015

  TRT NAĞMEDEKİ GÖREVLİLER, SİZLERİ DAİREDE İŞLERİMİ YAPARKEN DİNLİYORUM. ÇOK KALİTELİ YAYIN YAPIYORSUNUZ, TEŞEKKÜRLER. SİZDEN "YEŞİL GÖZLERİNDEN MUHABBET KAPTIM" ZEKİ MÜREN'DEN DİNLEME İMKANIM VARMIDIR. SİNOP KÜLTÜR MÜDÜRLÜĞÜNDEKİ TÜRK SANAT KOROSUNDAKİ DEĞERLİ DOSTLARIMA GELSİN. SELAMLAR.

 12. Avatar
  adnan genç 25 Ocak 2015

  promı yapanlar,sunanlar,soyleyenler,emeği geçenlerin hepsinden ALLAH razı olsun sağlık sıhatlı nice mutlu yıllar dileğiyle sağolun var olun

TRT NAğME İSTASYONU DETAYLARI

Trt Nağme

trt-nagme-dinle

Trt Nağme

Trt Nağme,101.6 frekansından Türk Sanat Müziği yayınlamaktadır.Trt radyo 4 ile aynı türe hizmet etselerde, Trt Nağme 24 saat kesintisiz Tsm müziği çalmaktadır.Eski arşivde ne varsa burada bulabileceğiniz bir radyo olan Trt Nağme sizlere unutulmaz anlar yaşatmaya oldukça hevesli.TSM müziğini dinlemeyi seven biriyseniz mutlaka sitemizden Trt Nağme dinlemelisiniz.

Trt Nağme

Hakkında Bilgiler
TRT Nağme 6 Mayıs 2009’da yayınına başlayan TRT Nağme, FM vericilerinden, internet ve uydu üzerinden Türk Sanat Müziği severlerle buluşuyor.TRT Nağme yayınlarında 24 saat kesintisiz Türk Sanat Müziği’ne yer veriliyor.TRT arşivinden seçme eserler ve yeni kayıtlar TRT kalitesiyle TRT Nağme’de sunuluyor.
Hani hep yakınırız ya; bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ülkemize geç girmesinden… Radyoculuk açısından durum tam tersidir oysa. 6 Mayıs 1927’de, dünyayla neredeyse aynı anda başlar Türk toplumunun radyo serüveni. 1 Mayıs 1964’de TRT’nin kurulmasıyla da yepyeni bir ivme kazanır.

Bugün TRT Radyoları; kamu yayıncılığı sorumluluğu, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı, doğru ve güzel Türkçesi, haber, bilgi, eğitim, kültür, müzik, eğlence içeriğiyle; ülkenin her köşesine, toplumun her kesimine seslenmektedir.

TRT Türkiye Radyoları; Radyo-1, Radyo-2 (TRT FM), Radyo-3, Radyo-4, 5 Bölge Radyosu (Antalya, Çukurova, GAP-Diyarbakır, Erzurum, Trabzon), Türk Sanat Müziği sevenler için TRT Nağme, Türkü dostlarına yönelik TRT Türkü, TRT Radyo Haber Kanalı ve uluslararası radyo kanalları Türkiye’nin Sesi Radyosu(32 dil) ve Avrupa FM ile radyo yayıncılığı alanında ülkemizde ve dünyada etkin bir güç konumundadır.

Trt Nağme

İletişim Bilgileri
Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

Trt Nağme

Frekans Bilgileri
101.6 frekansından karasal radyo yayını yapmaktadır.Bu yüzden radyonuzdan dinlemek için bu bilgilere ihtiyacınız olacaktır.Fakat radyodan değilde online olarak TSM müziğini dinlemek isterseniz, Radyo Nağme sizin için 24 saat burada yayın yapıyor olacak.Trt kalitesiyle verilen yayınları online dinlemek için doğru yerdesiniz.Trt Nağme dinlemenin en kolay yolu.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?