DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...
Telif Hakkı Sayfası

Radyo dinleme sitemizde bulunan tüm radyo yayınlarının sorumluluğu yapımcı medya şirketi, markalar veya yayıncı kuruluşlara aittir. Sunucularımız da yayınların hiçbir şekilde kaydı tutulmamakta olup, yayınlara müdahale/düzenleme yapılmamaktadır. Sitemizi kullanan kişi ve kurumlar direkt olarak radyoların bize sağladıkları yayın sunucularıyla bağlantı kurmaktadır. Kurulan bu bağlantılar gecikmeli olarak verilmektedir. Dolayısıyla internet sitemiz 5651 sayılı kanunda belirtildiği gibi yer sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir.

 

Aynı zamanda canliradyodinle.web.tr sitemizde ücretli/şifreli ve yasal olmayan hiç bir radyo bulunmamaktadır. Eğer ücretli ve yasal olmayan bir içerikle/radyoyla karşılaşırsanız, bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak 3 iş günü içerisinde kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Yapılan tüm bu canlı yayınlarda dinletilen eserler ve şarkılar, radyo kuruluşları tarafından telif hakkı ödenerek yayınlanmaktadır. Eğer aksi bir durum olduğunu düşünüyorsanız, radyoların sayfalarında bulunan iletişim adreslerinden kendilerine ulaşabilir, gerekli işlemleri yapmalarını söyleyebilirsiniz. Bunun dışında sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Yer sağlayıcının yükümlülükleri

MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.