Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sese Tıklayıp Sürükleyin. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.
CRD.WEB.TR

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Star Artı” için 53 radyo dinleyen yorum yapmış.

 1. Recep dublacı 01 Kasım 2018

  Selamın aleyküm Maltepe çocuk ve gençlik B:12 kogusunda yatmakta olan kral kardeşim emre çakıra enver yılmazdan mühepet şarkısını istiyorım takma kafana kardeşim bu cezalar seni yıkamaz güçlendirir inşallah tez zamanda beraber olucaz allaha emanetsin can dostum iyi yayınlar abi saygılar

 2. Kadir 28 Haziran 2018

  Maltepe çocuk cezaevinde yatan Fırat bolelli kardeşime Fatih buluttan aç gardiyan kapıları türlüsünü armağan etmek istiyorum kardeşim seni çok seviyorum en yakın zamanda çıkıcaksın inşallah elbet birgün kadir kocadağ

 3. Sebahat 23 Kasım 2017

  Emirim oğlum seni çok seviyorum annecim bunu hiç unutma ordan çıkacaksın annecim

 4. Sinemnur 23 Kasım 2017

  STAR iyi akşamlar ben Maltepe çocuk cezaevinde olan A10 koğuşunda olan emirimi kardesimi burdan çok sevdiğim i özlediğimi söylemek istiyorum onun için seni almadan gitmem parçasını çalmanızı istiyorum

STAR ARTı İSTASYONU DETAYLARI

Star Artı

star-arti-dinle

Star Artı

Star Artı fm,98.8 frekansından arabesk-fantazi türünde yayınlar yapmaktadır..Arabesk müziğinin başarılı temsilcilerini bu radyoda bulabilirsiniz.Gönüllerin starı sloganıyla yayınlarına devam eden star artı buradan online olarak dinlenebilmektedir. Star Artı dinlemek için doğru yerdesiniz.

Star Artı

Hakkında Bilgiler
Tüm Marmara bölgesinde yayın yapan 98.8 Starartı Fm Fantezi, Halk Müziği ağırlıkta yayın yaparak bir çok kesimden dinleyici ile buluşmaktadır.
Yüksek bir dinleyici oranına sahip olan 98.8 Starartı Fm kendi kategorisinde yapılan araştırmalarda ilk sıralamalarda yer almaktadır.

Özellikle gündüz programlarından ticari taksiler, minibüsler, dolmuşlarda ve diğer toplu taşıma araçlarında dinlenen radyomuz, akşam programlarında ise ciddi oranda kişisel dinleyiciye sahip bulunmaktadır.

Sizde kaliteden yararlanın.

Star Artı

İletişim Bilgileri
Tel: (0212) 436 74 04
Canlı Yayın Tel : (0212) 436 00 17
STARARTI SMS Hattı
star yaz bir boşluk bırak, mesajını yaz, 3929 ‘a YOLLA

Star Artı

Frekans Bilgileri
Star Artı 98.8 frekansından karasal yayını gerçekleştirmektedir.Sizlerde radyonuzdan dinlemek isterseniz bu frekans bilgisini kullanabilirsiniz.Dilerseniz radyo dinleme sitemizi ziyaret ederek Star Artı radyo kanalını canlı olarak online dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?