Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Şırnak FM” için 158 dinleyen yorum yapmış.

 1. Lazım değil 22 Ekim 2021

  Merhabalar Şırnak’ta cezaevinde yatan Serhat inanç için Aras ibrahim slawemin parçasını istiyorum teşekkür ederim

 2. Rojin 29 Eylül 2021

  Az kaldı kavuşacağız inşallah

 3. Rojin 29 Eylül 2021

  Merhaba ben Mardin Mazıdağı dan rojin demir Şırnak t tipi kapalı ceza evinde olan ablam selmalar sıradaki bütün şarkılar sana armağan olsun..

 4. Rojin 29 Eylül 2021

  Merhaba ben Mardin Mazıdağı dan rojin demir sirnak t tipi kapalı ceza evinde olan ablam dizdar demir e selamlar inşallah iyisindir. Sıradaki bütün şarkılar ona ve arkadaşlarına armağan olsun. İyi aksamlar.

 5. Ömer anlar 17 Eylül 2021

  Mrb ben Ömer anlar Şırnak kapalı ceza evi c17 kagusunda olan abim mahsun anlara selamlarimi iletiyorum Allah’ın izniyle bu günlerde geçecek insalla tez zaman da aramızda olursun abim mahsun

 6. Ercan 13 Eylül 2021

  Hazret Akhan için bi Müslüm gürses şarkısını armağan etmek istiyor um

 7. Ercan 13 Eylül 2021

  As kaldı hazret abim bu günlerde geçer

 8. Ercan 13 Eylül 2021

  Selam ben. Ercan burdan selamlarımı Şırnak’t tipi kapalı ceza evinde bolunan hazret Akhana selamlar Müslüm gürses şarkısını armağan etmek istiyorum

 9. Fırat 07 Eylül 2021

  Çok güzel yayın yapıyorsunuz çok başarılı buluyorum severek dinliyorum

 10. Fırat 07 Eylül 2021

  Selamün aleyküm hayırlı yayınlar dinliyorum Şırnak t tipi kapalı cezaevi de d1 koğuşunda yatmakta olan sevgili eşim keser dalğin için düşüňüp his ederek yazdığım şiiri okumanızı istiyorum çok sevinirim okursanız Şimdi sen uzaksın benden kilometreler fark etmez yanımda olamadın çünkü senin uzaklığın derin bir su gibi aydınlığı görüyorum ama bı türlü çıkamıyorum yukarı çünkü ellerimi bağladılar seni bende aldılar kopardılar benden meyvalarimizda çaldılar hayalimdesin hep canlı bı balık gibi kirasiyorsun gözümde seni tutamıyorum çekip alamıyorum o derinlikten bekliyorum sabırla bir gün tutucam ellerinden ve bidaha ayiramicaklar bizi biz öyle bir kenetlenecezki baktıklarında anliyacaklar biz bütünüz tekiz su sizdiramazlar bizi bir daha ayiramicaklar aglatamicklar .

ŞıRNAK FM İSTASYONU DETAYLARI

Şırnak FM
Şırnak FM

Şırnak FM

Şırnak FM

Hakkında Bilgiler
95.0 FM frekansı üzerinden yayın yapan radyo kanalı, Şırnak ve çevre bölgelerde yoğun bir şekilde takip edilmektedir. Şırnak FM, karışık müzik anlayışı nedeniyle, özellikle kararsız insanlar tarafından dinlenmektedir. Ağırlıklı olarak şu müzik türlerine yer vermekteler: Yöresel, Halk Türküleri, Slow müzikler, Kürtçe müzikler, Pop şarkılar vb. gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Uyduya bağlanarak dinlemek yerine, internet üzerinden dinleme taraftarıysanız, Şırnak FM sayfamız kesinlikle size eşlik edecektir.

Şırnak FM

İletişim Adresleri
Adres: ŞIRNAK HÜKÜMET KONAĞI KARŞISI
Telefon: 0(486) 216 76 67
GSM: 0541 775 82 92
Reklam: 0544 490 44 74 – 0486 216 76 67

Şırnak FM

Karasal Frekansları
95.0 kullanılarak Şırnak ve yakınlarında uydu üzerinden takip edilebilir. Şırnak FM, “Güneydoğu’nun Büyüyen Sesi” sloganıyla sizleri karşılıyor. Online olarak Şırnak FM radyo dinlemek için, buraya gözatmanız yeterli olacaktır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?