Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sese Tıklayıp Sürükleyin. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.
CRD.WEB.TR

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Şırnak FM” için 128 radyo dinleyen yorum yapmış.

 1. Karakız 25 Aralık 2018

  Iyi yayinlar. Lütfen rica etsem. Şırnak kapalı cezaevinde yatan biriciğim herşeyim olan kadri aşut için bayhan dan seninle olmak varya yı çalar mısınız. Şimdiden teşekkürler

 2. Karakız 24 Aralık 2018

  Iyi yayinlar. Şırnak kapalı cezaevinde yatan herşeyim biriciğim kadri aşut için. Bayhan dan Seninle olmak varya şarkısını calarsaniz çok sevinirim. Simdiden teşekkürler…

 3. yusuf balkan 10 Haziran 2015

  harika bir yayın dündar sansur süpersin olağanüstü akşamları istiyorum okursan mutlu olurum

 4. metin 31 Mayıs 2015

  slm ben metin sıradaki parçayı çok sevdiğim kader arkadaşıma gelsin ve tüm şırnak halkına gelsin azer bülbülden bu geçe karakolluk olabilirim..iyi akşamlar..

ŞıRNAK FM İSTASYONU DETAYLARI

Şırnak FM
Şırnak FM

Şırnak FM

Şırnak FM

Hakkında Bilgiler
95.0 FM frekansı üzerinden yayın yapan radyo kanalı, Şırnak ve çevre bölgelerde yoğun bir şekilde takip edilmektedir. Şırnak FM, karışık müzik anlayışı nedeniyle, özellikle kararsız insanlar tarafından dinlenmektedir. Ağırlıklı olarak şu müzik türlerine yer vermekteler: Yöresel, Halk Türküleri, Slow müzikler, Kürtçe müzikler, Pop şarkılar vb. gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Uyduya bağlanarak dinlemek yerine, internet üzerinden dinleme taraftarıysanız, Şırnak FM sayfamız kesinlikle size eşlik edecektir.

Şırnak FM

İletişim Adresleri
Adres: ŞIRNAK HÜKÜMET KONAĞI KARŞISI
Telefon: 0(486) 216 76 67
GSM: 0541 775 82 92
Reklam: 0544 490 44 74 – 0486 216 76 67

Şırnak FM

Karasal Frekansları
95.0 kullanılarak Şırnak ve yakınlarında uydu üzerinden takip edilebilir. Şırnak FM, “Güneydoğu’nun Büyüyen Sesi” sloganıyla sizleri karşılıyor. Online olarak Şırnak FM radyo dinlemek için, buraya gözatmanız yeterli olacaktır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?