Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Şırnak FM” için 143 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Emine Koç 09 Ekim 2020

  Selamlar ben İzmir Buca’dan Emine Koç. Soner Aldemir’in son albümünden bir şarkı çalarsanız sevinirim. Bu şarkı eşim Ahmet kızım Seher için gelsin kolay gelsin iyi yayınlar.

 2. Avatar
  Çiyazan 08 Haziran 2020

  Şırnak t tipi kapalı ceza evine selamlar

 3. Avatar
  Hümeyra Karabulut 01 Haziran 2020

  merhaba, ben Hümeyra Karabulut. Şırnak T tipi kapalı cezaevinde A13 koğuşunda olan dayım Muhammed Demir’e ve oradaki tüm tutsak arkadaşlarına, Ceza’dan “suspus” şarkısını çalarsanız çok memnun oluruz.

 4. Avatar
  Hümeyra Karabulut 28 Mayıs 2020

  merhaba, ben Hümeyra Karabulut. Şırnak T tipi kapalı cezaevinde A13 koğuşunda olan dayım Muhammed Demir’e ve oradaki tüm tutsak arkadaşlarına, Ceza’dan “suspus” şarkısını çalarsanız çok memnun oluruz.

 5. Avatar
  Seyda Yıldız 24 Mayıs 2020

  Semih Yıldızın amcasi Seyda YILDIZdan cezaevinde geçirdiği son ramazan bayramı olması duasiyla… Nalçığan köyünden sevgi ve selamlar Semih ve arkadaslarina..

 6. Avatar
  Seyda YILDIZ 24 Mayıs 2020

  Semih yıldızın amcasi Seyda YILDIZ dan semihe dört duvar arasindaki son ramazan bayrami olmasi dilegiyle… nalçığan köyünden selamlar sevgiler..

 7. Avatar
  Eyyüp 31 Mart 2020

  Ben vip asistan eyyüp gerçekten dünyada nadir bulunan tüm güzelliklerin mevcut olarak bir özellik ayrıcalığı olan bir insanın mümkün olduğundan bahsediyorum o kişide Alemin Büyük bestekarı ve bizimde kalbimizin sahibi gönlümüzün fedaisi ve biz cankan vip olarak bir vücuduz bu vücudun kalbi Fatih abidir.Bu yüzden diyorum ki RnBeske devam Fatih babaya selam..

ŞıRNAK FM İSTASYONU DETAYLARI

Şırnak FM
Şırnak FM

Şırnak FM

Şırnak FM

Hakkında Bilgiler
95.0 FM frekansı üzerinden yayın yapan radyo kanalı, Şırnak ve çevre bölgelerde yoğun bir şekilde takip edilmektedir. Şırnak FM, karışık müzik anlayışı nedeniyle, özellikle kararsız insanlar tarafından dinlenmektedir. Ağırlıklı olarak şu müzik türlerine yer vermekteler: Yöresel, Halk Türküleri, Slow müzikler, Kürtçe müzikler, Pop şarkılar vb. gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Uyduya bağlanarak dinlemek yerine, internet üzerinden dinleme taraftarıysanız, Şırnak FM sayfamız kesinlikle size eşlik edecektir.

Şırnak FM

İletişim Adresleri
Adres: ŞIRNAK HÜKÜMET KONAĞI KARŞISI
Telefon: 0(486) 216 76 67
GSM: 0541 775 82 92
Reklam: 0544 490 44 74 – 0486 216 76 67

Şırnak FM

Karasal Frekansları
95.0 kullanılarak Şırnak ve yakınlarında uydu üzerinden takip edilebilir. Şırnak FM, “Güneydoğu’nun Büyüyen Sesi” sloganıyla sizleri karşılıyor. Online olarak Şırnak FM radyo dinlemek için, buraya gözatmanız yeterli olacaktır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?