Mesaj Yaz

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

SAMANYOLU HABER RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Samanyolu Haber Radyo
Samanyolu Haber Radyo

Samanyolu Haber Radyo

Samanyolu Haber Radyo Hakkında Bilgiler

Samanyolu bünyesinde yayın hayatına devam eden ve televizyon kanalı ile birlikte benzer konsepte sahip olan Samanyolu Haber Radyo, Haberturk Radyo ile birlikte benzer bir yayın akışına sahip diyebiliriz. Ülkemizde çok sayıda haber kanalı mevcut ve bu kanallar, radyo yayınları ile de daha fazla insan ulaşmak adına harekete geçmiş durumdalar. Samanyolu Haber Radyo, en etkili adreslerden bir tanesi ve haftanın her günü, her saati kesintisiz haber sunmak adına bu adres üzerinden sizlere hizmet veriyorlar. Samanyolu Haber Radyo kanalını kendi web siteleri üzerinden takip edebiliyorsunuz fakat yayınlarda zaman zaman donmalar ya da takılmalar meydana gelebiliyor, bu sorunu yaşamamak adına sizler de sitemizde yeriniz alabilir ve yayınları daha kusursuz bir şekilde takip edebilirsiniz.

Samanyolu Haber Radyo ve daha fazlasını bulabileceğiniz http://canliradyodinle.web.tr/ sitemiz, fark yaratan alt yapısı ve geniş arşivi ile bu sektörün en iyisi olmayı başarmış durumda. Radyo dinlemek için gereksiz adreslerde vakit kaybetmenize gerek yok çünkü dilediğiniz her kanalı sizlere ücretsiz olarak sunuyor ve huzurlarınıza getiriyoruz. Samanyolu Haber Radyo, bu kanallardan yalnızca biri ve haber konsepti olarak da en etkili adresler arasında yer alıyor. Son dönemde yapılan operasyondan çok etkilenmemiş gibi görünüyorlar ve yollarına da hız kesmeden kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Bu özel kanal ile birlikte diğer haber kanallarını da dinlemek ve zaman zaman da müzik yayınlarına ortak olmak isterseniz sitemizi sık kullanılanlar menüsüne ekleyebilir ve gün içerisinde düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. Radyo sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ve editörlerimiz de bu artışa bağlı olarak daha fazla çalışıyor. Eklenen radyo kanallarını her gün kontrol ediyor ve sorunsuz bir şekilde hizmet verdiklerinden emin olmaya da özen gösteriyoruz. Samanyolu Haber Radyo ve daha fazla kanalın yer aldığı sitemiz, arşiv konusunda da sınıfının en iyisi ve ziyaretçi sayısına bakıldığında bu sektörde ne kadar popüler olduğunu da görebilirsiniz. Amatör, bölgesel, profesyonel ve diğer tüm radyo kanallarının yer aldığı adresimizi sizler de gün içerisinde ziyaret edebilirsiniz.

Samanyolu Haber Radyo İletişim Adresleri

Adres: Kısıklı Mah. Ferah Cad. Reşat Bey Sokak. No:12 Çamlıca Üsküdar, İstanbul
E-Mail: info@samanyolu.tv
Telefon: 0216 524 95 24
Fax: 0216 344 38 03

Samanyolu Haber Radyo Uydu Frekansları

  • İstanbul 106.8
  • Ankara 95.0
  • İzmir 94.1
  • Bursa 104.8
  • Eskişehir 104.8
  • Karaman 92.0
  • Kırıkkale 98.2
  • Konya 98.8

Bu frekansları kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?