Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Romantik Radyo” için 62 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  EBRU ERBAŞ 16 Mayıs 2015

  ROMANTİK RADYO.. SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM… SABAH 8 DEN MESAİ BİTİMİNE KADAR SİZİ SIKILMADAN DİNLİYORUM.. ÇİZGİNİZİ VE TARZINIZI HİÇ BİR ZAMAN BOZMAMANIZ DİLEĞİYLE ANTALYADAN SEVGİLER

 2. Avatar
  Ceyhan Baytur 11 Mart 2015

  Tek kelime ile harikasınız…Müthiş bir müzik kanslısınız.Kalite 10 numars.40Yıllık TRT’ciyim TRT eski bölge müfütüyüm sixi kutluyorum…Ceyhan BAYTUR

 3. Avatar
  pearl 24 Haziran 2014

  yıllardır hiç sıkılmadan dinliyorum.. hep böyle kalın……

 4. Avatar
  yaşar yaman 16 Haziran 2014

  ben sizden 80 ve 90lı yılların ünlü slow parcalarını bir sidi olarak istiyorum sizi çok seviyorum.devamlı sizi dinliyorum.nolur bana bir sidi yaparmısınız ..denizliden selamlaar.

 5. Avatar
  muazzez-ekinci 10 Haziran 2014

  heryerde romantik radyoyu duyduğumdaki hissi anlatamam size o an herşeyi bırakıp nerde olursa olsun dans etmek istiyorum beni bütünleştiren herşeyimle hissettiğim tek müzik tirleri tek radyo emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

 6. Avatar
  cuma 17 Mayıs 2014

  şarkılar fıs veya güzel

 7. Avatar
  zeliha aydın 18 Şubat 2014

  demiştim bu parçalar okyanus sesi, meltem rüzgarları ve yağmurun sesi kadar dinlendiriyor teşekkürlerrrrri
  KOCAELİ

 8. Avatar
  zeliha aydın 23 Ocak 2014

  sabah günüme bu parçalarla başlıyorum yani yok böyle birşey' daha ne diyebilirimki bahar rüzgarları gibi ve okyanusun sesi gibi gerisinide siz düşünün teşekkürler KOCAELİ

  • Avatar
   emre 08 Şubat 2014

   zeliha hanım merhaba sabahları sahilde martılar eşliğinde bu müzikleri dinliyerek şahane açıkbüfe kahvaltı keyfi yaşak isterseniz derince harikalar sahili saymarina cafe restoranta bekleriz saygılarızla…

   say marina cafe restorant

 9. Avatar
  batıegeli 05 Ocak 2014

  az reklam, az gevezelik,bol müzik şahane bir yayın şekli dinlediğim tek radyo kanalı yalnız yayın gücü biraz yükseltilebilirse çok daha uzaklardanda parazitsiz dinleyebiliriz ,teşekkürler.

 10. Avatar
  ZELİHA AYDIN 04 Ocak 2014

  bu güzel yayın için teşekkürler çooook uzaklara götürüyor inanınki insanı çok ama pekçok dinlendiriyor

 11. Avatar
  ZELİHA AYDIN 01 Ocak 2014

  yaaa harika ' bu parçaları ömrümün sonuna kadar dinlerim harikasınız hep böyle olsun __ Zeliha AYDIN KOCAELİ

 12. Avatar
  Gülen 31 Aralık 2013

  Müthiş..,Süper..,ruhu dinlendiren,insanı sakinleştiren, zamanımızın sıkıntılarından birazda olsun uzaklaştıran tek radyo.

ROMANTIK RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Romantik Radyo

romantik-radyo-dinle

Romantik Radyo

Romantik radyo,izmir’den yayın yapmaktadır.Yılların verdiği tecrübe ile dinleyicilerine güzel anlar yaşatmaktadır.Sadece slow yabancı müziklerin çalındığı Romantik Radyo’da birbirinden güzel yabancı müzikler bulabilirsiniz.Romantik Radyo,sakin ve slow yabancı müzikleri ilk yayınlanmaya başlayan radyo olarakta bilinir.Sitemizden 24 saat boyunca canlı olarak dinleyebilirsiniz.Flash player desteği ile sizlere sunduğumuz romantik radyo dinleyebilmek için flash eklentisinin edinmeniz gerekebilir.

Romantik Radyo

Hakkında Bilgiler
1993 yılında yayın hayatına başlamıştır. Romantik Radyo, merkezi İzmir’de olan bir radyo kanalıdır. Frekansı 101.0’dir. Romantik Radyo 2004 yılında RAYAD tarafından ” İzmir’in en çok dinlenen yabancı müzik kanalı ” ödülüne layık görülmüştür.
Dinç Bilgin’in sahibi olduğu “Yeni Asır Gazetesi”‘ne bağlı olarak kurulan ve uzun süre bu gruba bağlı bir medya kuruluşu olarak kalan radyo kanalı, TMSF’nin Holding şirketlerine el koyması ile devletin eline geçmiştir. Yapılan ihale sonucu ile öncelikle Ciner Grubuna daha sonra tekrarlanan satışla Sabah Gazetesi ve Atv ile birlikte Çalık Holding tarafından satın alınmıştır.

Romantik Radyo

İletişim Bilgileri
Turkuvaz İzmir Gazete Dergi Basım Yayım A.Ş.
Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 Çankaya 35210
Tel: 0 232 441 50 00
Fax: 0 232 446 42 22
info@romantikradyo.com.tr

Romantik Radyo

Frekans Bilgileri
Romantik Radyo Frekans
İzmir : 101.0
Bu frekans doğrultusunda romantik radyo dinleyebilir yada sitemizden online olarak takip edebilirsiniz.Canlıradyodinle.web.tr üzerinden romantik radyo dinleyebilmek için flash eklentisi gerekmektedir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?