Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Ülkü” için 24 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  hulusi kurt 03 Mart 2013

  06 03 2013 saat 23 de genel merkez sanatcımız sayın ozan (BAŞKAL)Paltalk mesenger mhp genel merkez odasında bozkurtlarla ve asenalarla buluşuyor bu buluşmaya siz dava arkadaşlarımızı davet eder odamıza bekleriz paltalk mhp genel merkez odası adına hulusikurt50 derğerli dava arkadaşlarım sizleri de odamıza katılmaya davet ederim saygılarımla NE MUTLU TÜRKÜMDİYENE

 2. Avatar
  hulusi kurt 28 Şubat 2013

  02 03 2013 SAAT 23 DE SAYIN OZAN (ÖZER KOÇ) PALTALK MESENGER M H P GENEL MERKEZ ODASINDA TÜRK İSLAM ÜLKÜSÜNE GÖNÜLVERENLERLE BULUŞUYOR SAYIN DAVA ARKADAŞLARIMIZ ODAMIZA KATILIM SAĞLAYARAK BİZLERİ YALINIZ BIRAKMAYIN SİZ DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIMIZ DAVET EDER KATILIMLARINIZI BEKLERİZ PALTALK MESENGER MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL MERKEZ ODASI ADINA HULUSİKURT50

 3. Avatar
  hulusi kurt 25 Şubat 2013

  02 03 2013 saat 23 de türk islam ülküsünün yılmaz ses sanatcımız sayın (özer koç )paltalk mesengerde mhp genel merkez odasında şeref misafirimiz ollaçaklardır bu odamıza siz değerli radiyo yöneticileri ve değerli dava arkadaşlarımız davetlidir bu odada türk islam ülküsünün ses sanatcılarını ağırlamaya devam etmekteğiz mhp genel merkez odasına katılmak için paltalk mesenger indirmeniz gerekmektedir siz değerli dava arkadaşlarımızı odamıza bekler hepimizin allah yar ve yardımcısı olsun ne mutlu türküm diyene paltalk mesenger mhp genel merkez odası adına hulusikurt50

 4. Avatar
  hulusi kurt 25 Şubat 2013

  merhaba sevgili dava arkadaşlarım sizleri en içden gelen duygularımla selamlar allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun saygıdeğer radiyo yöneticileri bizler paltalk mesengerde mhp genel merkez adı altında sohbet odası açmaktağız odamıza arasıra türk islam ülküsüne gönül vermiş ollan değerli ses sanatcılarımız aramıza bazen katılmaktalar bu vesi le ile siz radioyo yöneticileri ile beraber ortak yayın yapabilir miğiz bu hafta sonu 02 03 2013 saat 23 de sayın sanatcımız (özer koç) şeref konumuz ollaçaklardır bu vesile ile bu yayını ortak yapalım diyorum eğer mümkünse bizlerle bir bağlantı kurun fikir alış verişinde bulunanlım lütfen paltalk mesenger mhp genel merkez odası adına hulusikurt50 saygılarımla allaha emanet olun sayın dava arkadaşlarım sizlerede hayırlı yayınlar dileriz ne mutlu türküm diyene_

 5. Avatar
  yıldırım şahin 18 Şubat 2013

  Selam olsun, tüm bozkurtlara

 6. Avatar
  TAYFUN 15 Şubat 2013

  selam olsun susurlukluda bütün bozkurtlara ve asenalara

 7. Avatar
  ALİ SÖYLEMEZ 02 Ocak 2013

  UZUN ZAMANDIR ARACIMDA TEK KAYITLI RADYO OLARAK DİNLİYORUM BANA GENÇLİĞİMİ HATIRLTIYORSUNUZ

 8. Avatar
  ALİ SÖYLEEZ 02 Ocak 2013

  GÖZÜNÜZE SAĞLIK

 9. Avatar
  şevket 29 Aralık 2012

  İSTANBULDAN ŞEVKET 18 BOZKURTLARA SLM OLSUN

 10. Avatar
  mehmet 28 Aralık 2012

  konya ülkü ocaklarına slm lar yüreginize saglık

 11. Avatar
  emrah oruçgüney 25 Aralık 2012

  SAKARYA ALPEREN OCAKLARINDAN SELAM OLSUNN

 12. Avatar
  BÜLENT 08 Kasım 2012

  TORULDAN REİS 29 BOZKURTLARA SLM OLSUN

RADYO ÜLKü İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Ülkü

radyo-ulku-dinle

Radyo Ülkü

Radyo Ülkü,100.1 frekansında Konya’dan yayın yapmaktadır.Yayın türü olarak halk müzikleri,yöresel türküler ve benzeri türde parçalar yayınlamaktadır.Karasal yayınından takip edilebileceği gibi sitemizdende dinlenebilir.Radyo ülkü dinlemek için tek yapmanız gereken bu sayfayı ziyaret etmek ve çalınan türkülerin, yöresel parçaların tadına varmaktır.

Radyo Ülkü

Hakkında Bilgiler
Radyo ÜLKÜ; Konya ve geneline 100,1 frekansından; Ayrıca www.ulkufm.com. Sitesinden tüm Türkiye ve Dünya’ya yayın yapmaktadır.
Yayınlarımızda dinleyici memnuniyeti ve kaliteyi ön plana çıkaran,Milli ve manevi değerlere saygılı,hassas çizgiyi takip etmekteyiz.
THM, TSM ve Özgün Türk Müziği tarzında seçkin ve kaliteli müzik yayını anlayışıyla Haber, Kültür, Açık oturum, şiir, istekler, Dini İçerikli programlarıyla tamamen profesyonellik içerisinde sizlere hizmet etmektedir.

Yayın akışımız içerisinde,doğruları ve gerçekleri anlatarak ,verilen mesajlarla, gelecek nesillerin bilinçli yetişmesine ve yetiştirilmesine katkı sağlamak amacındayız.
Dinleyici kitlemizin her geçen gün daha çok artması; hem radyomuza olan talepleri hem de yayınlanan reklâmlarımızla firmalarımıza geri dönüşüm sağlaması bizleri mutlu etmektedir.

1992 yılında yayın hayatına başlayan radyo ülkü,1995 yılında ” Karatay Ülkü Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş” bünyesinde seçkin yayın anlayışı, elit dinleyicisi ve profesyonel kadrosuyla,çıktığı gönül yolculuğunda GÖNÜLLERİN RADYOSU sloğanı ile yoluna devam etmiştir.2010 Yılında “Konya Vizyon” dergisinin organize ettiği yılın en iyileri anketinde radyo ülkü, dinleyicilerinin çok büyük desteği ile,2010 yılının en iyi Radyosu seçilmiştir.

Geçmişten bu günlere elit ve seçkin bir dinleyici kitlesi ile gerek bölgemizde gerekse web sitemizde kısa zamanda yüzbinlere ulaşan dinlenme oranları ile radyomuz gönül dostlarının desteği ile daima zirvede olmuştur.
Radyo Ülkü olarak dinleyicilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmanın gayreti ve sizlerin desteği ile sizlere layık olmaya çalışarak yoluna devam edecektir.

Radyo Ülkü

İletişim Bilgileri
Vatan Caddesi Selay İş Merkezi Kat:5 No:504
Selçuklu – KONYA
Tel: 0332 320 15 00

Radyo Ülkü

Frekans Bilgileri
Konya ve geneline 100,1 frekansından karasal yayını ulaştırmaktadır.Yöresel müziklerin durmadan çalındığı radyo ülkü sitemizden online olarak dinlenebilmektedir.Radyo ülkü halk türküleri ve yerel ezgiler ile dinleyicilerine hoş vakitler geçirtmektedir.Ülkü radyo dinlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?