Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Şampiyon” için 139 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Sevcan Ş. 03 Nisan 2021

  Merhaba , iyi yayınlar
  Bursa E Tipi Kapalı Cezaevinde kalmakta olan Erdinç TAN için sizlerden Berkay – Ağla Gözüm şarkısını çalmanızı rica ediyorum. Gönderemediğim mektuplarım yerine bunu kabul etmesini rica ediyorum. Herkesin en kısa zamanda gökyüzüne kavuşmasını dilerim , o da çok sever. Teşekkür ederim.

 2. Avatar
  Abdullah 23 Ocak 2021

  İYİ YAYINLAR BURSA KAPALI B26 KAPALI KOĞUŞUNDA YATAN ABİM ALPERENE HER SABIR VAKTİNİN ESİRİDİR SABRET ABİ BU GÜNLERDE GEÇECEK GÜZEL GÜNLER BİZİ BEKLİYOR BİZ HEP SENİN YANINDAYIZ SENİ ALLAHA EMANET EDİYORUZ DİKKAT ET KENDİNE TEZ ZAMANDA RABBİM SENİ BİZLERİN YANINA GETİRSİN ABİM ALPERENE VE TÜM KOĞUŞ ARKADAŞLARINA KENAN VARDIKTAN TABİP SEN ELLEME YARAMI PARÇASINI ARMAĞAN EDİYORUM

 3. Avatar
  Canan Güneş 05 Aralık 2020

  Iyi yayinlar iyi akşamlar bursa e tipi ceza evinde yatan eşim akif için hiraizerdüş den canına can al beni adlı parçayı yayinlarmisiniz seni çok seviyorum aşkım çok özledim seni bu hasretlik en kisa zamanda bitecek zümrüt gözlüm her şey yoluna giriyor çok az kaldı bebeğim Meleğim canan

RADYO ŞAMPIYON İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Şampiyon

radyo-sampiyon-dinle

Radyo Şampiyon

Radyo Şampiyon,89.5 frekansından Bursa’dan arabesk türünde yayınlar yapmaktadır.Radyo Şampiyon,dinleyicileri için en güzel arabesk,fantazi türünde parçaları seçmektedir.Sohbetler eşliğinde müziklerin çalındığı radyoların şampiyonu sloganıyla sizlerle.Sizde Radyo Şampiyon dinlemek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Radyo Şampiyon

Hakkında Bilgiler
Radyo Şampiyon, 1993 yılının Eylül ayında yayın hayatına başlamıştır.FM bandı 89.5 MHz frekansından marmara bölgesinde yayın yapmaktadır.
Yayınlarında Türkçe sözlü pop, arabesk, fantazi, özgün, Türk Sanat ve Türk Halk müziklerine yer vermektedir. Radyo Şampiyon 24 saat aralıksız olarak yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Şampiyon

İletişim Bilgileri
Posta Adresi: sampiyon@radyosampiyon.com.tr
Telefon: +90 (224) 253 15 15 – +90 (224) 256 64 15 – 16
Fax Numarası: +90 (224) 254 66 76

Radyo Şampiyon

Frekans Bilgileri
Bursa 89.5 frekansından yayın yapmaktadır.Karasal yayını dinlemek için bu bilgiyi kullanabilirsiniz.Radyo Şampiyon’u online dinlemek isterseniz burayı ziyaret edebilir.Canlı olarak takip edebilirsiniz.En güzel arabesk parçaların sizler için çalındığı Radyo Şampiyon yayında.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?