Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Şampiyon” için 118 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Ece 21 Mayıs 2020

  Bursa etipi kapalı ceza evinde B 20 kogusunda yatan kadircan baytan a ceylandan bana biraz zaman lazım şarkısını armağan ediyorum wazgecmek yaptığın en doğrudur bazende götürsün götüren gittiği yere rahatça die önünü açmak gerekir

 2. Avatar
  Ece 21 Mayıs 2020

  Iyi akşamlar sampiyon iyi yayinlar bursa etipi kapalı ceza evinde B/20 koğuşunda yatan kadircan baytan’a ceylandan bana biraz zaman lazım şarkısını armağan ediyorum bu sarki anlatıo herseyi mektup yazmaya çalışıyorum günlerdir yazip yazıp yırttım bazen wazgecmek yapılan en büyük doğudur götürsün götüren gittiği yere die rahatça önünü açmak gerekir

 3. Avatar
  Melek 06 Mayıs 2020

  On numara yuregınıze saglık

 4. Avatar
  Melek 06 Mayıs 2020

  Bursa e tipi kapalı cezaevi d27kogusunda yatan sevdıgım Erhan cakıra muslum gurses seni nasıl ozledımkı şarkısını calarsaniz sevinirim mesajımı okusanız onu cok sevdıgımı soyler misiniz iyi yayınlar

 5. Avatar
  ecem 14 Nisan 2020

  merhaba. eğer bu yazdıklarım yayınınızda iletiliyorsa kapalı da yatan candan öte olan zafer AYDOĞDU ya sesleniyorum. ınsallah duyarsın iyi ol her zaman benden daha iyi. tek isteğim senden. eğer istek alınıyorsa benden sana gelsin senin şarkın.. BEN YORULDUM HAYAT ( ŞİİRLİ) en guzel günler senin olacak. sabir..

 6. Avatar
  Murat durmaz 05 Nisan 2020

  B16 kogusu aslan abim BURAK DURMAZ SEVİYORUM SENI ALLAH YARVE YARDIMCIN OLSUN mudabyalı

RADYO ŞAMPIYON İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Şampiyon

radyo-sampiyon-dinle

Radyo Şampiyon

Radyo Şampiyon,89.5 frekansından Bursa’dan arabesk türünde yayınlar yapmaktadır.Radyo Şampiyon,dinleyicileri için en güzel arabesk,fantazi türünde parçaları seçmektedir.Sohbetler eşliğinde müziklerin çalındığı radyoların şampiyonu sloganıyla sizlerle.Sizde Radyo Şampiyon dinlemek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Radyo Şampiyon

Hakkında Bilgiler
Radyo Şampiyon, 1993 yılının Eylül ayında yayın hayatına başlamıştır.FM bandı 89.5 MHz frekansından marmara bölgesinde yayın yapmaktadır.
Yayınlarında Türkçe sözlü pop, arabesk, fantazi, özgün, Türk Sanat ve Türk Halk müziklerine yer vermektedir. Radyo Şampiyon 24 saat aralıksız olarak yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Şampiyon

İletişim Bilgileri
Posta Adresi: sampiyon@radyosampiyon.com.tr
Telefon: +90 (224) 253 15 15 – +90 (224) 256 64 15 – 16
Fax Numarası: +90 (224) 254 66 76

Radyo Şampiyon

Frekans Bilgileri
Bursa 89.5 frekansından yayın yapmaktadır.Karasal yayını dinlemek için bu bilgiyi kullanabilirsiniz.Radyo Şampiyon’u online dinlemek isterseniz burayı ziyaret edebilir.Canlı olarak takip edebilirsiniz.En güzel arabesk parçaların sizler için çalındığı Radyo Şampiyon yayında.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?