Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Piryolu” için 36 dinleyen yorum yapmış.

 1. suat 22 Mayıs 2016

  slm arkadaşlar

 2. esin 16 Nisan 2016

  çokkk güzellllllllllllll

 3. Serkan 18 Ekim 2015

  Aşık Daimi – Davut Sulari eserleri neden çalınmıyor radyonuzda yok sanırım hiç duymadım

 4. commodore 10 Ekim 2015

  yayın içeriği değişmiş hep kürtçe türküler çalınıyor. Önceden daha iyi idi. Ben Türkçe türküler dinlemek istiyorum.

 5. taner 23 Mayıs 2015

  çok basarılı yolunuz acık olsun

 6. gülten karademir 29 Nisan 2015

  ben kastamonudan gülten erzurumluyum aleviyim radyonuzu bugün dinleme fırsatı buldum çok güzel buldum yolunuz açık olsun dinlemeye devam edeceğim sizleri

 7. Erhan 28 Mart 2015

  Çok güzel bir radyo kanalı. Elinize ve emeğinize sağlık…

 8. zülküf 20 Şubat 2015

  selam iyi yayınlar

 9. zagroz 11 Ocak 2015

  bi de şu siteye atatürkün resmini arka planda asan arkadaşlar yazıklar olsun size onca alevi katledildi onun döneminde şimdi desek onun haberi yok diyeceksiniz saçmalayacaksınız biraz tarihjinizi bilin chp liler sizi

 10. ZAGROZ 11 Ocak 2015

  SPAS ŞI WERA GELE RADYO PİR YOLU.

 11. ismet somay 18 Ocak 2014

  can radyo dost radyo selam tüm dostlara türküsüz hayat olmaz

 12. bayram aksoy 09 Aralık 2013

  selam

RADYO PIRYOLU İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Piryolu

Radyo Piryolu

Radyo Piryolu

Radyo Piryolu, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur. Adıyaman üzerinden gerçekleştirdiği yayınlarıyla birçok dinleyiciye ulaşmaktadır. Genellikle yörelere ait parçaları paylaşan radyo yetkilileri, kaliteli bir şekilde online dinleme hizmeti vermektedir. Radyo Piryolu, bu sayfamızdan dinlenebilmektedir.

Radyo Piryolu

Hakkında Bilgiler
7 gün 24 saat aralıksız süren yayınımıza kulak verebilirsiniz. Radyomuz Adıyaman merkez’de yayın yapmaktadır. Temel hedefimiz Alevi öğretisinin can bulduğu, Yol’un izinden gidildiği Kültürel belleğimiz saydığımız türküler eşliğinde 7 gün 24 saat aralıksız internet üzerinden yayın gerçekleştirmek.

Anadolu’nun kültürel zenginliklerinin yansımasını bulduğu şiir ve türkülere nefes olmak, kültürel değerlerimizi yayınlarımızda sunmak, Anadolu Aleviligi’nin tüm zenginliklerini canlarımızla paylaşma gayreti içerisinde olacağız.. Konulu yayınlarımız kültür, sanat, edebiyat, yorum, müzik, tanıtım kısacası hayata dair konular olacaktır.

Sizlerden gelen isteklere de istek programlarımızda cevap vermeye çalışcağız.. Türkçe, Kürtçe, Zazaca, Lazca, Çerkezce gibi Anadolu’da hayat bulan dillerden ezgiler yayınlanacak. Ve Alevi önderleri aynı zaman sanatçılarımızlada canlı yayın yapmak.

Radyo Piryolu

İletişim Adresleri
Email: radyo@piryolu.net

Radyo Piryolu

FM Frekansları
Şuanda FM frekans bilgisi bulunmayan Radyo Piryolu, sadece online olarak internet üzerinden dinlenip, takip edilebilmektedir. Türkü ve yöresel parçaların sunulduğu Radyo Piryolu’nu dinlemek için tek yapmanız gereken, radyo sitemizin Radyo Piryolu için ayırdığı sayfaya gözatmak.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?