Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Megasite” için 699 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  umut 21 Şubat 2019

  ebru yaşardan seni seviyorum yar dan bir parça istek istiyorum

 2. Avatar
  Esma 29 Ocak 2019

  Iyi yayınlar ben esma cengiz sincan l2 cezaevi b7 kogusunda yatmakta olan musa bugrahan horozcu için muslum gursesten affet sarkisini calarmısınız.seni cok seviyorum sevgılım.

 3. Avatar
  Esma 23 Ocak 2019

  Sincan l2 cezaevi b7 kogusunda yatmakta olan musa bugrahan horozcu icin hani bizim sevdamiz parcasini calarmisiniz.seni cok seviyorum günes birgün sizin icinde doğacak..

 4. Avatar
  Sevgi 06 Ocak 2019

  Ankara sincan kapalı cezaevi L-2 A-7 koğuşunda olan canimm kanım Kemalime zaradan hasretinle yandı gönlüm parcasini calabilir misiniz. Seni cok seviyorum güzel gözlüm

 5. Avatar
  Fatih ÇAKIR 05 Ocak 2019

  İyi Akşamlar, ben Yenidoğan dan Fatih ÇAKIR, Sincan cezaevinde yatmakta olan Ardahan AKKAYA için Değerli abim Enver YILMAZ dan Mapushane parçasını çalmanizi rica ediyorum. gönüller hep sizlerle asla kendinizi yalnız hissetmeyin. .

 6. Avatar
  Merve Kalınsaz 22 Kasım 2018

  Sincan kapali cezaevinde L-1 A6 da olan canim güdük emreme sertaç ortaç dan bilsem kiyi calar misiniz Allah evlatlarina ailesine bizlere kavustursun iyi yayinlar

 7. Avatar
  KILINÇOGLU ALPER 17 Ekim 2018

  ŞARKILAR BOMBA GİBİ ….CANINI YEDİĞİMM

 8. Avatar
  Ayşe 27 Temmuz 2018

  sıradaki parça bütün sevenlere gelsin

 9. Avatar
  Adem Arslan 21 Temmuz 2018

  selamlar sincan l2 tipi a1 koğuşundaki babama selamlar olsun güzel bir parça armağan edermisiniz

 10. Avatar
  Adem Arslan 21 Temmuz 2018

  ankara sincan kapalı cezaevinde l 2 tipi a1 koğuşunda yatan babama armağan ediyorum gelen şarkıyı onu çok seviyoruz arkasındayız

 11. Avatar
  yasemin 14 Temmuz 2018

  ankara sincan l tipi a1 deki kübra teyzeme onu çok sevdiğimizi dört gözle beklediğimizi söyler misiniz

 12. Avatar
  saniye ada 14 Temmuz 2018

  ankara kadın kapalı a1 koğuştaki kübra ya anneme kızın seni çok seviyor 1 ay gitti 4 ay da gidecek dayan annem herşey yolunda sana kurban olurum bizi merask etme herkesin selamı var evdekilierin eşimin dayının kızların allaha emanet ol

RADYO MEGASITE İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Megasite

radyo-megasite-dinle

Radyo Megasite

Radyo Megasite,yıllardır arabesk fantazi türünde yayınlar yapmaktadır.Arabesk müzik türünde çalınan parçalar ile kullanıcılarına müzik dinletmektedir.Durmaksızın çalan arabesk fantazi parçaları, hedef kitleye ulaşmaktadır.İbrahim tatlıses’ten, Ferdi tayfur’a tüm fantazi müziğinin iyileri radyo megasite’de.Arabesk müzik seven biriyseniz mutlaka radyo megasiteyi ziyaret etmelisiniz.Kesinlik bu radyo Arabesk ve fantazi türünde sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecektir..

Radyo Megasite

Hakkında Bilgiler
Radyo Megasite İstanbul’da ki medya ajansları tarafından en çok merak edilen radyodur. Çünkü yapılan araştırmalarda en çok dinlenen yerel radyolar arasında boy gösteriyor.
Yayın hayatına 7 Kasım 1993 yılında Ankara’nın ilk özel Arabesk Radyo İstasyonu olarak başlayan Radyo Megasite, Ankara ve çevresine 10 KW’lık ve 5 KW’lık da yedek vericisi ve yüksek ses kalitesiyle yayın yapmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu güne hedef kitlesinin beğenilerine ve isteklerine her zaman büyük önem veren Megasite’nin temel misyonu 17 yıldır hiç değişmemiştir.”Radyoculuk sektörünün kalkınmasına ve güçlenmesine ışık tutarak insan ruhundaki müziği doğru, akıcı, sanatsal ve seviyeli bir şekilde dinleyicilerine sunarak yayın yapmak”.

Radyo Megasite’yi 16 yıldır yalnız bırakmayan ve özellikle arabesk müzik tutkunu olan kemikleşmiş dinleyici kitlesi 101.1 frekansında buluşmaktadır.
Birlikte nice başarılı yayınlara…

Kadir BALCI
Radyo Megasite Yönetim Kurulu Başkanı

Radyo Megasite

İletişim Bilgileri
Megasite Radyo Televizyon Reklamcılık ve Organizasyon A.Ş.
Tel : +90.312 425 12 16
Canlı Yayın: +90.312 ( 425 06 16 – 425 68 48 )
Faks: +90.312 419 79 19
E-mail : info@megasite.com.tr

Radyo Megasite

Frekans Bilgileri
Istanbul – 101.1
101.1 frekansından dinlenebilen radyo megasite, dilerseniz sitemizdende canlı dinlenebilir.Yapmanız gereken burayı ziyaret edip radyo mega site dinlemek.Radyo Megasite dinle, buradan aralıksız takip edilebilir ve paylaşılabilir.En güzel ve begenilmiş arabesk parçalar Radyo Megasite ile sizlerle.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?