Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Güney” için 68 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  UYSALİA 28 Kasım 2016

  Radio dinlemek ayrıcalıktır varmı bunun aksini düşünen

 2. Avatar
  mehmet 02 Ekim 2016

  iyi yayınlar günaydın şarkılar on numara

 3. Avatar
  haki karer 25 Mart 2016

  Bildiğin tek Kürtçe cümle geliyor aklıma: “ Ez buka Kurmancanım “
  İçin için gülüyorum. amigra.

 4. Avatar
  Caner 29 Aralık 2015

  Çanakkale den selamlar…

 5. Avatar
  soner 15 Kasım 2015

  slm ben kıbrıstan dinleyicinizim çok beğenerek dinliyoruz ama çok kesinti yaşanıyor (sunucu şuan yoğun) ama nedense reklam kısmında kesinti ilgilenirseniz çok memnun oluruz

 6. Avatar
  Azim 26 Haziran 2015

  Gurbette Adana’mıza ve türkülere özlemi bu radyo ile giderelim diyoruz ama reklamlardan bunalıyoruz kardeşim bu ne yahu.

 7. Avatar
  dilan 30 Mayıs 2015

  bu radyoyu 24 saat dinleyen arkadaşım bıktırdı beni bıktırdı yeter

 8. Avatar
  rıza kır 07 Mayıs 2015

  tam bir radyo güney hastasıyım başarılarınızın devamını dilerim.

 9. Avatar
  hasan uzun 14 Şubat 2015

  böylesine kalitedeki bir radyo,toplumsal olayların gerisinde değildir ve bunları desdekleyen yayınları müzik ile belirtir,ama benim anlamadığım ikdidar yalakası yavuzu neden sürekli çalma arzusu var?

 10. Avatar
  SONER YÖRÜK 27 Ocak 2015

  ablacım biraz önce yayın bozuk diye aramıştım. hala aynı 🙁 Rahmetli Kıvırcık Ali den bi türkü rica edebilirmiyim. Karaisalı Yörük Ticaret. Soner YÖRÜK

 11. Avatar
  ERCAN 14 Ocak 2015

  Radyo çok güzel. Fakat isteklerde sorun çıkmazsa daha iyi olacak.

 12. Avatar
  Ramazan DEMİR 09 Ocak 2015

  Adanadan Ramazan 07.01.2015 saat 5, 6 arasıda bir türkü çalıyordu sonuna yetieşebildim. Güzel bir türküydü o saatler arasında çalan türküleri tekrar çalmanızı istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

RADYO GüNEY İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Güney

radyo-guney

Radyo Güney

Radyo Güney,Adana ilinden 99.2 frekansında yayınlar yapmaktadır.Kullanıcılar Radyo Güney’i çaldığı ve paylaştığı Halk Müzikleri,Türküler için sevmektedir.Yayın kalitesi itibariylede oldukça iyi bir radyo olan Radyo Güney, istenirse buradan online olarak dinlenip takip edilebilmektedir.

Radyo Güney

Radyo Hakkında Bilgiler
Radyo Güney FM 99.2 Erkan Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren, bir radyo istasyonudur.
1994 yılında kurulan istasyonumuz ilk önceleri pop olarak başladığı yayınına 1999 tarihinde Erkan Eğitim Kurumlarının bünyesine katılmasıyla Türk Halk Müziği. Anadolu Rock , Anadolu Pop, Etnik, özgün ve Alternatif Müzik yayınına başlamıştır.

Radyo Güney’in programları Erkan Eğitim Kurumları bünyesindeki radyo stüdyosundan yapılmaktadır. Radyo Güney son dönemde gerçekleşen teknolojik iletişim yeniliklerine paralel olarak yayınlarını bilgisayar üzerinden yapmaya başlamıştır.

Bugün, Adana ili ve çevre ilçelere yayın yapan Radyo Güney 1 KW gücünde bir vericiye sahiptir. Radyomuzun yayını, 16 saati programlı, 8 saatide anonsuz müzik olmak üzere 24 saat kesintisiz sürmektedir.

Radyo Güney’de gün içerisinde yer verilen Türk Halk Müziği. Anadolu Rock, Anadolu pop Etnik, özgün ve Alternatif Müzik genel anlamda hedef kitlenin duygularına hitap etmekte, aynı zamanda tarihi, kültürel unsurlar ihmal edilmediği gibi günümüz modern müziklerine de yer verilmektedir.

Bu geniş müzik yelpazesi sayesinde; hedef kitleye tarihsel, kültürel ve toplumsal unsurlar hatırlatılmaya çalışılmaktadır.Radyo Güney kuruluşundan bu güne “en iyisi olmak” felsefesi ile hareket etmiştir.
Radyo Güney’in, 99.2 FM frekansı ve internet üzerinden düzenli, kesintisiz 24 saat boyunca yayın yapıyor olması konumunu ve sorumluluklarını daha öncelikli ve önemli kılmaktadır.

Radyo Güney

Radyo İletişim Bilgileri
Adres: Çakmak Cad. 18. Sok. No:5
Seyhan Merkez, Seyhan, Adana
Telefon Numarası: +90 322 363 66 67

Radyo Güney

Radyo Frekans Bilgileri
Karasal yayın üzerinden Radyo Güney dinlemek istiyorsanız, 99.2 frekansını radyo alıcınızda ayarlamalısınız.Adana’da bulunmuyorsanız, radyo dinleme sitemizi ziyaret ederekte takip edebilirsiniz.Radyo Güney online olarak bu sayfa aracılığıyla dinlenilir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?