Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Güney” için 66 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  SIKICI 08 Aralık 2014

  SIKICI

 2. Avatar
  mustafa çeçen 19 Kasım 2014

  ben konyadan mustafa çeçen sizin radyoyu 24 saat dinli yorum minnet tarım çok teşekkür lerinanın müzük leriniz mükemmel ben de aşık biri yim heralde parçalarda o tarz olunca beni büyülüyo efendim sonsuz teşek kür ler size

 3. Avatar
  tugba 01 Haziran 2014

  çalan parça listesini nasıl öğrenebiliriz

 4. Avatar
  gizli 22 Mayıs 2014

  Selda bagcan ugurlar olsun Mehmet Toprakaltıya gelsin

 5. Avatar
  Recep 22 Mayıs 2014

  Merhaba.ben Tarsus tan recep sizden bi parça isteyecektim.’Ankarada yedim taze meyvayı’ belki bir umut diye beklediğim Ulaşlı sevdiğime gelsin….(seni seviyorum ne olur beni affet)

 6. Avatar
  deniz ali bayar 20 Mayıs 2014

  Kivircik Ali – Sen Kalbimin Diregisin'i çalarmısınız merkez endüstrideki sol yanıma gelsin

 7. Avatar
  selda 06 Nisan 2014

  harikasınız rica etsem Selin İnce hanımın türküsünü bizimle paylaşır mısınız

 8. Avatar
  abdullah 01 Nisan 2014

  selam çok güzel gidiyorsunuz yüreğinize sağlık bir şey sorcam arkadaşlar # mezar arasında # kazımım türküsü # güney radyo çalıyor ara sıra kim söylüyor yardımcı olurmusunuz ?

 9. Avatar
  murat uçar 10 Mart 2014

  abı ıkı parca calıyo reklam verıyosunuz saat 10 dan sonra ne guzel serıye balıyosunuz su reklamları bıraz kısaltsanız ne guzel olacak

 10. Avatar
  ali 23 Şubat 2014

  pozantılı cumaliden kadersiz gelin

 11. Avatar
  osman 15 Şubat 2014

  iyiki varsınız allah bu ğüzelliğinizi bozmasın çok çok tşk ediyorum sizi dinerken uyuyorum

 12. Avatar
  murat 10 Şubat 2014

  akçakoca tarım ürünleri herkeze hayırlı geceler diler

RADYO GüNEY İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Güney

radyo-guney

Radyo Güney

Radyo Güney,Adana ilinden 99.2 frekansında yayınlar yapmaktadır.Kullanıcılar Radyo Güney’i çaldığı ve paylaştığı Halk Müzikleri,Türküler için sevmektedir.Yayın kalitesi itibariylede oldukça iyi bir radyo olan Radyo Güney, istenirse buradan online olarak dinlenip takip edilebilmektedir.

Radyo Güney

Radyo Hakkında Bilgiler
Radyo Güney FM 99.2 Erkan Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren, bir radyo istasyonudur.
1994 yılında kurulan istasyonumuz ilk önceleri pop olarak başladığı yayınına 1999 tarihinde Erkan Eğitim Kurumlarının bünyesine katılmasıyla Türk Halk Müziği. Anadolu Rock , Anadolu Pop, Etnik, özgün ve Alternatif Müzik yayınına başlamıştır.

Radyo Güney’in programları Erkan Eğitim Kurumları bünyesindeki radyo stüdyosundan yapılmaktadır. Radyo Güney son dönemde gerçekleşen teknolojik iletişim yeniliklerine paralel olarak yayınlarını bilgisayar üzerinden yapmaya başlamıştır.

Bugün, Adana ili ve çevre ilçelere yayın yapan Radyo Güney 1 KW gücünde bir vericiye sahiptir. Radyomuzun yayını, 16 saati programlı, 8 saatide anonsuz müzik olmak üzere 24 saat kesintisiz sürmektedir.

Radyo Güney’de gün içerisinde yer verilen Türk Halk Müziği. Anadolu Rock, Anadolu pop Etnik, özgün ve Alternatif Müzik genel anlamda hedef kitlenin duygularına hitap etmekte, aynı zamanda tarihi, kültürel unsurlar ihmal edilmediği gibi günümüz modern müziklerine de yer verilmektedir.

Bu geniş müzik yelpazesi sayesinde; hedef kitleye tarihsel, kültürel ve toplumsal unsurlar hatırlatılmaya çalışılmaktadır.Radyo Güney kuruluşundan bu güne “en iyisi olmak” felsefesi ile hareket etmiştir.
Radyo Güney’in, 99.2 FM frekansı ve internet üzerinden düzenli, kesintisiz 24 saat boyunca yayın yapıyor olması konumunu ve sorumluluklarını daha öncelikli ve önemli kılmaktadır.

Radyo Güney

Radyo İletişim Bilgileri
Adres: Çakmak Cad. 18. Sok. No:5
Seyhan Merkez, Seyhan, Adana
Telefon Numarası: +90 322 363 66 67

Radyo Güney

Radyo Frekans Bilgileri
Karasal yayın üzerinden Radyo Güney dinlemek istiyorsanız, 99.2 frekansını radyo alıcınızda ayarlamalısınız.Adana’da bulunmuyorsanız, radyo dinleme sitemizi ziyaret ederekte takip edebilirsiniz.Radyo Güney online olarak bu sayfa aracılığıyla dinlenilir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?