Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Emek” için 14 dinleyen yorum yapmış.

  1. Avatar
    Zozan 15 Ekim 2019

    Merhaba emek radyo mardin e tipi kapalı cezaevi C2 koğuşundan mazlum tedik azer bülbül dokunmayin cok fenayım iletirseniz cok sevinirim

  2. Avatar
    Erdal hazar 31 Ağustos 2019

    Selam Emek radyo Mardin e tipi kapalı cezaevinde c19 da yatmakta olan sadam ırmak. Mazlum tedik Levent çalhan ve tüm mahkumlara gelsin ben Erdal Hazar Fatih buluttan aç kapıyı gardiyan parçasını armağan ediyorum

RADYO EMEK İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Emek

radyo-emek

Radyo Emek

Radyo Emek,Mardin’den yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur.Genellikle Yöresel,Slow,Arabesk parçalara yer vermektedir.Oldukça fazla dinlenen Radyo Emek, online olarak dinlemek isteyenler için buradan yayında.

Radyo Emek

Radyo Hakkında Bilgiler
Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri sürekli izleyen profesyonel kadrosu.
7/24 kesintisiz yayını ile ve Geniş Dinleyici Kalitesiyle Türkiye’nin dört bir yanından göç etmiş insanların müzik yapısı araştırılarak hazırlanan Müzik kitlenin müzik kültürüne uygun yayın akışıyla internet üzerinden ve 101.0 frekansıyla yayın yapmaktadır.

Radyo Emek

Radyo İletişim Bilgileri
Adres: Urfa Caddesi Mobil İşHanı Kat:4 No:24
Kızıltepe/Mardin
Cep: 0 543 454 38 31
Telefon: +9 0482 313 04 05
Msn: emekradyo_mardin47@hotmail.com

Radyo Emek

Radyo Frekans Bilgileri
Radyo Emek internet radyosu olması nedeniyle, frekans bilgisi bulunmamaktadır.Radyo Emek birbirinden güzel parçaları sizlere sunmaktadır.Radyoyu dinleyebilmeniz için radyo dinleme sitemizi ziyaret edip, Radyo Emek sayfamıza gözatmanız yeterli olacaktır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?