Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sese Tıklayıp Sürükleyin. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.
CRD.WEB.TR

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Barış” için 77 radyo dinleyen yorum yapmış.

  1. Baz&Sibz 15 Haziran 2017

    Avustralyadan selamlar…

RADYO BARış İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Barış

radyo-baris-dinle

Radyo Barış

Radyo Barış,103.0 frekansından Tunceli ve çevresinde yayın yapmaktadır.Genellikle Türkü ve halk ezgilerinin yer verildiği radyo kanalı buradan online olarak dinlenebilmektedir.Radyo Barış yayın kalitesi olarak yeterli düzeydedir ve Tunceli’de büyük oranda dinlenmektedir.

Radyo Barış

Hakkında Bilgiler
Türküler genellikle bir olay, bir arzu ve bir heyecan üzerine doğarlar.Türküler, başlangıçta sahibi belli ürünlerdir. Ancak zamanla, türkünün asıl sahipleri unutulur ve sonraki nesiller tarafından halkın dilinde dolaşa dolaşa farklı coğrafyalara yayılır.

Türküler böylelikle anonimleşirler. Önceleri mahallî hüviyet gösteren türküler, zamanla millî hüviyete bürünürler.
Türkülerin anonimleşmesinde, daha ziyade göçler, kervanlar, askerî sevkler, gurbete iş için gidişler, gezgin halk şairlerinin faaliyetleri, yakın zamanlarda basın ve yayın organları rol oynar.Radyo Barış için türküler oldukça önemlidir.

Yayılma sırasında türkülerin sözlerinde ve ezgilerinde bazı değişiklikler vukua gelir. Kimi zaman bu değişiklikler türküyü tanınmayacak hale getirir; öyle ki, bu eserler karşımıza bir başka türkü olarak dahi çıkabilir.

Radyo Barış

İletişim Bilgileri
Radyo Barış iletişim bilgilerine şuanda erişilemiyor.Fakat ulaşım bilgilerini edindiğimizde radyo dinleme sitemizde bulabileceksiniz.

Radyo Barış

Frekans Bilgileri
Radyo Barış 103.0 frekansından Tunceli ve çevresinde yayın yapmaktadır.Çalınan türküler ve halk müziklerine doymak için buradan Radyo Barış dinleyebilirsiniz..

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?