Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Azelya” için 55 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Yunus aruk 04 Şubat 2020

  Kolay gelsin xece herdem tutuşur dizelerim akustik şiirli adlı parçasını bingöl m tipi kapalı ceza evinde yatmakta olan mesut uzunboy a gelsin ve onla birlikte tüm mahkumlara saygı ve sevgilerle

 2. Avatar
  Zeynep Anşin 09 Ocak 2020

  İyi yayınlar ben Zeynep Anşin kapalı ceza evinde ki abime Ahmet Kaya dan doğum günün şarkısını armağan ediyorum iyi yayınlar.

 3. Avatar
  Yusuf anşin 09 Ocak 2020

  Ben Yusuf anşin Bingöl kapalı m tipi ceza evindeki kardeşim Nurullah Anşin e bu parçayı armağan etmek istiyorum yiğit tekin köftiden teşekkürler

 4. Avatar
  HİKMET ÖZDAĞ 02 Ocak 2020

  CEYLAN LANET OLSUN

 5. Avatar
  Sema 27 Ekim 2019

  Acik ceza evinde olan sevdigim mucahit arabogaya recebim gel sarkisini armagan ediyorum

 6. Avatar
  Duygu buzrul 26 Ekim 2019

  Canimdan cok sevdigim cocugaa gelsin

 7. Avatar
  Aynur 15 Ekim 2019

  M tipi kapalı cezaevinde yatmakta olan kardeşim sadık ve koğuş arkadaşlarına selam söylüyor. En kısa zamanda çıkmaları için dualar ediyorum. Ahmet kayadan Diyarbakır türküsünü armağan ediyorum canım kardeşime.

RADYO AZELYA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Azelya

radyo-azelya

Radyo Azelya

Radyo Azelya, 94.3 FM frekansından Bingöl ve çevresinde yayın yapmaktadır. Yerel bir radyo kanalı olan Radyo Azelya, eğer istenirse online olarak internetten dinlenebilmektedir. Genellikle Yöresel parçaların paylaşıldığı Radyo Azelya’da Kürtçe müzikler, Halk türküleri vb. müzikleri duyabilirsiniz. Sizlerde Radyo Azelya dinlemek ve takip etmek isterseniz, bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Radyo Azelya

FM Radyo Hakkında
Dünya üzerinde büyük ve önemli bir döneme ışık tutan radyonun halen iyi bir iletişim aracı olmasını ve radyonun insan yaşamındaki yerini korumasını sağlamak. Türkçe ve Bölge halkının kullandığı Kürtçe ve Zazaca dillerini düzgün kullanmak, Radyomuzu her kesimden insanlara ulaştırmaktır.

Radyo Azelya ahlaki değerleri ve erdemli bir yayın çizgisi benimser kültürel zenginliğin korunmasını savunur, İnsan haklarına dayalı özgürlükçü, barışçıl, ve çoğulcu bir toplum oluşturmayı hedefler, Basın ve Yayın özgürlüğünü savunur çünkü basın ve yayın özgürlüğü en temel insan haklarındandır. Tartışma, görüşünü açıklama, kınama, eleştirme ve onama hakkını saklı tutar çünkü basın ve yayın ilkeleri gereği yalnız ciddiyetle ve titizlikle sadece günlük olayları bildirmek değil öte yandan Toplumsal ve Siyasal oluşumlar üzerine doğru ve gerçeğe uygun bilgilerle halkı bilinçlendirmek, yöneticileri eleştirmek, uyarmak ve toplumun tüm sorunlarını seslendirme hakkına sahibiz ve bu hakkımızı kullanacağız.

Radyo Azelya mükemmel nitelikte ki yayın kalitesiyle rekabet ortamı doğurmak gelişen teknolojiyi takip ederek alanımızda halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi sürekli yenilemek profesyonel bir ekiple profesyonel bir çalışma ortamı sağlamak. Topluma karşı sorumluluklarımızı basın kimliğiyle yerine getirmek ulusal markaların yanında yerel ekonomik birimlerin güçlenmesini sağlamak halkımızın duygu ve düşüncelerine ayna tutmak ve onların sesi olmak en büyük gayemizdir.

Radyo Azelya

FM Radyo İletişim
Posta adresi: Yeni şehir mah inönü cad yiğitbaşlar iş merkezi ka4 no 12
BİNGÖL – MERKEZ – 12000 – TÜRKİYE
Telefon: 0426-214-68-88 – 0541-334-12-94

Radyo Azelya

Radyonun Frekansları
Bingöl ve çevresinden 94.3 FM frekansını kullanabilirsiniz. Bingöl’de bulunmuyorsanız, internet üzerinden online olarak Radyo Azelya dinleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Radyo Azelya için ayırdığımız bu sayfamızı ziyaret etmektir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?