Mesaj Yaz

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Durdurup tekrar başlatın. - Flash Player'a tıklayın.
CRD.WEB.TR

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Azelya” için 40 dinleyen yorum yapmış.

 1. Mehmet 13 Kasım 2018

  Su reklamlarinizi biraz daha kisa yapamazmisiniz? 10 dakika reklammi olur?

 2. yusuf ciftci 08 Temmuz 2016

  BABAM YUNUS CIFTCIYE SELAMLAR ALLAH YOLLARINI HERZMAN ACIK ETSIN BU ARADA DEDEM HASTA GECMISLERIMI SUNARIM SIYZEDE TESEKKUR EDERIM ALLAH RAZI OLSUN

 3. erol 06 Nisan 2016

  slm aleyküm radyo azelya AİLLESİ VE BELEDİYE BAŞKANİMİZA SORACAGİM SORU ,2ETAP KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ İÇİN LÜTFEN TAM OLARAK NE ZAMAN BAŞLANACAK VE BORÇLANMA OLACAK Mİ SLM LAR SAYGİLAR

 4. kadir 02 Şubat 2015

  selamun aleykum bingöl M TİPİ KAPALI CEZA EVİNDENDE BULUNAN ABELERİME GELSİN B/12 KEMAL ÖZDEMİRE RAMAZAN USTA MUSTAFA ÖZDEMİR BİDE İŞİDE GELSİN AZER BÜLBÜL DAYANAMIYORUM teşekür ederim yayınladıgınız için bide barış ve lewent abelerime gelsin

RADYO AZELYA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Azelya

radyo-azelya

Radyo Azelya

Radyo Azelya, 94.3 FM frekansından Bingöl ve çevresinde yayın yapmaktadır. Yerel bir radyo kanalı olan Radyo Azelya, eğer istenirse online olarak internetten dinlenebilmektedir. Genellikle Yöresel parçaların paylaşıldığı Radyo Azelya’da Kürtçe müzikler, Halk türküleri vb. müzikleri duyabilirsiniz. Sizlerde Radyo Azelya dinlemek ve takip etmek isterseniz, bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Radyo Azelya

FM Radyo Hakkında
Dünya üzerinde büyük ve önemli bir döneme ışık tutan radyonun halen iyi bir iletişim aracı olmasını ve radyonun insan yaşamındaki yerini korumasını sağlamak. Türkçe ve Bölge halkının kullandığı Kürtçe ve Zazaca dillerini düzgün kullanmak, Radyomuzu her kesimden insanlara ulaştırmaktır.

Radyo Azelya ahlaki değerleri ve erdemli bir yayın çizgisi benimser kültürel zenginliğin korunmasını savunur, İnsan haklarına dayalı özgürlükçü, barışçıl, ve çoğulcu bir toplum oluşturmayı hedefler, Basın ve Yayın özgürlüğünü savunur çünkü basın ve yayın özgürlüğü en temel insan haklarındandır. Tartışma, görüşünü açıklama, kınama, eleştirme ve onama hakkını saklı tutar çünkü basın ve yayın ilkeleri gereği yalnız ciddiyetle ve titizlikle sadece günlük olayları bildirmek değil öte yandan Toplumsal ve Siyasal oluşumlar üzerine doğru ve gerçeğe uygun bilgilerle halkı bilinçlendirmek, yöneticileri eleştirmek, uyarmak ve toplumun tüm sorunlarını seslendirme hakkına sahibiz ve bu hakkımızı kullanacağız.

Radyo Azelya mükemmel nitelikte ki yayın kalitesiyle rekabet ortamı doğurmak gelişen teknolojiyi takip ederek alanımızda halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi sürekli yenilemek profesyonel bir ekiple profesyonel bir çalışma ortamı sağlamak. Topluma karşı sorumluluklarımızı basın kimliğiyle yerine getirmek ulusal markaların yanında yerel ekonomik birimlerin güçlenmesini sağlamak halkımızın duygu ve düşüncelerine ayna tutmak ve onların sesi olmak en büyük gayemizdir.

Radyo Azelya

FM Radyo İletişim
Posta adresi: Yeni şehir mah inönü cad yiğitbaşlar iş merkezi ka4 no 12
BİNGÖL – MERKEZ – 12000 – TÜRKİYE
Telefon: 0426-214-68-88 – 0541-334-12-94

Radyo Azelya

Radyonun Frekansları
Bingöl ve çevresinden 94.3 FM frekansını kullanabilirsiniz. Bingöl’de bulunmuyorsanız, internet üzerinden online olarak Radyo Azelya dinleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Radyo Azelya için ayırdığımız bu sayfamızı ziyaret etmektir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?