Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Alaturka” için 671 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  sevil bülbül örcün 28 Ocak 2017

  Çok güzel bir program teşekkür ederim ben SEZEN AKSUDAN SİTEM parçasını istiyorum uygunsa Bursadan sevgiler selamlar SEVİL BÜLBÜL ÖRCÜN

 2. Avatar
  Funda 25 Ocak 2017

  Mükemmeir radyo mükemmel bir yayıncılık anlayışı şarkılar desen söz yok harika …dinlemeye doyamıyorum.

 3. Avatar
  Ali 24 Ocak 2017

  Radyo dinlemek bizim çocukluğumdan kalan bir zevk

 4. Avatar
  cafer arslan 24 Ocak 2017

  aslında ben melonun eski dinleyicisiydim fakat Münihli dostum arkadaşım Orhan hatırlattı tekrar sendeyiz Melon Arkadaşıma buradan selamlarımı iletiyorum.

 5. Avatar
  ayla 19 Ocak 2017

  radyo alaturka tutkunu olarak iyi yayınlar efendim süpersiniz 🙂

 6. Avatar
  soner ergun 19 Ocak 2017

  ben belcikadan soner ergun mumkunse bir kizil goncaya benze sarkisi yada siradaki parcayi esim derya ergun icin calarsaniz cok sevinirim tesekkurler

 7. Avatar
  Mehmet 13 Ocak 2017

  Yine mi çiçek ?..

 8. Avatar
  ÜNAL 09 Ocak 2017

  SİZLERİ SEVİYORUM .

 9. Avatar
  kubra 28 Aralık 2016

  şarkılar ruhuma nakış gibi işleniyor, ruhumu besliyor…

 10. Avatar
  mehmet barak 26 Aralık 2016

  iyiki radyo alaturka var bütün günümüz sizleri dinlemekle geçiyor tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.ankara gölbaşı marry garden kır düğün alanı ve keyfi serender restorant cafe çalışanları

 11. Avatar
  İLHAN GİDER 21 Aralık 2016

  sevgiler-selamlar-başarılar

 12. Avatar
  Gözde 14 Aralık 2016

  Radyo alaturka kadar güzel bir radyo yok

RADYO ALATURKA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Alaturka
Radyo Alaturka

Radyo Alaturka

Radyo Alaturka

Hakkında Bilgiler
Radyo Alaturka yaş grubu olarak büyük yaştaki insanlara hitap etmektedir. Türk Sanat müziğinin en seçkin eserlerine yer verir. Dinleyici kitlesi olarak oturmuş dinleyicilerden oluşan bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Türk sanat müziğinin seçkin eserleri usta sanatçıların yorumlarıyla Radyo Alaturka’da dinleyicilere ulaştırılır. Her nekadar yaş ortalaması yüksek olan insanlar tarafından dinlensede, genç dinleyici kitlesinin bir bölümünede hitap eder.

Radyo Alaturka’da çalınan şarkılar 1950 yılları ile 1980 yılları arasına damga vurmuş herkez tarafından bilinen şarkılardır. Türk sanat müziği severler Radyo Alaturka canlı dinleyerek mest olurlar.

Radyo Alaturka

Programlarda beğendiği Türk sanat müziği parçalarının çalınmasını isteyen Radyo Alaturka dinleyicileri telefonlarının kısa mesaj bölümünden Alaturka yazıp istek isteyeceği şarkının ismini belirterek, 3969’a gönderebilirler. İstek şarkılara programı sunan dj tarafından yayın akışı içerisinde yer verilir.

Türkiye’de istanbul üzerinden yayın yapan Radyo Alaturka, 91 frekansından yayın yapar. İstanbul’da yaşayan Radyo Alaturka dinleyici kitlesi radyo frekanslarını 91 olarak ayarlayıp radyoyu dinleyebilirler.

Radyo Alaturka 91.0

Radyo Alaturka 91.0

İstanbul dışında Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden Radyo Alaturka’yı online dinlemek mümkündür. Sitemiz canliradyodinle.web.tr adresi üzerinden günün her saati kesintisiz olarak Radyo Alaturka online dinleyebilirsiniz.

Radyo Alaturka

İletişim Bilgileri
Telefon: 0 216 559 00 10
Mail: info@radyoalaturka.com.tr (Şarkı istekleriniz ve mesajlarınız için günün her saati)
Kısa Mesaj Servisi: Alaturka yaz boşluk bırak tüm hatlardan 3969 ‘ a gönder.

Radyo Alaturka

Frekans Bilgileri
Radyo Alaturka İstanbul 91.0 FM frekansından dinlenebilmektedir. Radyonun yayın akışında karşılaşabileceğiniz aksaklıklar Radyo Alaturka yayını ile alakalı olup, sitemizi bağlayıcı yönü yoktur. Olası aksaklıklar durumunda iletişim bölümümüzden Radyo Alaturka iletişim bilgilerini alarak, sorununuzu dile getirebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?