Mesaj Yaz

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Durdurup tekrar başlatın. - Flash Player'a tıklayın.
CRD.WEB.TR

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Ala” için 5 dinleyen yorum yapmış.

 1. erkan solmaz 03 Mart 2013

  internette gezerken rastladım bu radyoya.. severek dinliyorum. ilahiler çok güzel, Allah kuranlardan da vesile olanlardan da razı olsun. radyo ala ekibini kutluyor başarılı yayınlarının devamını diliyorum.

 2. Büşra Kaya 02 Mart 2013

  Mükemmel bir radyo ala ismi de çok yakışmış tarzına … Zekice düşünülmüş .evde iş yaparken dinliyorum vesile olanlardan Allah razı olsun ..

 3. ayşenur özdemir 02 Mart 2013

  radyo ala gerçekten huzur buluyorum. ne güzel bir liste yapılmış, açtım kapatamıyorum. radyo yetkililerine teşekkürlerimi sunuyorum.

 4. hakan tunç 24 Şubat 2013

  Süper bir radyo. Kuranlardan Allah razı olsun. Başarılarının devamını diliyorum.

 5. ahmet kurt 24 Şubat 2013

  muhteşem bir radyo. her açtığımda huzur buluyorum. ilahi dinlemek istiyorum dediğimde radyo ala dinliyorum.

RADYO ALA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Ala
Radyo Ala

Radyo Ala

Radyo Ala

Hakkında Bilgiler
2013 yılında kurulan Radyo Ala, dini radyolar arasındaki yerini almıştır. İlahi dinlemek isteyen kişiler tarafından tercih edilebilecek olan istasyon, şimdilik internet üzerinden sizlerle buluşmaktadır. Dini sohbetlerin, tematik programların yayınlandığı Radyo Ala’da şu isimleri her an duyabilirsiniz;

Abdurrahman Önül, Dursun Ali Erzincanlı, Eşref Ziya Terzi, Mustafa Cihat, Mesut Şimşek, Maher Zain, Sami Yusuf, Celalettin Ada, Sedat Uçan, Mehmet Seyitoğlu, Abdullah Beyhan ve bunun gibi birçok sanatçı, Radyo Ala ile sizlerle olacaktır. Sizleri ibadete yakınlaştıracak olan radyo kanalı, güzel şeylere vesile olmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda ilerlemektedir. Özetle: Kesintisiz ilahi dinlemek isterseniz, bu radyo tam size göre!

Radyo Ala

Ulaşım Adresleri
Telefon: 0506 812 82 74
E-Mail: radyoala@gmail.com

Radyo Ala

FM Frekansları
Radyo Ala, online olarak internet üzerinden dinlenebilecek bir radyodur. Bu yüzden FM frekansı henüz bulunmamaktadır. Eğer karasal yayın yapmaya karar verilirse, bunu buradan sizlerle paylaşacağız. Şimdilik, Radyo Ala sayfamızı ziyaret ederek bu radyoyu dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?