Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Akdeniz” için 187 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Osman Ersoy 21 Ekim 2015

  Meraba siradaki parca mersin e tipi k.c.e
  De yatmakta olan candostum Yusuf Oskana ve kogus arkadaslarina Gelsin kolay gelsin seni seviyorum can dost

 2. Avatar
  gül 11 Nisan 2015

  hayırlı sabahlar ben gül enes tekstilin atatürk bakışlı deryası zeka küpü semrası ruhumun adilesi çılgın sevdası çıtı pıtı sevimi iiri gözlü rabiası aşçıların gülü ayşesine kıymet ve güneşim sensine salağim ben salak diye kendine iltifat eden patron mehmet ve suriyeli arkadaşlarımız hiba siba meryem fatma muhammed e gelsin ben aklını gözlerine takmışım

 3. Avatar
  ramazan kaya 05 Nisan 2015

  slm kolay gelsin ben ramazan kaya sizden ricam mersin e tipi kapalı ceza evinde yatmakta olana kardeşim veysel atamana bir istek parca calsanız sevinir b 14 koguş ahmet kaya penceresiz kaldım anne kolay gelsin iyi yayınlar

 4. Avatar
  salih ataman 13 Aralık 2014

  selam ben mersin çilek mahallesinden salih ataman burdan osmaniye kapalı ceza evinde yatan babam hasan atamana antepde yatan abim mahmut atamana abim şükrü yavuza mersin çilek mahallesinde yatan abim mustafa atamana ve tüm kader mahkumlarına azer bülbül bitti mapus gelsin

 5. Avatar
  emrah keceli 01 Temmuz 2014

  slm abi ben demırtaş tan vanlı emrah mersinde firaz ölmez ver abi abim tüm şarkılar ona gelsin onu seviyorum ve tüm demırtaş lılara gelsin

 6. Avatar
  azad 07 Mayıs 2014

  slm iyi yayınlar ben azad mersin cezaevinde d3 koğuşunda yatan arkadaşım fırat özmene ahmet kayadan bir anka kuşu parçasını istiyorum çalarsanız sevinirim

 7. Avatar
  King Reco 14 Nisan 2014

  slm kolay gelsin ben mevlana mahlesinden recep tutuş sıradaki parça mersin e tipi kapalı cezaevi D21 koğuşunda bulunan abimbarış tutuşagelsin seni unuttumuzu sanma sana mektup attım cvp bekliyorum allaha emanet olun allah kurtarsın iyi yayınlar

 8. Avatar
  cüneyt 30 Mart 2014

  Selam iyi yayınlar. Ben Cüneyt çelik Mersin E tipi Cezaevinde Yatan Dayıoğlum Mehmet Çoban – Nurullah Ölmez – Emino – bülent Basan Çeto Başkan ve Aliş – Ahmet Kaya – Şafak Türküsü nü Çalarsanız Sevinirim. … …

 9. Avatar
  recep tutuş 22 Mart 2014

  slm kolay gelsin ben menlana mahlesinden recep tutuş sıradaki parça mersin e tipi kapalı cezaevi d20 koğuşunda bulunan kardeşim gökhan özkan,ümit yıldırak gelsin seni unuttumuzu sanma allaha emanet olun allah kurtarsın iyi yayınlar

 10. Avatar
  hakan 21 Ocak 2014

  Silivri L 2 k.c.e e 4 koguşnda yatan serhat karagöz irfan kurt ve koguş arkadaşlarına Ahmet kayadan al öfkemi armagan ediyoruzz çalarsanz mutlu edersnz şu kardeşlerini .

 11. Avatar
  serhat 24 Kasım 2013

  slm ii yaıyınlar merisn kapalı cezaewinde yatan abim agit uçkan qelsin ahmet kaya caçlarına yıldız duşmuş

 12. Avatar
  ipek 13 Kasım 2013

  Slm ben mersin e tipi kapalı cezaevi c25 kogusunda olan herseyim bitanecik aşkim mesut mavuçicek için halit bilgiçten düşlemek parcasini istesem calarmisinz ltfn Aşkim Seni çok Sewiyorum.

RADYO AKDENIZ İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Akdeniz

radyo-akdeniz-90-8-dinle

Radyo Akdeniz

Radyo Akdeniz 90.8, bir çok yöreye ait parçalar çalmaktadır.Radyo akdeniz çaldığı halk müzikleri,kürtçe müzikler ve türküler ile dinleyicilerinin gönlünde taht kurmuştur.Ayrımcılığın yapılmadığı ve değişik türlerde parçaların dinleyici kitlesine ulaştırıldığı radyo akdeniz, takdir toplamaya devam etmektedir.Sizlerde bahsettiğimiz türde parçaları dinlemeyi seviyorsanız, radyo dinlersem bu türde dinlerim diyorsanız mutlaka radyo akdeniz 90.8 i takip etmelisiniz.90.8 frekansından direkt dinleyebileceğiniz radyo sitemizdende dinlenebilmektedir.

Radyo Akdeniz

Hakkında Bilgiler
Radyo Akdeniz 90.8 Mersin’in ilk özel radyolarından olup 1992 yılında “Lider Show” adıyla Mersin Merkezde yayın hayatına başlamıştır. Hukuki düzenlemelerinden sonra 08 Aralık 1995 tarihinde şirketleşerek “Genç Mersin Radyo Televizyon Yayın Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş.” adını alarak yayın hayatına devam etmiştir.
Radyo Akdeniz FM bandı 90.8 frekansından yayın yapmaktadır.
Yayınımızda Halk Müziği, Özgün Müzik ve Kürtçe Müzik ağırlıklı olup zaman zaman kaliteli, klasik pop şarkılarada yayın akışımızda yer verilmektedir.

Yayınlarında Anadolu Halklar Mozaiğinin dinsel ve etnik motiflerini yansıtmaya çalışan Radyo Akdeniz, Türkçenin yanında Kürtçe, Arapça, Lazca, Ermenice dillerinde de müzikler yayınlamaktadır.

Anadolu insanı sevinçlerini, hüzünlerini, aşklarını, kavgalarını türkülere ve ağıtlara yakmıştır. Türküler bazen sevgiliye mektup, bazen düzene isyan ateşi, bazende Yemen’deki oğula ağıttır.

Türkülerimiz tarihimizin derinliklerinden ve halkımızın yüreğinden kopup gelen kültür mirasımızdır. Kendi kültüründen uzaklaşan toplumlar yok olmaya mecburdur. Bunu tarih bize pek çok defa göstermiştir.

Kültür erezyonu yaşadığımız günümüzde, Radyo Akdeniz olarak kültür mirasımız olan türkülere sahip çıkmaya çalışıyoruz. Biz türkülerimizi yaşatmayı ve sizlere ulaştırmayı kendimize görev edindik. Bu görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Çünkü biz, kendimizi en iyi olarak türkülerimizle ifade ediyoruz. Günümüzde Türkü dinleyicisinin hızla artması bizim ne kadar da doğru bir yolda olduğumuzu bir kez daha göstermektedir.

Türkülerimizin barış ve kardeşliğe hizmet etmesini umuyoruz.
Radyo Akdeniz; barışın, dostluğun ve kardeşliğin tesisi için ANADOLU HALKLARI’nın sesi ve kulağı olmaya devam edecektir.

Radyo Akdeniz

İletişim Bilgileri
Genç Mersin Radyo Tv Yayın Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş.
Mersin Radyo Akdeniz Adres: Kiremithane Mah. 4413 Sok.Akkurt Apt. Kat:5 No:12 Akdeniz Mersin 33130 Türkiye
Mersin Radyo Akdeniz Telefon: 0 324 2390400 (pbx)
Mersin Radyo Akdeniz Belgegeçer: 0 324 23904 01
Mersin Radyo Akdeniz : http://www.radyoakdeniz.com.tr

Radyo Akdeniz

Frekans Bilgileri
Mersin 90.8
90.8 frekansından radyo akdeniz dinleyebileğiniz gibi sitemizi kullanarakta radyo akdeniz dinleyebilirsiniz.Radyo akdeniz, sunduğu yöresel ve halk türündeki parçalar ile oldukça sevilmektedir.90.8 frekansı dendiği zaman radyo akdeniz ve yöresel müzikler akla gelmektedir..Radyo Akdeniz dinlemek için bizi tercih etmenize teşekkür ederiz.Radyo Akdeniz cd kalitesinde burada.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?