Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Özlem Radyo” için 34 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  zerdal kartal 10 Mayıs 2013

  kadır abı yuregıne saglık 🙂

 2. Avatar
  volkan 11 Nisan 2013

  ooo iki arkadasim canli yayinda//

 3. Avatar
  NİLAY GÜNEŞLİ 04 Nisan 2013

  bu radyodaki soruyu cevapladım ki doğru cevapladım ama ismim sölenmedi birşeyde kazanmadım eve gelen hırsız neyi çalmaz sorusunda zili yazdım vede kapıyı yazdım herhalde doğru cvpladığım için bu sorun ortaya çıktı bari böle birşey yapıyosunuz insanları kandırmayın özlem radyo giden 3,50 tl ye oldu…

 4. Avatar
  suzan 04 Nisan 2013

  benim çirkin ne oldu beyaaa

 5. Avatar
  tuncay dinç 29 Mart 2013

  bulmaca ve bilmece tarzı şeyleri uzatmadan sorulsa çok memnun olucağım türküleri daha fazla dinleme imkanı olur teşekkürler

 6. Avatar
  mehmet 28 Şubat 2013

  özlem radiyo cok beynıyoruz cani gunulde dinliyoruz

 7. Avatar
  ahmet kağıthane 28 Şubat 2013

  lütfen ya şu saçma sapan reklamları yeter dinlemek istemiyoruz böyle giderse siz özlem radyo kaybedersiniz sizin gibi radyoya yakışmıyor lütfen ya lüfen.

 8. Avatar
  ahmet kağıthane 27 Şubat 2013

  merhaba özlem radyo önce size iyi çalışmalar dillerim sadece kısa söylecem lütfen reklamlara dikkat dedin sizin gibi aslına layık relam verin .sadece bunu sölüyyem hiç bir reklam radyonuzda verilen reklam değildir hepsi dereveredir ama ama sizin dinleyenler hepsi dürüst insanlar olduğu için sizlere bu reklamlar cok tres geliyor kapatmak zorunda kalıyoruz mecburen saygılar

 9. Avatar
  Asik Sahin Meydani 13 Şubat 2013

  Sayin Özlem Radyo emektarlari hepinize kolay gelsin bu gün ilk defa dinlemeye geldim hala ogu mahlassiz dinlemek icin bundan sonrada devamli dinlemeye gelirim pc kayit ettim saygi ve sevgilerimle Asik Sahin Meydani Almanya ,da

 10. Avatar
  Halil İbrahim UYSAL 22 Ocak 2013

  Dinleyiciniz Çoooooooook OLsuuuunnnn

 11. Avatar
  Bahar Tonak Eskier 19 Ocak 2013

  Canım hocam…zevkle dinliyorum…şu an sunam ı yorumluyor kardeşin…çoookkk severim bu türküyü bilirsin…yeni konuştuk…
  bu gün Meral Mine Üstün ün doğum günü…onun için bir türkü istiyorum…zahmet olmazsa…Hrant Dink için ise bu yayın Sarı Gelin olabilir…<3

 12. Avatar
  ALİ ŞANLI 22 Aralık 2012

  HARİKASIN ÖZNUR SEN SÖYLE DE NEOKURSAN OKU..

ÖZLEM RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Özlem Radyo

ozlem-radyo-dinle

Özlem Radyo

Özlem Radyo,107.8 frekansından Halk türküleri,yerel ezgiler ve yöresel parçalar çalmaktadır.Karasal yayını belirttiğimiz frekans bilgisinden takip edebilirsiniz.Eğer online olarak dinlemek istiyorsanız radyo dinleme sitemizi mutlaka ziyaret ediniz.

Özlem Radyo

Hakkında Bilgiler
Radyo Özlem” yayın hayatına girişiyle birlikte gazetecilik, reklam, halkla ilişkiler, organizasyon ve lobi faaliyetlerini de beraberinde getirdi. Radyo Özlem yayınıyla, kimliği, ilkeleri, amaçları ve misyonuyla kamuoyu önünde dinleyicilerinin sesi ve nefesi olmuştur.
“Radyo Özlem” kimliğiyle beraber ana konsepti belirleyen özelliğiyle bir formasyon oluşturmuştur. “Radyo Özlem” fikri oluşumlara yön verecek gelişmeleri takip edecek ve denetim mekanizmalarını çalıştırabilecek yaptırım gücüne sahip olduğunu hissetmiştir.

“Radyo Özlem” yayın ilkeleri ve vizyonuyla açık ve net tutumuyla evrensel değerlerle yüklü bir radyo özelliğiyle işlevi itibariyle bir fikrin, bir ekolün, bir aksiyonun öncüsü ve lokomotifi olmuştur.

“Radyo Özlem” kurumsal yapılanmayı kimliği ile başlatmıştır. Bu itibarla herhangi bir radyo olması değil kimlik oluştururken radyoculuk tabelasıyla kendini sınırlı tutmamıştır. Bilakis kitle yayıncılığında radyoculuğu medyadan ve diğer bütün mecralardan kendini daha avantajlı hissetmiştir.

“Radyo Özlem” ‘in yayın konsepti kimliğimiz, kişiliğimiz ve insanlık idealinde yüreğimizde taşıdığımız hizmet heyecanı, coşkusu ve tutkusu olmuştur.

Özlem Radyo

İletişim Bilgileri
Adres: Kemerdere Mevkii Alemdağ Caddesi No: 934 Kat: 3/A – Ümraniye/İSTANBUL
Telefon: +90.216 420 18 51 // +90.216 420 18 52
Fax: +90.216 420 18 53
E-posta: bilgi@ozlemradyo.com.tr

Özlem Radyo

Frekans Bilgileri
107.8 frekansından yayın yapmaktadır.Halk türküleri,yöresel parçaların çalındığı Özlem Radyo buradan canlı olarak online dinlenebilmektedir.Özlem radyo özlediğiniz türküleri sizlere sunmaktadır.En güzel türkülerin sizlere sunulduğu yerdesiniz.Özlem Radyo dinlemek için doğru yeri tercih ettiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?