Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Örnek Radyo” için 160 dinleyen yorum yapmış.

 1. Emine 16 Aralık 2017

  Muğla cezaevinde B4 kogusundaki hüseyin sene.. seni çok seviyoruz bitanem hayatımızı sen geldiğinde daha güzel yaşamak için bekletiyoruz kuzum ordan çıktığında bi günlerin her saniyesinin acısını cikaricaz hepimiz istanbuldayız seninde yanımıza gelmeni dört gözle bekliyoruz çarşamba günü anneni ara bitanem bekleyeceğiz sen bizim gözümüzün nurusun kuzucugumuzsun seni çok seviyoruz sakin kendini yanlız hissetme hep seninleyiz annen baban ablalarin Berat zuzu teyzen anneannen deden

 2. meral 03 Aralık 2017

  Iyi akşamlar ben yatağandan karakız şuan entekte çalışmakta olan biricik aşkım durmuşa sıradaki parçayı armağan etmek istiyorum hepinizi öpüyorum

 3. meral 03 Aralık 2017

  yıllardır bıkmadan dinlediğim tek radyom

 4. Doğan/Ankara 07 Şubat 2017

  kapanışı haberin varmı ile yapsak
  ANKARADAN DOĞAN

 5. Doğan/Ankara 07 Şubat 2017

  HABERİN VARMIIIIIIIIII

 6. Doğan/Ankara 07 Şubat 2017

  UNUTAMADIM7 UNUTAMIYORUM ve YİNE GELDİM

 7. Doğan/Ankara 07 Şubat 2017

  Bir parça istiyorum mümkünse tabiki
  HABERİN VARMI

 8. Ramazan Tan 05 Eylül 2015

  sizleri beğeniyle dinliyoruz,sıradaki eserleri destan kavafiye müşterilerine,tüm dostlarıma ve örnek radyo çalışanlarına ve dinleyenlerine armağan ederek,saygılar sunarım.

 9. Emre 22 Ağustos 2015

  Iyi aksamlar. Ayhan ısıktan yalnızım parcasını çalarsanız cok seviniriz. Iyi calismalar

 10. Mustafa Yasar 20 Haziran 2015

  Merhabalar Ben finlandiyadan Muatafa siradaki sarki yataganda buluna tum sevdiklerime gelsin

 11. fadli dalkıran 10 Mayıs 2015

  slm arebesk şarkıları olmasını rica ediyorum

 12. bulut 06 Mayıs 2015

  slm selahaddin özdemirden gece olunca calarmısınz

ÖRNEK RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Örnek Radyo

ornek-radyo

Örnek Radyo

Örnek Radyo,Muğla’dan 97.7 frekansıyla yayınlar yapmaktadır.Uzun bir geçmişi bulunan radyo örnek, bunu yayın kalitesiylede dinleyicilerine hissetirmektedir.Müzik türü ve çeşit bakımından zengin programlara sahip olan Örnek Radyo, Pop,Türk Halk müziği, Arabesk gibi birbirinden farklı parçaları dinleyicilerine sunmaktadır.Online olarak Örnek Radyo dinleyebilirsiniz.

Örnek Radyo

Radyo Hakkında Bilgiler
06.02.1993 tarihinde yayın hayatına başlayan Örnek Radyo,Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı,Cumhuriyet’in temel niteliklerinden ödün vermeyen genç ve dinamik kadrosuyla 97.7 ve 97.9 frekanslarından başta MUĞLA Merkez ilçe olmak üzere DATÇA – KÖYCEĞİZ – KAVAKLIDERE – MARMARİS – ULA ve YATAĞAN ilçelerine ve bunlara bağlı yüzlerce yerleşim birimi ile AYDIN ve DENİZLİ illerine bağlı bazı ilçelerle onlara bağlı yerleşim birimlerinde sesini duyurmaya devam etmektedir.

Müzik politikasını Pop , Arabesk, Fantezi, Halk Müziği ve Sanat Müziği olarak belirleyen Örnek Radyo, dinleyicisine saygılı,ilkeli ve de tarafsız kimliğiyle sektörde hep saygın bir yere sahip olmuştur.Örnek Radyo, halkın içinden gelen,halka yakın ve radyoculuğa yıllarını vermiş olan sunucularıyla MUĞLA radyoculuk tarihinde hep ilklere imza atarak,ilkeli haber ve yayın anlayışı , müzikaliteden ödün vermeyen müzik programları ile hedeflerine hızla ulaşmaya çalışmaktadır.

Örnek Radyo

Radyo İletişim Bilgileri
Telefon Numaraları
0 252 212 36 32
0 252 214 33 67
SMS: Turkcell,Vodafone ve Avea hat kullanıcıları,
örnek yazıp boşluk bıraktıktan sonra mesajınızı yazıp 3834′e gönderebilirsiniz…

Örnek Radyo

Radyo Frekans Bilgileri
Muğla 97.7 MHZ ayarı ile karasal yayına ulaşabilirsiniz.Fakat internet üzerinden online olarak Örnek Radyo dinlemek isterseniz, sizleri bu sayfamıza davet ediyoruz..Farklı,özenle seçilmiş ve çeşitliliği bol müzikleri Örnek Radyo ile dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?