Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Nostalji Türk” için 30 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  ALİ 17 Mart 2015

  SÜPER

 2. Avatar
  senolowski 05 Şubat 2015

  Makedonyadan selamlar….eskilere döndük!!!

 3. Avatar
  Asuman Yücel 06 Aralık 2014

  Günaydın sevgili radyo çalışanları.. Genelde dinliyorum radyonuzu. Ama bir ricam olacak. Ben Sevim Çağlaya nın yeğeniyim. Bakıyorum hiç eski sanatkarları yayınlamıyorsunuz. Yayınlasanız da aynı isimler. Her zaman olduğu gibi eski olan her şey unutuluyor.. Bunu söylemek istedim. Teşekker ederim. Başarılarınızın devamını temenni ederim.

 4. Avatar
  ramazan Safa 18 Kasım 2014

  sıradaki şarkı İrem'e gelsin, cennet bahçesine 🙂

 5. Avatar
  çılgınnn 01 Ağustos 2013

  şarkılar çılgın mühendisler özgür ve fatih e ve biriciğim saime gelsin

 6. Avatar
  kenan 14 Temmuz 2013

  eski sarkilariniz cox gozel

 7. Avatar
  sedat gültekin 29 Mayıs 2013

  illada türk halk müziği. türküz türkü çağırırız

 8. Avatar
  esra 03 Mayıs 2013

  yeni keşfettim bu radyoyu gerçektende hoşmuş..yeni piyasayaçıkan bişeye benzemeyen şarkılar çok sıkıyordu….

 9. Avatar
  ekrem 28 Mart 2013

  bence şarkılar anlamsız,ama müzikler çok güzelll…….

 10. Avatar
  meltem 24 Şubat 2013

  ya benım odamda radyom var fakar 107.4 müş frekansınız çıkmıyor malesef

 11. Avatar
  cdgirl 13 Şubat 2013

  slm gencil sarkilarrrrrr süper beni90senesinde atinizzzzzzzzzzzz

 12. Avatar
  ramazan gumus 22 Ocak 2013

  milletin sesine kulak verin..))

NOSTALJI TüRK İSTASYONU DETAYLARI

Nostalji Türk

nostalji-turk-dinle

Nostalji Türk

Nostalji Türk,ismindende anlaşıldığı gibi türk müziğine ait parçaları eskise dahi nostalji tadında yayınlamaktadır.Geçmişte yapılmış bir çok müziği bu radyoda bulabilirsiniz.Nostalji türünde yayın yapan nadir radyolardan birtanesi olan Nostalji Türk buradan radyo dinleme sitemiz aracılığıyla dinlenip takip edilebilmektedir.

Nostalji Türk

Hakkında Bilgiler
11.07.2009 tarihinde ilk Nostalji FM ile yayına başladığımız günlerden bu güne grubumuz radyo sayısını arttırdığı gibi, gerek yayın kalitesi gerekse yayınlanan eserler açısından bir çok yeniliği sizlere ulaştırmıştır.

Firmamız bünyesine ilk önceleri sadece Türkçe yayın yapan Nostalji FM den sonra NostaljiTürk FM katılmıştır. Türkçe eserler NostaljiTürk FM üzerinden yapılmaya başlanmış, Yabancı eserler ise Nostalji FM üzerinden yayınlanmaya başlanmıştır.
Akabinde Kasım 2009 başlarında Türk Sanat Müziği severler için TSM FM yayına başlamış ve başladığı günden itibaren siz dinleyicilerimizin gerçek desteğini almıştır. Bu konuda siz dinleyicilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Yine aynı zamanlarda Romantik Dinleyicilerimiz için de Dans FM için alt yapı çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. 2010 ylının ilk günlerinde ise Siz Romantik Dinleyicilerimiz için Dans FM Gerçek Aşkın Gerçek Ritmi sloganı ile yayına başlamıştır.

Gelecekte ki hedeflerimiz arasında ise Türk Halk Müziği severlerimiz için özel bir radyo, Güncel sürekli yenilenen müzik dünyasındaki eserlerin yer alacağı Hits bir radyo, Özgün müzik seven dinleyicilerimiz içinde ayrı özel bir radyo yine hedeflerimiz arasındadır.

Siz dinleyicilerimizden aldığımız güç ile her zaman kendisini geliştiren aynı zamanda güçlendiren, her zaman için siz dinleyicilerimizin önerilerini, şikayetlerini önemle dinleyen o isteklere değer vererek kendizi yönlendiriyoruz.

Nostalji Türk

İletişim Bilgileri
Nostalji Türk yetkililerine ulaşabilmeniz için;
Telefon: 0216 606 0123

Nostalji Türk

Frekans Bilgileri
Şuanda kesin olarak bilinen bir frekansı bulunmamaktadır.Fakat Nostalji Türk’e ait bir frekans bilgisi edindiğimizde burayı güncellemeyi düşünüyoruz.Şimdilik sitemizi kullanarak Nostalji Türk fm i online olarak dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?