Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sese Tıklayıp Sürükleyin. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.
CRD.WEB.TR

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Mersin FM” için 228 radyo dinleyen yorum yapmış.

 1. celal tekkanat 12 Aralık 2018

  tekkanat kırtasiye olarak herkeze hayırlı sabahlar

 2. muhaha_33@hotmail.com 09 Temmuz 2018

  slm iyi yayınlar adana karataşta acık ceza evinde yatmakta olan canım bitanem perihan şefik e uygar doganaydan koptum bugece armagan ediyorum calarsanız sevinirim

 3. Azize 17 Şubat 2018

  İyi yayınlar diliyorum.

 4. Azize 17 Şubat 2018

  Merhaba ben Mersin t tipi cezaevindeki Cemil Çağlar’a yıldız tilbe ve kıvırcık aliden al ömrümü koy ömrünün üstüne şarkısını armağan ediyorum. İyi yayınlar diliyorum.

 5. Azize 17 Şubat 2018

  İyi yayınlar diliyorum

 6. Esra 12 Ocak 2018

  Mrblar sizden ricam acaba sevgilime onu sevdigimi soylermisiniz ikimzde kayseriliyiz sevgilimin adi bekir poyrazin annesi bekiri cok seviyor derseniz cok sevenirim iyi yayinlarrr?

 7. Esra 11 Ocak 2018

  Mrblar tolga bey sizden ricam acaba sevgilime onu sevdigimi soylermisiniz ikimzde kayseriliyiz sevgilimin adi bekir poyrazin annesi bekiri cok seviyor derseniz cok sevenirim iyi yayinlar

 8. poyraz 07 Ocak 2018

  gönlümün sultanı nazlıcan’ıma sıradaki parçayı armağan etmek istiyorum,ve onu çok sevdiğimi burdab haykırmak istiyorum..
  kendisi sizin hayranınız.iyi yayınlar

MERSIN FM İSTASYONU DETAYLARI

Mersin FM

mersin-fm

Mersin FM

Mersin FM,104.6 frekansından Mersin’den yayın yapmakta olan bir radyodur.Arabesk-Fantazi türünde yaptığı yayınlar ile Mersin ve çevresinde oldukça fazla dinlenmektedir.Sizlerde Mersin FM dinlemek isterseniz, radyo dinleme sitemizin Mersin FM sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mersin FM

Radyo Hakkında Bilgiler
Mersin FM 104.6 Mersin’in ilk özel radyolarından olup,kanuni düzenlemelerden sonra şirketleşerek TEPE RADYO TELEVİZYON İŞLETMESİ SAN. TİC. A.Ş. bünyesinde hayatına devam etmektedir.Mersin FM radyosu FM bandından 104.6 frekansından yayın yapmaktadır.

Yönetim ve yayın studyolari Mersin Merkezde olup; vericileri ulusal radyo ve televizyonlarında vericilerinin bulunduğu yüksek rakımlı Kocahamzalı köyündedir. Yüksek verici gücü, kaliteli anten sistemi ve link vasitasi ile dagdan yayin yapmasi sebebi ile çok geniş bir alanda dinlenilmektedir.

Mersin FM 104.6 radyosu kuruluşundan bu yana teknolojiyi yakından takip etmiş, yerel radyo olmasına rağmen ulusal radyo standartlarında ekip ve ekipmanlar kullanmıştır. Yayını Stereo ve R.D.S.’lidir. 2002 yılının sonlarına doğru Radyomer 100.4 , 2006 yılında da Radyo Klas 99,0 gurubumuza katılmıştır.

Mersin FM

Radyo İletişim Bilgileri
Tel : 0 (324) 233 66 55 / 0 (324) 237 27 27
Faks : 0 (324) 232 39 63
Adres : İstiklal Cad. Erden İşhanı No:20 MERSİN
E-mail : info@mersinfm.com

Mersin FM

Radyo Frekans Bilgileri
104.6 Mersin frekans bilgisiyle Mersin FM radyosunu canlı olarak online dinleyebilirsiniz.Arabesk-Fantazi müzikleri dinlemeyi tercih ediyorsanız, mutlaka Mersin FM’e gözatmalısınız.Bu sayfamız aracılığıyla Mersin FM dinleyip,paylaşabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?