Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Kastamonu FM” için 28 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  satı mehmet 10 Şubat 2015

  ben istanbul çekme köyden satı mehmet demirci uydudn dinliyorum kastamonuya selamlar bende kastamonu aglıdanım ama istanbuldayım hayalim hep kastamonuda geziyom hayırlı günler diliyorum

 2. Avatar
  zehra kayacı 29 Nisan 2014

  iyi günler antalyadan zehra kayacı Kastamonu kapalı cezaevinde yatmakta olan canımdan çok sevdiğim hayatımın anlamı hasan çetin için Ahmet eşkinden yetmezmi çalarmışın bu parça hayatım a gelsin hasan seni çok seviyorum ölene dek sevecem seni çok ama çok özledim artık gel bitanem allah ıma emanet sin

 3. Avatar
  şule totan 15 Nisan 2014

  slm kastamonu cezaevinde yatan kardeşim yunus uçara sıradaki parça gelsin

KASTAMONU FM İSTASYONU DETAYLARI

Kastamonu FM
Kastamonu 105 FM

Kastamonu FM

Kastamonu FM

Hakkında Bilgiler
105.0 FM frekansından yayın yapmakta olan Kastamonu FM, genellikle Arabesk-Fantazi müziklere yer vermektedir. Kimi zaman yöresel Halk müziklerinin de paylaşıldığı Kastamonu FM, ayrıca online olarak internet üzerinden dinlenebilmektedir. Arabesk radyolar arasında, özellikle Kastamonu bölgesinde oldukça fazla dinlenip, takip edilmektedir. Kastamonu 105 FM adıyla bilinen istasyon, arşiv olarak yeterli düzeyde ve güncelliktedir. Yaptığı Top 10 listeleriyle, kullanıcılarına bilgi de vermektedir.

Kastamonu FM

İletişim Adresleri
Hattınız ne olursa olsun size bir sms kadar yakınız. 105 yazıp bir boşluk bırakıp Mesajınızı yazın 3834’e gönderin. İsteğiniz KASTAMONU FM’de anında yayında.

Kastamonu FM

Karasal Frekansları
Kastamonu FM, 105.0 kullanılarak karasal yayın üzerinden uydu aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Kastamonu’da bulunmuyorsanız, internet bağlantınızı kullanarak bu sayfadan Kastamonu FM dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?