Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Güvener Radyo” için 96 dinleyen yorum yapmış.

 1. birhat 05 Mart 2014

  selam ben geverden birhat kırac'dan tas duvarlar şarkısını sevdiqim nuran'a qelsin şevbas.

 2. birhat 05 Mart 2014

  Selam ben yüksekovadan birhat . hozan sefın'den jıte ter nebum parçasını çok sevdiqim nuran'a istiyorum seni çook seviyorum. şevbas

 3. zekk 03 Mart 2014

  ew çiye heta mırını me ye zeliki ya ye cewap veriyorum ew navimeye(ismimizdir)

 4. özlem melek 02 Şubat 2014

  iyi akşamlar biz denizliden özlem öğmen melek öğmen sıradaki parçayı ceza evinde olan seyhan abimize armağan ediyoruz şimdiden tşklr gewere selamlar

 5. ewin 01 Şubat 2014

  sılaw ben sizi amede diliyurom çok guzel gewere sewgiler

 6. miran 13 Ocak 2014

  selam sizi vakit buldukça dinliyorum. hayat bu ya çalışmadan olmaz bizmkisi de öyle çalışmadan bir şeyleri paylaşamıyorsun.her şeye rağmen hayata gülüyoruz işte inat değil mi.. sizden( sıtrana hozan aydın miremin bu butun mileti kurd ) parçasını çalarsanız bi nebzede olsa mutlu etmiş olursunuz.şimdiden tşkler ve hayırlı yayınlar dilerim askerdeyız ez hewal miran… şew baş.

 7. Ferdi 12 Ocak 2014

  sLm Ben yüksekovadan efe sıradaki parçayı yüreğimdén çok sevdiğim kişiye GeLsin

 8. fatos 02 Ocak 2014

  slm ben sekran dan fatos ıbrahım Tatlıses den ağlarsa annam ağlar parcasnı cok sevdıgım anneme hala kızım bırsel vede arkadaslrm hatıce berıvan zilana armağan edıyurum

 9. dewrim meryem 01 Ocak 2014

  slm ben meryem yüksekova dan meryem halit bilgicten seni düşlemek istiyorum tüm radyo dinleyenlere gelsin iyi akşamlar

 10. fatos 30 Aralık 2013

  slm ben sekrandan fatos sıradakı parçayı kuzenım bırsele ve butun dınlıyıcılere armağan edıyorum

  Herşeyin Sonu Vardır Aşkım Ne yazıIar KaIır Bu Dünyada Ne maziIer kaIır yaIan hayatta, Tek Doğrum Var Senden Başkası YaIan, Bu yaIan
  dunyada

 11. idris 24 Aralık 2013

  slm kaptan ben gewer den idris òzatlı aynur dogandan sevdali

  gelin parcasini calarsaniz sevinirim

 12. Mehmet 06 Aralık 2013

  SéLam ßén Gewerdén Méhmét ßuqünkü 0laydan Dolayı Çok Özqünüz Adalét Yok ßu işte Acımız ßüyüktür Sıradaki Parçayı Tüm GéweR Halkına GéLsin..

GüVENER RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Güvener Radyo

guvener-radyo

Güvener Radyo

Güvener Radyo, slow pop müzik türünde 101.2 FM frekansı ile Hakkari’den yayın yapmaktadır. Güvener Radyo dinlemek isteyenler burayı takip edebilirler.

Güvener Radyo

FM Radyo Hakkında
Hakkâri’de yıllardır yayın yapan Hakkâri FM radyosu bundan böyle yeni yönetimi ile 101.2 frekansından Radyo Güvener olarak yayınına devam edecek.

Hakkari FM Radyo Tv A.Ş’yi şirketleri bünyesine dahil eden Hakkârili genç iş adamı Sadrettin Güvener ile gazeteci Senar Yıldız, yayına başlayan radyonun yapılacak olağan genel kurulu toplantısından sonra Hakkâri Radyo Güvener adıyla yayınlarına devam edeceğini belirtiler.
Güvener Radyo dinlemek için bu sayfa size yeterli olacaktır.
Güvener ve Yıldız yönetiminde yeni yayın dönemine giren Güvener Radyo, karasal ve internet ortamında yaptığı kaliteli yayınlarıyla şimdiden herkesin beğenisini topladı.

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Güvener Radyo’nun beğeniyle dinlenildiğini belirten Senar Yıldız: “Amacımız halkımıza kaliteli bir yayın sunmaktı. Bu nedenle yayıncılıkta önceliğimizi teknik altyapıya verdik. Ardından profesyonel programcı kadromuzla yayınlarımıza başladık. Halkımız Güvener Radyo’yu çok benimsediklerini gönderdikleri yüzlerce SMS ve mektuplarla gösterdiler. Bu gün Güvener Radyo 24 saat Hakkari ve çevresine karasal, cd ses kalitesi ile internet yoluyla tüm dünyaya sesini ulaştırabilmektedir” dedi.

Güvener Radyo

FM Radyo İletişim
Bulunamamıştır.

Güvener Radyo

Radyonun Frekansları
Hakkari ve çevresinden 101.2 FM frekansı ile dinlenebilmektedir. Eğer karasal yayın üzerinden takip etmek yerine online olarak dinlemek isterseniz, Güvener Radyo sayfamızı ziyaret ederek dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?