Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Güvener Radyo” için 96 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  sezer 05 Aralık 2013

  tsk ederim simdiden ii yayinlar

 2. Avatar
  sezer 05 Aralık 2013

  mrb ii aksamlar ben yuksekovadan yaziorum.. radyonuzu buyuk bir zevkle dinliyoruz sizden cevdet bagca dan al ömrümü sarkisini

  DİCLE a.v.m muhasebecisi güzel insan a hayatımın en degerlisine yüreğimin prensine yasama sebebime hayatima deger katan mükemmel insana güzel gözlüm e dunyanin en tatlu insanina SEZER e armaganim olsun

  SENİ Çok SEVİYORUM . en degerlim .

 3. Avatar
  Salih 01 Aralık 2013

  SıLaw o Rız Bu CoLemrge
  ; HeKé
  ;Honşın
  ;Vı stıranı
  ;Serkan aram emandilo

 4. Avatar
  Amed Şedal 25 Kasım 2013

  Şevbaş metin kaptan Ben Gewerden Amed Şedal Sizden yusuf hayaloğlu – beni tutmayın ulan Parçasını İstiyorum Sevdiğim Kıza Gitsin Çalarsanız sevinirim.. İyi yayınlar metin kaptan.. !

 5. Avatar
  amed 24 Kasım 2013

  şevbaş Metin kaptan ben gewerden amed şedal Yusuf hayaloğlu Ne fayda Şiiri Canımdan Çok Sevdiğim Kıza Gitsin '' R '' çalarsanız sevinirim iyi yayınlar metin kaptan

 6. Avatar
  amed 22 Kasım 2013

  Rojbaş Ben yüksekovadan Amed sizden Seyda perinçek ten Gerilla haın aprçasını çalmanızı rica ediyorum Tüm Gewer halkına armağan ediyorum iyi günler

 7. Avatar
  DOĞAN AYKUT 21 Kasım 2013

  selam sizi makedonya'da dinliyorum sizden bir isteğim var bariş manco dağlar dağlar şarkisini geverdeki aykut aileme ağmağan ediyorum bide size iyi yayinlar.

 8. Avatar
  savaş 21 Kasım 2013

  iyi aksamlar ben hakkari üniversitesinden savaş şu an xırvatede olan arkadaşlarım vedat gökhan yusufemrah icin halıl sezaiden yangın var calarsanız cok sewinirim onları cok sewdigimide unutmasınlar.xırvate gençliği 🙂

 9. Avatar
  gewer_ucuczluk 18 Kasım 2013

  merhaba ben gewerde gewer ucuzluktan sehriban sıradaki parcayı gewer ucuzlukta çalısan tüm arkadaşlarıma istiyorum ve tüm gewer halkına gelsin

 10. Avatar
  bijyan 14 Kasım 2013

  şevbaş …sizden ahmet kaya dan gün gece yi istiyom

  • Avatar
   bijyan 14 Kasım 2013

   şevbaş kaptan iyİ yayınlar diliyorum

   😉

 11. Avatar
  ertan diri 24 Ekim 2013

  slm

 12. Avatar
  HAKAN DEMİR 22 Ekim 2013

  ROJ BAŞ METİN ABİ

GüVENER RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Güvener Radyo

guvener-radyo

Güvener Radyo

Güvener Radyo, slow pop müzik türünde 101.2 FM frekansı ile Hakkari’den yayın yapmaktadır. Güvener Radyo dinlemek isteyenler burayı takip edebilirler.

Güvener Radyo

FM Radyo Hakkında
Hakkâri’de yıllardır yayın yapan Hakkâri FM radyosu bundan böyle yeni yönetimi ile 101.2 frekansından Radyo Güvener olarak yayınına devam edecek.

Hakkari FM Radyo Tv A.Ş’yi şirketleri bünyesine dahil eden Hakkârili genç iş adamı Sadrettin Güvener ile gazeteci Senar Yıldız, yayına başlayan radyonun yapılacak olağan genel kurulu toplantısından sonra Hakkâri Radyo Güvener adıyla yayınlarına devam edeceğini belirtiler.
Güvener Radyo dinlemek için bu sayfa size yeterli olacaktır.
Güvener ve Yıldız yönetiminde yeni yayın dönemine giren Güvener Radyo, karasal ve internet ortamında yaptığı kaliteli yayınlarıyla şimdiden herkesin beğenisini topladı.

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Güvener Radyo’nun beğeniyle dinlenildiğini belirten Senar Yıldız: “Amacımız halkımıza kaliteli bir yayın sunmaktı. Bu nedenle yayıncılıkta önceliğimizi teknik altyapıya verdik. Ardından profesyonel programcı kadromuzla yayınlarımıza başladık. Halkımız Güvener Radyo’yu çok benimsediklerini gönderdikleri yüzlerce SMS ve mektuplarla gösterdiler. Bu gün Güvener Radyo 24 saat Hakkari ve çevresine karasal, cd ses kalitesi ile internet yoluyla tüm dünyaya sesini ulaştırabilmektedir” dedi.

Güvener Radyo

FM Radyo İletişim
Bulunamamıştır.

Güvener Radyo

Radyonun Frekansları
Hakkari ve çevresinden 101.2 FM frekansı ile dinlenebilmektedir. Eğer karasal yayın üzerinden takip etmek yerine online olarak dinlemek isterseniz, Güvener Radyo sayfamızı ziyaret ederek dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?