Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Gözde FM” için 15 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Talha Duman 30 Mart 2020

  Gültepe Kapalı Ceza Evinde Yatan Can Abim Batuhan Can Karabacak Abime Vedat Alçay Bedel ödedik Parçasını Çalınmasını Istiyorum Özlenen Ve Beklenensin Aslan Abim Seni Seven Kardeşin Talha Duman

 2. Avatar
  Gokhan Eroglu 26 Mart 2020

  Iyi YAYINLAR GÜLTEPE KAPALI CEZAEVINDE YATMAKTA OLAN CAN ABIM GÜNAY DENIZE GÖKHAN DOGANAYDAN FIRAR PARÇASINI ÇALARSANIZ SEVINIRIM CAN ABIM AZ KALDI YAKINDA YENIDEN BERABERIZ INSALLAH BEKLENENSIN ELBET BİRGÜN OZKARDESIN GÖKHAN EROĞLU.

 3. Avatar
  Leyla 05 Mart 2020

  Merhaba kayseri kapali ceza evinde yatan canimdan cok sevdigim kardesim ozcan tellioglu ya muslum gursesten yakarsa bu dunya yi garipler yakar parcasini calarsaniz sevinirim

GöZDE FM İSTASYONU DETAYLARI

Gözde FM
Gözde FM

Gözde FM

Gözde FM Hakkında Bilgiler

Kayseri’de 103.5 FM frekansıyla yayın yapan Gözde FM, genellikle karışık türkçe müzik ve arabesk türünde şarkılar paylaşmaktadır. Bölgede popüler olan ve birçok insan tarafından dinlenen bu istasyon, zaman geçtikçe takipçi kitlesini yükseltmektedir. Aynı zamanda internet üzerinden dinlenebilen bu radyo kanalı, listelerini özenle oluşturmakta ve insanlara ulaştırmaktadır.

Takipte kaldığınız sürece sevdiğiniz müzikleri Gözde FM’de bulmanız mümkündür. Radyo sektörüne hızlı giriş yaptıklarının farkında olan bu kanal, sevilen şeyleri takipçilerine aktarmaya devam etmektedir. Tek yapmanız gereken bilgisayarınız veya telefon üzerinden sitemiz CRD.WEB.TR’yi ziyaret etmek ve dinlemektir. Çalınmasını istediğiniz şarkıları yorum bölümümüzden iletmeniz halinde radyo yetkilileri, bu isteklerinizi değerlendirecektir.

Gözde FM İletişim Adresleri

Adres: Camikebir Mah. Ulu Sk. Taşhan İşhanı Kat:8 No:24 – Kayseri – TÜRKİYE
Telefon: 0352 232 43 84
Mail: info@kayserigozdefm.com

Gözde FM Uydu Frekansları

Kayseri’de 103.5’i kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?