Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Damar FM” için 163 dinleyen yorum yapmış.

  1. Poyraz 21 Ekim 2018

    Günaydın, Türkiye’min güzel insanları..!

  2. Kara kaderim 06 Haziran 2018

    Keşke buraya yaptığım yorum gibi ona da duygularımı açabilsem , onu çok özledim . Kaderimiz

  3. Merve 06 Haziran 2018

    Şarkı on numaraga

DAMAR FM İSTASYONU DETAYLARI

Damar FM

damar-fm-dinle

Damar FM

Damar fm,arabesk müzik türünde yayın yapmaktadır.Çaldığı parçalar genellikle arabesk ve fantazi üzerine olmaktadır.Arabesk müzik sevenlerin en fazla tercih ettiği radyolar arasındadır.Arabesk müziği adeta kendine iş edinmiş kişiler tarafından oluşturulan damar fm, yıllardır en beğenilen şarkıları dinleyicilerine ulaştırmaktadır.Sizlerde arabesk müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız mutlaka Damar fm i ziyaret etmelisiniz.Damar fm dinlemek için doğru yerdesiniz.

Damar FM

Hakkında Bilgiler
DamarFm “Jilet Gibi Radyo” Sloganıyla 21.05.2002 Tarihinde Yayın Hayatına Başlamış, Almanya’da GEMA’ya Bağlı Lisanslı ve Resmi Bir Radyo Olup, Yayın Hayatını Aralıksız Olarak İnternet Üzerinden Sürdürmektedir.
Arabesk türünde parçalar ile dinleyicilerine hizmet etmektedir.En begenilen arabesk fantazi parçaları Damar fm de bulabilirsiniz.Damar FM dinlemek için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

Damar FM

İletişim Bilgileri
Biz Damarfm.Com Radyosu Olarak 10 Seneden Beri Sadece Internet Üzerinden Yayın Yapmaktayız, Yerel veya Ulusal Radyo Değilız, Bizi Radyo veya Uydudan Dinleyebileceğiniz Frekansımız’da Yoktur , Artı Böyle Yarişmalar Yapmamaktayız, Digitürk ‘le Hiçbir Alakamız Yoktur, Bu Konu Hakkında Birçok Şikayet Mailleri Almaktayız, Buda Dinlemiş Oldugunuz Radyonun Dinleyicilerine Karşı Samimi Olmadığının Bir Kanıtıdır.
Damar fm e ulaşmak isterseniz;
http://www.damarfm.com/iletisim bu adresten ulaşabilirsiniz.
Radyomuzu Bir Müddet Dinlerseniz Şikayetinde Bulunduğunuz Radyonun Bizimle Hiçbir Alakası Olmadığını Anlayacaksınız.

Damar FM

Frekans Bilgileri
Damar fm sadece internetten yayın yapmaktadır.Karasal yayını bulunmamaktadır.Dilerseniz damar fm i sitemizden online canlı olarak dinleyebilirsiniz.Damar fm en güzel arabesk parçaları sizlere sunuyor.Tek yapmanız gereken damar fm sayfamızı ziyaret etmek ve dinlemek.Arabesk ve fantazi müzik türünü sevenlerin radyosu, Damar fm.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?