Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sese Tıklayıp Sürükleyin. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Sayfayı yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.
CRD.WEB.TR

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Cantürk FM” için 16 radyo dinleyen yorum yapmış.

 1. Nermin isvec 11 Ocak 2019

  Cok guzel bir ses , Jeyla ❤️

 2. harun bodur 01 Mart 2017

  kolay gelsin

 3. Bariş 26 Mart 2016

  Canturkfm 2007 den Bugüne Kadar Değişmeyen Adresimiz

 4. Cantürkfm 16 Aralık 2015

  Dinlediğiniz için teşekkür Ederiz.

CANTüRK FM İSTASYONU DETAYLARI

Cantürk FM

canturk-fm

Cantürk FM

Cantürk FM, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur. Türkçe karışık müziklere yer veren Cantürk FM, online olarak takip etmek isteyenler için bu sayfadan dinlenebilmektedir. Genellikle Türkçe Pop, Slow ve Yöresel parçaları bulabileceğiniz Cantürk FM, sizlere kaliteli yayınlar sunmaya çalışmaktadır.

Cantürk FM

Radyo Hakkında
2007 yılında yayın hayatına başlayan Cantürk FM kurulduğu tarihten itibaren kendi tarzındaki en iyi radyolar arasında olmaya devam etmektedir.Kaliteli yayın anlayışını benimseyen radyomuz deneyimli yayıncıları ile 24 saat kesintisiz dinlenme imkanı sunuyor.

Türkçe Pop, Slow, fantazi ve Arabesk dalında yayın yapmakta olan radyomuzda en güncel, en sevilen aşk şarkıları, unutulmayan artık klasikleşmiş eserleri dinleyicilerle buluşmaktadır.Cantürk FM her geçen gün kendini biraz daha geliştirip, çıtasını biraz daha yukarı çekerek, şu an olduğu gibi gelecekte de en iyi olmaya devam edecektir. Bizi dinlediğiniz ve kulak verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Cantürk FM

İletişim Bilgileri
Adres: Cide Kastamonu
Mail: reklam@canturkfm.net
Mail2: reklamcanturkfm@hotmail.com

Cantürk FM

Frekansları
Bu radyo kanalının FM frekansları bulunmamaktadır. Karasal yayından takip etme imkanınız bulunmamaktadır. Cantürk FM dinlemek için web sayfamızın bu sayfasını ziyaret edebilir ve takip edebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?