Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Batman Süper FM” için 191 dinleyen yorum yapmış.

 1. Beyza Akıncı 23 Eylül 2021

  Mrb Batman t tipi kapalı ceza evinde bulunan a24 koğuşunda kalan vedat Akıncı Ahmet kaya penceresiz kaldım anne şarkısı benden sana gelsin canım eşim

 2. Nursena ekinci 06 Aralık 2020

  Merhaba ben batman M tipi kapali cezaevi b12 koğuşundaki soylu sevdam Bilal Yağmahana seslenmenizi rica ediyorum ömrümün yarısı seni çok özledim seni çok ama çok seviyorum ömrümün sonuna kadar seni bekleyecem sevgili eşim kendine dikkat et kadire dikkat et üşütme üzülme benim kalbimin frekansı hep seninle allaha emanet ol paşam

 3. Rasim 16 Ekim 2020

  Bu radyoyu dinlemeden günüm geçmiyor…

 4. Murat 09 Ekim 2020

  Öncelikle selemun aleyküm hamit abe ben murat cam bu mesajı MURAT BADEM Abeme göndermek istiyorum inşallah en yakın zamanda aramızda olma dileğiyle abem elbet bir gün kendine iyi bak seviliyorsun.

 5. Uğur Evis 09 Ekim 2020

  Ben Oğuzhan tunikten Uğur Burdan Mahkum Bilal ve Ferhata Selam Olsun

BATMAN SüPER FM İSTASYONU DETAYLARI

Batman Süper FM

Batman Süper FM

Batman Süper FM


Batman Süper FM, 90.0 frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. İyi bir dinlenme oranı yakalayan Batman Süper FM, karasal yayından takip edilebildiği gibi, internet üzerinden online olarak da sevenleriyle buluşuyor. Sizlerde Batman Süper FM dinlemek istiyorsanız, bu sayfamızı ziyaret ediniz. Batman Süper FM dinleyin, fakat diğer Süper FM radyo kanalı ile karıştırmayınız. Çünkü yöresel parçaları sadece burada bulabilirsiniz.

Batman Süper FM

Radyo Hakkında
Batmanın ilk radyosu olup 1994 yılından itibaren karasal yayın hizmetine başlamıştır.

Süper FM Batmanın sesi, kulağı ve dili olup basın yayın ilkesini özümsemiştir. Dinleyicilerine zevkli müzikli dakikalar sunan Batman Süper FM adeta dinleyicilerle bütünleşmektedir.

Dinleyicilerinin duygu ve düşüncelerini önemseyen Batman Süper FM; Kitlesel basın -yayın kimliğini haber sekmesiylede birleştirip her alana hitap etmektedir.

Batman Süper FM

Radyo İletişim
Telefon: 0543 588 71 41 – 0488 212 67 58 ( Pbx)
Stüdyo: 0488 212 67 58
Adres: Kültür Mah. Adalet Cad. SÜPER FM Binası No :32

Batman Süper FM

Radyonun Frekansları
FM 90.0 frekansını kullanarak uydu aracılığıyla bu radyoyu takip edebilirsiniz. Batman ve çevresinde oldukça fazla bilinen radyo kanalını, dilerseniz online olarak bu sayfamızdan dinleyebilirsiniz. Batman Süper FM için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?