Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Arabesk Türkiye” için 65 dinleyen yorum yapmış.

  1. Avatar
    İSMAİL TAŞKIN 17 Haziran 2019

    RADYO ÇOK İYİDE KARDEŞİM BEN BU RADYOYU ARACIMDADA DİNLEMEK İSTİYORUM AMA FREKANSI BULAMIYORUM NE DİR FREKANS LÜTFEN YAZARMISINIZ TŞK

  2. Avatar
    ekremçitil 31 Mart 2016

    çok güzel bir radyo devamını dilerim

ARABESK TüRKIYE İSTASYONU DETAYLARI

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye


Yakın zamanda yayın hayatına başlamış olan Arabesk Türkiye, oldukça hızlı bir giriş yaptı. Müzik türü olarak adıyla paralel şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır. İnternet üzerinden hizmet veren radyo istasyonu, kaliteli bir şekilde yayınlarını ulaştırmaktadır. Arşiv olarak azımsanmayacak yeterlilikte olan Arabesk Türkiye, web sitemizin bu sayfasından online olarak dinlenebilmektedir.

Arabesk Türkiye

Hakkında Bilgiler
Yaklaşık 19 yıldır ulusal ve yerel radyolarda radyo programı yapan rotasız kaptan bünyesinde kurulan Arabesk Türkiye, isminden anlaşıldığı gibi Türkiye’ye yakışır tarzı, dinleyicisine yakışır uslubu ile kısa zamanda herkesin sevgisini kazanmayı hedefliyor.

Açıklamaya kısa bir zaman içinde karar verdik ve bu kararı aldık. Arabesk Türkiye radyosunu kurduk. Trafikde, evde işte, artık herkesin kulağı Arabesk Türkiye‘de damarsa en damarı, aşıksan dinlersin, kralsa en kralı, efkarlıysan dinlersin 2000’li yılların en Arabesk radyosu bugüne kadar dinlediğiniz arabeskleri unutun çünkü Arabesk yeni başladı.

Arabesk Türkiye

İletişim Adresleri
Adres: Amasyalılar caddesi No:2 D:2 – ESENYURT / iSTANBUL
Telefon: 0212 620 11 14
Mail: info@arabeskturkiye.com

Arabesk Türkiye

FM Frekansları
Radyonun FM bandı üzerinden yayını ne yazık ki bulunmamaktadır. Arabesk Türkiye dinlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken buraya gözatmak. Burada oldukça kaliteli ve özenle seçilmiş Arabesk müzikleri bulmanız olasıdır. Arabesk Türkiye sayfamızı ziyaret ederek, bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?