Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Arabesk Radyo” için 49 dinleyen yorum yapmış.

 1. özlem 27 Nisan 2014

  meraba bn özlem sıradaki sarkıyı babam kadriye armağan etmek istiyorum

 2. REMZİ 19 Nisan 2014

  SLM IYI YAYINLAR

 3. melek 11 Nisan 2014

  slm sarkimi unutmayin

 4. ahmet 19 Aralık 2013

  slm

 5. ugurrr 23 Kasım 2013

  ooooffff offff bu neee yaaa ölecemm az kaldıııı
  🙂

 6. tamer aslan 10 Eylül 2013

  ferdi tayfurdan çok suç sayıldı çalarsanız sevinirim
  iyi yayınlar

 7. mert 31 Ağustos 2013

  slm ben mert cengiz kutoglundan bir parça istiyorum çalrsanız sevinirim

 8. Muhammed Ahmet Atıcı 01 Haziran 2013

  dinledikce kendimden geciyorum damara devam

 9. mustafa atıcı 22 Mayıs 2013

  alem buysa klal arabesk fm harikasınız damara devam

 10. ejdat 08 Mayıs 2013

  mütiş parçalar var gerçekten harika…

 11. emirhan ak 07 Mayıs 2013

  Alllah be kim tutar.. damar damar damarr ötesi yalan..

 12. süleyman yıldızhan 30 Nisan 2013

  Her dinlediğimde kendimden geçiyorum

ARABESK RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Arabesk Radyo

Arabesk Radyo

Arabesk Radyo

Arabesk Radyo, web üzerinden yayın yapan bir internet radyosudur. İsmindende anlaşıldığı üzere, ağırlıklı olarak Arabesk-Fantazi müzikleri paylaşmaktadır. Online olarak dinlemek ve takip etmek isterseniz, Arabesk Radyo sayfamıza gözatınız.

Arabesk Radyo

Hakkında Bilgiler
2012’nin Kasım ayında kurulan Arabesk Radyo, İstanbul’dan arabesk müzik yayını yapmakta olan bir internet radyosudur. Müzik anlayışını “Full Damar” olarak yorumlamaktadır. Dinleyicilerine, arabesk müziğinin en koyu örneklerini, fantazi, türkü dalında en iyi müzik yelpazesini sunar.

Arabesk Radyo “Az anons çok müzik” ve “Az tekrar” anlayışıyla hareket etmektedir.Gün boyu çaldığı seçici müziği sayesinde, sadık ve iyi müzik dinleyicisiyle buluşur. Kaliteli programcıları ve dj’lerinin gerçekleştirdiği canlı yayınlar ve hazırladığı farklı playlistlerle, müzik yelpazesini sürekli genişletmektedir.

Aynı zamanda bir müzik portalı olan Arabesk Radyo, müzik haberleri, yeni albümler, konserler ve müzik dünyasındaki daha birçok yenilikten dinleyicisini güncel olarak haberdar etmekte ve internaktif bir ortam yaratarak, dinleyicisiyle her an iletişim halinde bulunmaktadır.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Facebook ve Twitter sayfalarında gün boyu güncel müzik ve konser haberleri, müzik videoları paylaşılmakta, program ve canlı yayınlar hakkında bilgiler anlık olarak yayınlanmaktadır.

Arabesk Radyo, kendi web sitesi dışında, kendi Andriod uygulaması ve “TuneIn Radio” uygulaması ile cep telefonlarından da dinlenebildiği gibi, web sitesinde Windows Media Player ve Winamp gibi farklı dinleme seçenekleri de sunmaktadır.

Yayıncılık ilkesini çok iyi bilen ve radyo geçmişi çok eski olan KARAN MEDYA PRODUCTİONS tarafından kurulan Arabesk Radyo, gelişmiş alt yapısı sayesinde yayınlarını 128 Kbps CD kalitesinde dinlemeniz mümkündür. Web sitemiz kullanıcıların en kolay dinleyebileceği ve takip edebileceği şekilde sürekli olarak değişime açık tutulacaktır.

“Full Damar” sloganıyla yayın hayatına devam etmekte olan Arabesk Radyo, arabesk müziğine gönül vermiş radyo dinleyicisini, tek bir radyoda toplamayı hedeflemektedir. Sizlere Radyomuzun gelişimine göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.

Arabesk Radyo

İletişim Adresleri
Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi No:26 Yenibosna – Bahçelievler / İSTANBUL
Yetkili
Mert AYDEMİR
Hüseyin KARA
Telefon: +90 543 367 05 00 (09:00 – 18:00)
Email: info@arabeskradyo.biz (Msn değildir)

Arabesk Radyo

FM Frekansları
Henüz karasal yayın üzerinden dinlenemeyen Arabesk Radyo‘yu sadece interneti kullanarak dinleyebilirsiniz. Eğer frekans bilgisi olursa, bu sayfayı değiştirerek sizlere bildireceğiz. Şimdilik Arabesk Radyo dinlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?