Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Aksaray Kral FM” için 30 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Edanur Kalkan 28 Kasım 2018

  Ses tonunu ilk kez duydum huzur verici❤️

 2. Avatar
  Edanur Kalkan 28 Kasım 2018

  Şuan çalan parça gerçekten mükemmel bayıldım

 3. Avatar
  Taha 25 Kasım 2017

  Abi Havva Ablamdan Kul Hatasız Olmaz İsttiyoruz

 4. Avatar
  feridun topak 25 Kasım 2017

  hakan topaktan iki büyük nimetim var

 5. Avatar
  imdat tuncbeden 22 Kasım 2017

  slm ben imdat tuncbeden sıradakiparcaları calarsan sevinirim
  akel sogutma beyaz eşya servisine gelsin i yayınlar

 6. Avatar
  imdat tuncbeden 22 Kasım 2017

  slm i yayınlar ben imdat tuncbeden sıradaki pau arada iyayınlar dilerim rza dilber aydan zorundamıyım calarsanız sevinirim bu arada i yayınlar dilerim tum tuncbeden aylesine gelsin eniştem yusuf akele gelsin kızım dudu ela ahmet ogluma eşim kıymet tuncbeenede gelsin

 7. Avatar
  öznur 18 Kasım 2017

  bende geceye bir söz bırakmak istiyorum. Üç günlük dünya için gayret üstüne gayret. Ebedi bir hayat için gayret yok hayret

 8. Avatar
  mesut GÜL 01 Ocak 2017

  H 68 OLARAK İSTEK ÇALABİLİRMİSİNİZ İNTİZAR VE EBRU YAŞAR ARAMAM SENİ PARCASINI HÜLYA ARKADAŞIMA GELSİN AFYON

 9. Avatar
  mesut GÜL 01 Ocak 2017

  BURAYA NASIL İSTEK YAPILIYOR TELDEN BİLEN VARMI

 10. Avatar
  hakan 12 Nisan 2016

  Yine kral yine zirvesin iyi yayinlar hazal

 11. Avatar
  yalnız melek 26 Mayıs 2015

  selam hayırlı geceler iyi yayınlar dilerim

 12. Avatar
  harun 13 Nisan 2015

  Slm her keze sıradaki şarkı bütün sevdik lerine gelsin

AKSARAY KRAL FM İSTASYONU DETAYLARI

Aksaray Kral FM

Aksaray Kral FM

Aksaray Kral FM

Aksaray Kral FM, karışık türkçe müzikler yayınlayan bir radyo kanalıdır. Aksaray’dan yayınlarını gerçekleştiren Kral FM, 95.1 MHz frekansından uydu aracılığıyla dinleyenlere ulaşmaktadır. Özellikle bulunduğu bölgede yoğunlukta dinlenen radyo kanalı, kaliteyi elden bırakmamaktadır.

Aksaray Kral FM

Hakkında Bilgiler
Aksaray’ın en Prestijli radyosu Aksaray Kral FM Kule Radyo T.V A.Ş Bünyesine dâhil olduktan sonra Aksaray Kral FM’i Teknik ve program içeriği hakkında tamamen yenilemek için Çalışmalarına hız vermiş Gerek Teknik Gerekse program içeriği konusunda yaptığı bu olumlu çalışmalar sayesinde dinleyicisinin takdirini kazanmıştır.

İlkeli ve tarafsız yayın anlayışını Kendisine Misyon Edinen Aksaray Kral FM Radyonun sadece Bir müzik Kutusu olmadığını Radyoculuğun Toplumun her kesimini ilgilendiren Konulara duyarlı olarak Haber ve kamoyunu ilgilendiren Her konuda yaptığı programlarıyla da Yeniden eski radyo dinleme alışkanlığını kazandırmak için Yaptığı çalışmaları sayesinde Aksaray da dikkate alınan toplumun herkesimin dinlediği bir radyo olma özeliğini de kısa zamanda kazanmıştır.

Aksaray Kral FM olarak Yerel anlamda sıkıntı çeken radyoların prestijini yeniden kazandırmak için yaptığımız çalışmalarda dileğimiz Aksaray’ımızda ve diğer illerde de yayın yapan yerel radyoların hak etiği yerin en tepede olduğunu kanıtlaktır.

Yerel radyolarımız İlk kuruldukları günden bu güne değin halkımızn her zaman en yakın dostu olmuş, Dinlicilerimiz En Mutlu oldukları anda yâda en sıkıntılı oldukları anda yerel radyolarımızla duygularını paylaşmıştır ve paylaşmaya devam etmektedir.

Son zamanlarda Radyoculuk sektöründe de gözle görülür bir rekabet ortamın iyice belirgin olduğu günümüzde Aksaray Kral FM olarak bu rekabetin getirdiği tatlı çekişmeyle bizde hedeflerimizi büyüterek yapmış olduğumuz yeniliklerle İlimizin ve bölgemizin en iyisi olmak için çalışmaktayız.

Aksaray Kral FM

İletişim Adresleri
ADRES: EREĞLİKAPI MAH. 1400 SOKAK YILDIRIM APT. 1. KAT AKSARAY
TELEFON: +90 382 213 60 68
E-POSTA: info@aksaraykralfm.net

Aksaray Kral FM

Frekansları
95.1 FM frekansından ulaşabileceğiniz Aksaray Kral FM, Aksaray’dan yayın yapmaktadır. Online olarak dinlemek isterseniz, tek yapmanız gereken web sitemizin bu sayfasına gözatmak. Birbirinden güzel karışık müzikler Aksaray Kral FM ayrıcalığıyla dinleyip, takip edebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?