Mesaj Yaz
CRD.WEB.TR
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Aksaray Kral FM” için 56 dinleyen yorum yapmış.

 1. Avatar
  Meryem sevinç 21 Ağustos 2020

  İy akşamlar Selam ben ankaradan Meryem Aksaray cezaevinde yatmakta olan Cüneyt Dayıcığıma hepimiz seni çok seviyoruz fazla alışma oralara hemen gel canım Dayımm

 2. Avatar
  Mustafa özgür Temizer 09 Ağustos 2020

  Selâmün aleykumm hayırlı akşamlar aksaray t tipi kapalı ceza evi c 4 kogusunda bulunan kardeşlerime gelsin hepsinin gözlerinden öpüyorum allaha emanet olun dualarim sizinle yazan kalem siyah parçasını c 4 kogusunda bulunan kardeşlerime gelsin ve tüm Mahkumlara armağan ediyorum

 3. Avatar
  mehmet 08 Temmuz 2020

  selam tüm kader mahkumlarına sıradaki parçayı kardeşim mesut alıcı için ve tüm arkadaşlarına gelsin.kardeşim biraz daha sabret her şey yoluna girecek seni seven abin mehmet.

 4. Avatar
  Muharrem koçak 26 Haziran 2020

  Selamün aleykum degerli abim öncelikler le yaptığın basarili ve bizler için o kadar değerli eğlenceli ve anlamlı bir program yaptığın için çok teşekkür ediyorum bazen bir kitap bazen bir roman anlatiyor caldigin müzikler elbette hepimizin bir hikayesi var çaldigin anlamli her parçada senden isteğim olan ve cezavinde yatmakta olan sayın Ferhat Özkan abime Ankara’dan Muharrem koçak kardeşinden hakan taşıyan dan sen varsın ya yada müslümden bı parca calarsan çok mutlu edersin bizleri msjimi ne zaman okursan senden istegimdir başta Ferhat Özkan olmak üzere tüm Aksaray FM dinleyenlere ve sen değerli kıymetli güzel insana gelsin Muharrem koçak

 5. Avatar
  Burak korkmaz 18 Mayıs 2020

  Aksaray cezaevinde yatmakta olan arkadaşım HAKAN GÖKKAYA’ya gelsin bütün şarkılar. Allaha emanet ol arkadaşım oralara çok alışma seni bekliyoruz. Selametle.

 6. Avatar
  Eren Aksu 16 Nisan 2020

  Çok güzel radyo

 7. Avatar
  Arzu Aydın 09 Nisan 2020

  Süper bir hizmet veriyorsunuz.duygularimizi sizin sayenizde ulastiriyoruz

AKSARAY KRAL FM İSTASYONU DETAYLARI

Aksaray Kral FM

Aksaray Kral FM

Aksaray Kral FM

Aksaray Kral FM, karışık türkçe müzikler yayınlayan bir radyo kanalıdır. Aksaray’dan yayınlarını gerçekleştiren Kral FM, 95.1 MHz frekansından uydu aracılığıyla dinleyenlere ulaşmaktadır. Özellikle bulunduğu bölgede yoğunlukta dinlenen radyo kanalı, kaliteyi elden bırakmamaktadır.

Aksaray Kral FM

Hakkında Bilgiler
Aksaray’ın en Prestijli radyosu Aksaray Kral FM Kule Radyo T.V A.Ş Bünyesine dâhil olduktan sonra Aksaray Kral FM’i Teknik ve program içeriği hakkında tamamen yenilemek için Çalışmalarına hız vermiş Gerek Teknik Gerekse program içeriği konusunda yaptığı bu olumlu çalışmalar sayesinde dinleyicisinin takdirini kazanmıştır.

İlkeli ve tarafsız yayın anlayışını Kendisine Misyon Edinen Aksaray Kral FM Radyonun sadece Bir müzik Kutusu olmadığını Radyoculuğun Toplumun her kesimini ilgilendiren Konulara duyarlı olarak Haber ve kamoyunu ilgilendiren Her konuda yaptığı programlarıyla da Yeniden eski radyo dinleme alışkanlığını kazandırmak için Yaptığı çalışmaları sayesinde Aksaray da dikkate alınan toplumun herkesimin dinlediği bir radyo olma özeliğini de kısa zamanda kazanmıştır.

Aksaray Kral FM olarak Yerel anlamda sıkıntı çeken radyoların prestijini yeniden kazandırmak için yaptığımız çalışmalarda dileğimiz Aksaray’ımızda ve diğer illerde de yayın yapan yerel radyoların hak etiği yerin en tepede olduğunu kanıtlaktır.

Yerel radyolarımız İlk kuruldukları günden bu güne değin halkımızn her zaman en yakın dostu olmuş, Dinlicilerimiz En Mutlu oldukları anda yâda en sıkıntılı oldukları anda yerel radyolarımızla duygularını paylaşmıştır ve paylaşmaya devam etmektedir.

Son zamanlarda Radyoculuk sektöründe de gözle görülür bir rekabet ortamın iyice belirgin olduğu günümüzde Aksaray Kral FM olarak bu rekabetin getirdiği tatlı çekişmeyle bizde hedeflerimizi büyüterek yapmış olduğumuz yeniliklerle İlimizin ve bölgemizin en iyisi olmak için çalışmaktayız.

Aksaray Kral FM

İletişim Adresleri
ADRES: EREĞLİKAPI MAH. 1400 SOKAK YILDIRIM APT. 1. KAT AKSARAY
TELEFON: +90 382 213 60 68
E-POSTA: info@aksaraykralfm.net

Aksaray Kral FM

Frekansları
95.1 FM frekansından ulaşabileceğiniz Aksaray Kral FM, Aksaray’dan yayın yapmaktadır. Online olarak dinlemek isterseniz, tek yapmanız gereken web sitemizin bu sayfasına gözatmak. Birbirinden güzel karışık müzikler Aksaray Kral FM ayrıcalığıyla dinleyip, takip edebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?