zemzem-fm-dinle

Zemzem FM

Zemzem fm,yıllardır dini içeriğiyle insanlara hizmet etmektedir.Bir süre sorun yaşansada tekrar yayın hayatına dönüp dinleyicileri ile arasındaki özlemi gidermiştir.Sizlerde Zemzem fm dinlemek isterseniz mutlaka sitemizi ziyaret ediniz.

Zemzem FM

Hakkında Bilgiler
Radyomuz İstanbul Merkezli Olup 1994 Yılından Yayına Başlamışdır 1998 Yılında Yasallaşarak A.Ş olmus ve 2009 Yılından Beri Zemzem FM Olarak Yayın Yapmakdadır.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Yayına Başladıgı Kısa Bir Sürede Dinleyenlerının Büyük Beyenisini Kazanmıs Dini Radyolarda Biridir.Yayıncılıkta istikrar ve devamlılık, sabit bir dinleyici profili için çok önemlidir. Zemzem FM , Dinimiz İSLAM’ı yaşatma ve tanıtma adına üstlendiği misyonu sayesinde duyarlı ve sabit bir dinleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Kaliteli Sohbetler Kaliteli Programcılarıyla Zemzem FM Size Yeter…

Zemzem FM

İletişim Bilgileri
Adres: GaziPaşa Cd. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52 Kat :4
Tel : 02164916096
Fax : 02164916098
E-Posta : info@zemzemfm.com

Zemzem FM

Frekans Bilgileri
Zemzem fm internet üzerinden yayın yapmaktadır.Zemzem fm canlı yayınını dinlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Cd kalitesinde sizlerle.Zemzem fm ilahiler,sohbetler ve bir çok tasavvufi yayınlarıyla insanları kendine bağlamaktadır.Zemzem fm dinlemek için doğru yerdesiniz.