yozgat-fm-dinle

Yozgat FM

Yozgat Süper FM, 96.7 frekansından Yozgat üzerinde yayın yapmaktadır. Genel olarak yöresel, halk türkülerinin ve slow parçaların yayınlandığı radyo kanalı, kolaylıkla buradan dinlenebilmektedir. Türkülerin diline eşlik etmek istiyorsanız, sizlerde Yozgat Süper FM dinlemelisiniz. Aynı isimde, fakat başka türde yayın yapan radyoyu arıyorsanız, Süper FM dinleyin.

Yozgat Süper FM

Hakkında Bilgiler
Yozgat Süper FM Yozgat’ın ileri gelen 22 esnafının katkıları ile ilk defa 1995 yılının bir bahar sabahında 91.6, 96.7, 101.0 frekanslarından 2 program sunucusu ile yayın hayatına “merhaba” dedi.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Kuruluş yılı itibarı ile Yozgat merkezde yayın yapan 5 radyodan 1’i olan Yozgat Süper FM, Yozgat’a gerçek radyo yayıncılığını tanıttı.
Kısa sürede kaliteli yayınları ve etkili programları ile Yozga’ta yayın yapan tek radyo olma başarısını gösterdi.

Türkiye’nin popüler olan bir çok radyosu ile işbirliği yaparak, ulusal radyo cihaz ve kalitesini dinleyicilerine sunan Yozgat Süper FM, 22. yılında da iç anadolu bölgesinde ilk 10 radyo arasında olma başarısını göstermiştir.

Yozgat Süper FM, 22 yıldır benimsediği kaliteli ve kesintisiz yayın vizyonunu aynı çizgide devam ettirecektir.

Yozgat Süper FM

İletişim Bilgileri
Yozgat Süper FM’e ulaşmak için;
Telefon: (0354) 217 07 75 – (0354) 212 97 97
SMS: Telefonunuzun mesajlar bölümünden yeni mesaj kısmına,
mesajınızın başına 66 yazıp bir boşluk bırakıp 3834’e yollayabilirsiniz.
Radyonun kendi web sitesi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yozgat Süper FM

Frekans Bilgileri
96.7 frekansından yayın yapmakta olan yozgat fm, istenirse radyo dinleme sitemizden online olarak dinlenip, takip edilebilmektedir. Yaklaşık 100 kişi kapasiteli radyo kanalı winamp üzerindende takip edilebilmektedir. Yozgat Süper FM dinlemek için tek yapmanız gereken bu sayfamızı ziyaret etmektir.