yildiz-fm-dinle

Yıldız FM

Yıldız fm,105.3 frekansından İzmir üzerinden yayın yapmaktadır.Yayın türü olarak Din,tasavvuf ve benzeri türlerde sürdürmektedir.Bilgiler,hikayeler gibi şeylerin geçtiği yayınlarda her kesimden dinleyiciye sahiptir.Sizlerde Yıldız fm dinlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yıldız FM

Hakkında Bilgiler
Kurumumuz 2000 yilindan itibaren Izmir ve çevre illerde 105.3 frekansindan yayin yapmaktadir.

Yildiz fm herkesime hitap eden yayin politikasi ile basta Izmir olmak üzere çevre il ve ilçelerde yogun bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Radyo Izleme Arastirma Kurumu (RIAK) tarafindan her ay yapilan arastirmalarda radyo yildiz Izmir ve çevre ilçelerde yerel ve bölgesel radyolar arasinda 3. kendi dalindaki radyolar arasinda ise 1. olmustur.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Radyo yildiz her yil geleneksel olarak kurulus yil dönümü adi altinda dinleyicilerini bir araya getirmektedir. Her yil yildiz radyo dinleyenlerinin sevdigi sanatçilarin sahne aldigi ve çesitli etkinliklerini yapildigi kurulus yildönümü festivallerine binlerde insan katilmaktadir.

Yildiz fm radyosu, 2010 yilina program çesitliligini artirma yaklasimiyla hazirlandi. Yeni dönemdeki hedefi, dinleyici çesitliligini katlayarak artirmak ve yükselisi istikrarli kilmak olan yildiz fm , sosyal sorumluluk bilincinin bir geregi olarak yayinlariyla, bu alanda çalisan sivil toplum kuruluslarina da gereken destegi veriyor. Denebilir ki, bu yil her evde bir yildiz fm dinleyeni mutlaka olacak!

Yildiz fm ,izleyici profili ve erisimi, reklam veren için de diger radyolara alternatif bir yapiya sahip. Bugün, medya dünyasinin rekabetçi ortaminda daha güçlü bir oyuncu olan Yildiz fm , konumu itibari ile reklam yatirimlarindan aldigi gelir – süre payini da gün geçtikçe arttiriyor.

21 aralik 2006 yilinda kurulan ve Izmir in seviyeli haftalik gazetelerinden biri olan EGE MANSET , gündemdeki olaylari ve çarpici gelismeleri her hafta okurlarina ulastiriyor. Haber ve yorumu ayiran, objektif yayinciligi ilke edinen EGE MANSET’de herkese söz hakki veriyor.

Yıldız FM

İletişim Bilgileri
Adres : 2538 sk No: 26/k.5 Mersinpınar – Konak / İzmir
Telefon : 0232 456 44 44(pbx)
yildizfm@yildizfm.com

Teknik sorunlar için :
teknik@yildizfm.com
0232 456 07 00

İş başvuruları için :
ik@yildizfm.com

Yıldız FM

Frekans Bilgileri
105.3 frekansından karasal yayın yapmaktadır.İzmir’in sevilen radyolarından biri olan yıldız fm sitemizden online olarak canlı dinlenebilmektedir.Yayın türü itibariyle Tasavvufa daha yakın olan Yıldız fm, huzur dolu hikayeler ile dinleyicilerine güzel zamanlar geçirtmektedir.Yıldız fm izmirde oldukça fazla dinleme oranına sahiptir.