trt-radyo-4-dinle

Trt Radyo 4

Trt Radyo 4,103.4 frekansından Türk Sanat Müziği çalmaktadır.Trt kalitesiyle dinleyicilere sunulan Trt Radyo 4, Tsm müziğinin eksik yanlarını gidermektedir.En güzel parçaları sizler için seçmektedir.Sizlerde TSM dinlemekten hoşlanıyorsanız mutlaka sitemizin Trt Radyo 4 sayfasını ziyaret ediniz.

Trt Radyo 4

Hakkında Bilgiler
Geleneksel sanat ve halk müziğimizin çiçekleri bu bahçede.Saz semaileri, longalar, peşrevler, sevda dolu şarkılar; uzun havalar, hoyratlar, burcu burcu Anadolu kokan türküler.Dünden bugüne ses ve saz ustalarımız.Hepsi bu kanalda.TRT kalitesiyle, her gün 24 saat sizlerle.Türkiye’nin her yerinde, uydudan ve internet üzerinden bütün dünyada.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Hani hep yakınırız ya; bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ülkemize geç girmesinden… Radyoculuk açısından durum tam tersidir oysa. 6 Mayıs 1927’de, dünyayla neredeyse aynı anda başlar Türk toplumunun radyo serüveni. 1 Mayıs 1964’de TRT’nin kurulmasıyla da yepyeni bir ivme kazanır.

Bugün TRT Radyoları; kamu yayıncılığı sorumluluğu, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı, doğru ve güzel Türkçesi, haber, bilgi, eğitim, kültür, müzik, eğlence içeriğiyle; ülkenin her köşesine, toplumun her kesimine seslenmektedir.

TRT Türkiye Radyoları; Radyo-1, Radyo-2 (TRT FM), Radyo-3, Radyo-4, 5 Bölge Radyosu (Antalya, Çukurova, GAP-Diyarbakır, Erzurum, Trabzon), Türk Sanat Müziği sevenler için TRT Nağme, Türkü dostlarına yönelik TRT Türkü, TRT Radyo Haber Kanalı ve uluslararası radyo kanalları Türkiye’nin Sesi Radyosu(32 dil) ve Avrupa FM ile radyo yayıncılığı alanında ülkemizde ve dünyada etkin bir güç konumundadır.

Trt Radyo 4

İletişim Bilgileri
Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

Trt Radyo 4

Frekans Bilgileri
103.4 frekansından yayın yapmaktadır.Dilerseniz bu karasal yayın frekansından dinleyebilirsiniz.Online Trt Radyo 4 dinlemek isterseniz sitemizi ziyaret ediniz.En güzel TSM parçaları Trt Radyo 4 aracılığıyla sizlerle.