Mesaj Yaz

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Trt Nağme” için 98 dinleyen yorum yapmış.

 1. yasemin özlü 13 Mayıs 2015

  Yahya Geylan dan önceki solist ruhumuzu tahrip etti .aşk olsun doğrusu yol geçen hanı yaptınız. radyonun haline bakınız yazıklar olsun

 2. cihat dişci 13 Nisan 2016

  Sakarya-Adapazarı’ndan selamlar:::Makina imalat teknik resimleri çizerken sabah ilk önce TRT Nağme’yi açarım.Emeği geçenlere teşekkür ederim.

 3. ışık burhanoğlu 25 Nisan 2016

  Umut Akyürek hanım kışlalar doldu bugün türküsü ancak bu kadar güzel söylenirdi ne diyeyim yüreğine sesine sağlık .YANIKÖMER İ ilk defa bir erkek sesinden hemde Yahya Geylanın sesinden dinlemek çok tatlı bir sürpriz oldu.sesinize yüreğinize sağlık

 4. Muammer 26 Haziran 2016

  Menekşe gözler hulyali bakışları çok manalı calarmisiniz

TRT NAğME İSTASYONU DETAYLARI

Trt Nağme

trt-nagme-dinle

Trt Nağme

Trt Nağme,101.6 frekansından Türk Sanat Müziği yayınlamaktadır.Trt radyo 4 ile aynı türe hizmet etselerde, Trt Nağme 24 saat kesintisiz Tsm müziği çalmaktadır.Eski arşivde ne varsa burada bulabileceğiniz bir radyo olan Trt Nağme sizlere unutulmaz anlar yaşatmaya oldukça hevesli.TSM müziğini dinlemeyi seven biriyseniz mutlaka sitemizden Trt Nağme dinlemelisiniz.

Trt Nağme

Hakkında Bilgiler
TRT Nağme 6 Mayıs 2009’da yayınına başlayan TRT Nağme, FM vericilerinden, internet ve uydu üzerinden Türk Sanat Müziği severlerle buluşuyor.TRT Nağme yayınlarında 24 saat kesintisiz Türk Sanat Müziği’ne yer veriliyor.TRT arşivinden seçme eserler ve yeni kayıtlar TRT kalitesiyle TRT Nağme’de sunuluyor.

Hani hep yakınırız ya; bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ülkemize geç girmesinden… Radyoculuk açısından durum tam tersidir oysa. 6 Mayıs 1927’de, dünyayla neredeyse aynı anda başlar Türk toplumunun radyo serüveni. 1 Mayıs 1964’de TRT’nin kurulmasıyla da yepyeni bir ivme kazanır.

Bugün TRT Radyoları; kamu yayıncılığı sorumluluğu, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı, doğru ve güzel Türkçesi, haber, bilgi, eğitim, kültür, müzik, eğlence içeriğiyle; ülkenin her köşesine, toplumun her kesimine seslenmektedir.

TRT Türkiye Radyoları; Radyo-1, Radyo-2 (TRT FM), Radyo-3, Radyo-4, 5 Bölge Radyosu (Antalya, Çukurova, GAP-Diyarbakır, Erzurum, Trabzon), Türk Sanat Müziği sevenler için TRT Nağme, Türkü dostlarına yönelik TRT Türkü, TRT Radyo Haber Kanalı ve uluslararası radyo kanalları Türkiye’nin Sesi Radyosu(32 dil) ve Avrupa FM ile radyo yayıncılığı alanında ülkemizde ve dünyada etkin bir güç konumundadır.

Trt Nağme

İletişim Bilgileri
Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

Trt Nağme

Frekans Bilgileri
101.6 frekansından karasal radyo yayını yapmaktadır.Bu yüzden radyonuzdan dinlemek için bu bilgilere ihtiyacınız olacaktır.Fakat radyodan değilde online olarak TSM müziğini dinlemek isterseniz, Radyo Nağme sizin için 24 saat burada yayın yapıyor olacak.Trt kalitesiyle verilen yayınları online dinlemek için doğru yerdesiniz.Trt Nağme dinlemenin en kolay yolu.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?