Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Soğuksu FM” için 64 dinleyen yorum yapmış.

  1. rabia 11 Mayıs 2014

    meraba ben rabia tüm anneler gününüz kutlu olsun canım annem iyiki varsın yalın yeniden şarkısını çalarsanız çok mutlu olurum bu şarkı şeymama gelsin

  2. ali 15 Mayıs 2014

    iyi yayınlar ben sıradakii şarkıyı sewdiğim kızaa armağan ediyorum

  3. Sadi 03 Haziran 2015

    Bizde Sakaryalıyız…Selamlar Bakanımıza ve çalışanlara.

SOğUKSU FM İSTASYONU DETAYLARI

Soğuksu FM

soguksu-fm

Soğuksu FM

Soğuksu FM,106.0 frekansından Ankara’da yayın yapmaktadır.Slow,Türkçe Pop müzikler ağırlıklı yaptığı yayınlarıyla Kızılcahamam ve çevresinde dinlenmektedir.Sizlerde bu radyoyu dinlemek isterseniz, bunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.Bu sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.

Soğuksu FM

Radyo Hakkında
Kızılcahamam’da uzun yıllar önce 1993 yılında yayın hayatına başlayan ve sonraki yıllarda yayınına virgül koyan Soğuksu FM Ankara caddesi üzerinde bulunan bayrakçı apartmanın da yeni vizyon ve yayın anlayışı ile hizmet vermeye başladı.

106.0 frekansından Kızılcahamam’a yayın yapan Soğuksu FM internet üzerinden tüm dünyaya sesini duyurmaya devam ediyor. “ bu sesi herkes duymalı” sloganı ile yola çıkan Soğuksu FM beğeni ile dinlenmeye başlandı.Kızılcahamamlılar 106.0 frekansından Soğuksu Fm dinlemenin mutluluğunu yaşıyorlar.

Soğuksu FM

Radyo İletişim
Kızılcahamam – ANKARA
e-Posta: info@soguksufm.com

Soğuksu FM

Radyo Frekans
106.0 FM bilgisiyle Karasal yayını dinleyebilirsiniz.Fakat bulunduğunuz yer buna el vermiyorsa, internet üzerinden Soğuksu FM dinleyebilirsiniz.Türkçe pop müzikleri bu Soğuksu FM ile takip edebilir, sevdiklerinize de dinletebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?