romantik-radyo-dinle

Romantik Radyo

Romantik radyo,izmir’den yayın yapmaktadır.Yılların verdiği tecrübe ile dinleyicilerine güzel anlar yaşatmaktadır.Sadece slow yabancı müziklerin çalındığı Romantik Radyo’da birbirinden güzel yabancı müzikler bulabilirsiniz.Romantik Radyo,sakin ve slow yabancı müzikleri ilk yayınlanmaya başlayan radyo olarakta bilinir.Sitemizden 24 saat boyunca canlı olarak dinleyebilirsiniz.Flash player desteği ile sizlere sunduğumuz romantik radyo dinleyebilmek için flash eklentisinin edinmeniz gerekebilir.

Romantik Radyo

Hakkında Bilgiler
1993 yılında yayın hayatına başlamıştır. Romantik Radyo, merkezi İzmir’de olan bir radyo kanalıdır. Frekansı 101.0’dir. Romantik Radyo 2004 yılında RAYAD tarafından ” İzmir’in en çok dinlenen yabancı müzik kanalı ” ödülüne layık görülmüştür.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Dinç Bilgin’in sahibi olduğu “Yeni Asır Gazetesi”‘ne bağlı olarak kurulan ve uzun süre bu gruba bağlı bir medya kuruluşu olarak kalan radyo kanalı, TMSF’nin Holding şirketlerine el koyması ile devletin eline geçmiştir. Yapılan ihale sonucu ile öncelikle Ciner Grubuna daha sonra tekrarlanan satışla Sabah Gazetesi ve Atv ile birlikte Çalık Holding tarafından satın alınmıştır.

Romantik Radyo

İletişim Bilgileri
Turkuvaz İzmir Gazete Dergi Basım Yayım A.Ş.
Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 Çankaya 35210
Tel: 0 232 441 50 00
Fax: 0 232 446 42 22
info@romantikradyo.com.tr

Romantik Radyo

Frekans Bilgileri
Romantik Radyo Frekans
İzmir : 101.0
Bu frekans doğrultusunda romantik radyo dinleyebilir yada sitemizden online olarak takip edebilirsiniz.Canlıradyodinle.web.tr üzerinden romantik radyo dinleyebilmek için flash eklentisi gerekmektedir.