Radyo Yükseliş

Radyo Yükseliş

Radyo Yükseliş, 93.8 FM frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Özellikle Antalya ve çevresinde fazlaca bilinen Radyo Yükseliş, yayın kalitesi ve programlarıyla dinlenilesi bir istasyondur. Saatlere göre özel hazırlanan yayın akışı sayesinde, türkçe karışık müzikleri duyabilirsiniz. Bu radyoyu dinlemek ve takipte kalmak istiyorsanız, 93.8 MHz frekansının yanı sıra, online olarak internet üzerinden de dinleyebilirsiniz.

Radyo Yükseliş

Hakkında Bilgiler
2007 yılından bu yana kesintisiz ilkeli, saygın ve içerikli(boş olmayan) yayınını SERİK /Antalya başta olmak üzere Aksu, Serik, Belek, Kadriye, Boğazkent, Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Akseki, Beldibi, Kemer, Göynük, Çamyuva, Tekirova, Korkuteli, Kumluca, Finike, Burdur, Isparta da beğeni ile dinlenmektedir. Ayrıca internet’den www.yukselisradyo.com adresinden yayınımızı tüm dünya dinlemektedir.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Yükseliş Radyo, Necmettin ÇALIK Yön. Kur. Başkanlığındaki Serik Radyo TV, iletişim Reklam Hiz. Aş firmasının bir üyesi olup Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Kampüsü’nden yayın yapmakta, Yükseliş Koleji öğrencileri velileri ve çalışanları ile sadece kendi içinde Serik bölgesi merkezli yirmi bin kişilik elit bir dinleyici potansiyeline ulaşmaktadır…

Yükseliş Radyo 4 kw lık vericisi ile Deniz Tepesi yolu mevkiinde’ kendi yayın direğinden yayın atmakta olup herhangi bir yayın kesintisine karşı ise bir yedek güç kaynağı destekli vericisiyle kesintisiz yayınını sürdürmektedir. Doğru Türkçe kullanımı ve yayınlanan her müzik parçasının tek tek özel seçimi dinleyiciyi Fm. 93.8 frekansında dahi uzun kalmasını sağlamaktadır. Devamı için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Radyo Yükseliş

İletişim Adresleri
Telefon: +90 242 722 99 88
Canlı telefon hattı: +90 242 722 99 96
Fax: +90 242 722 56 55
E-Posta: info@yukselisradyo.com
Adres: Otogar mevkii, Belek yolu Serik / ANTALYA

Radyo Yükseliş

FM Frekansları
En baştada söylediğimiz gibi, Radyo Yükseliş‘in karasal yayın numarası 93.8’dir. Eğer internet bağlantınızı kullanarak dinlemek isterseniz, bu sayfamızı listenize ekleyiniz.