radyo-umut-dinle

Radyo Umut

Radyo Umut,Kocaeli’den 104.3 frekansından türküler, halk müzikleri yayınlamaktadır.Canlı olarak yaptığı yayınlar ile türkü sevenleri selamlıyor.Sizlerde Halk müzikleri dinlemekten hoşlanıyorsanız Radyo Umut dinleyebilirsiniz.Birbirinden güzel türkülere doymak için radyo dinleme sitemizi ziyaret edip Radyo Umut sayfamıza gelmeniz yeterlidir.

Radyo Umut

Hakkında Bilgiler
1995 Yılında yayın hayatına başlayan Radyo Umut üzerinden geçen onca yıla rağmen, yayın ilke ve tarzından ödün vermeden Marmara`da yılardır sorumluluk sahibi yayıncılık anlayışıyla yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Yayıncılıkta istikrar ve devamlılık, sabit bir dinleyici profili için çok önemlidir.
Radyo Umut, bu toprakların en canlı tanıkları olan Türkülerimizi yaşatma ve tanıtma adına
üstlendiği misyonu sayesinde duyarlı ve sabit bir dinleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştır.

Asırlardır çok kültürlü yapısıyla hoşgörü ve barışın egemen olduğu Anadolu`da Türkü bu toplumun üstünde tartışılmayan tek ortak paydasıdır.

Yılların bizlere kazandırdığı yayıncılık ilkelerinin başında yayın ahlakı ve prensipleri hep referans olmuştur.

Yayıncılar, yaptıkları programlar aracılığı ile ulaştığı insanlara doğruyu, yorumsuz ve objektif olarak yansıtmalıdır. Onların bilgi alma ve bilgi sahibi olma haklarına özen göstermelidir.

Bu neden ile radyo umut toplumsal içerikli programlarıyla dinleyicilerinin bilgi sahibi olmalarını sağlarken, daha temiz bir toplum yaratma çabasını da sürekli canlı tutar.

Radyo olarak biliyoruz ki bu dünyada yalnız değiliz ve farklılıklarımız var. Bu farklılıklarımız bizim zenginliğimizdir. Bu nedenle zenginliklerimizi kazanım haline getirmek için ilk günkü heyecan ve istek ile yayın heyecanımızı sürekli taze tutmaktayız.

Radyo umut Ülkesinin zenginliklerini fark eder ve bu zenginliklerden yola çıkarak, ülkesinin sevdalısı olan her toplumun adeta tarihine tanıklık etmiş öykülerini örnekleriyle size sunmaktadır. Bu topraklarda hayat bulmuş ezgileri, türküleri, halayları, horonları ve bozlakları ve daha nice örnekleri yaşatmayı kendisine ilke edinmiştir.

Radyo Umut

İletişim Bilgileri
Adres:Hükümet Caddesi. 1213 Sokak Yüksel İş Hanı Kat:6 Gebze / KOCAELİ
Telefon: (0262) 644 61 00
Faks:(0262) 644 61 01
E-Posta:104.3@radyoumut.com.tr

Radyo Umut

Frekans Bilgileri
Radyo Umut, Kocaeli’de yaşıyorsanız sizlere bir avantaj sağlamaktadır.Karasal yayını (104.3) Kocaeli ve çevresinde uydu aracılığıyla takip edilebilmektedir.Fakat yinede Radyo Umut dinlemek için can atıyorsanız sitemizi kullanarak online şekilde dinleyip takip edebilirsiniz.Radyo Umut ve türküler için doğru adrestesiniz.