Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Şampiyon” için 83 dinleyen yorum yapmış.

 1. nejla derin 08 Mayıs 2015

  selam ıyı aksamlar bn nejla derin d4 kogusunda yatan alparslan şancıyı cok ama cok sevıyorum canım sevglm senı hic brakmıcam kendıne ıyı bak

 2. okan ilhan 20 Kasım 2015

  Ben OKAN İLHAN

 3. okan ilhan 20 Kasım 2015

  Ben OKAN İLHAN Bursa kapalı cezaevi E tipi C ‘9da Yatmakta olan amcam , ERHAN İLHAN ‘ a Güçlü Soydemir’den Yıllar önceki Mazim armağan ediyorum ,CANIM AMCAM 3 AYLIK tatili bitir bekliyorum CANIM AMCAM. Seviyorum seni. Aslan yegenin.

 4. OKAN İLHAN 20 Kasım 2015

  BURSA KAPALI E TİPİ C ‘ 9 KOĞUŞUNDA YATMAKTA OLAN CANIM AMCAM OLAN ERHAN İLHAN’A GÜÇLÜ SOYDEMİR’DEN YILLAR ÖNCEKİ MAZİM ‘İ ÇALARMISINIZ , CANIM AMCAM ‘ 3 Aylık kısa tatilini Bitirip gelmeni bekliyorum ,Aslan yegenin.

RADYO ŞAMPIYON İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Şampiyon

radyo-sampiyon-dinle

Radyo Şampiyon

Radyo Şampiyon,89.5 frekansından Bursa’dan arabesk türünde yayınlar yapmaktadır.Radyo Şampiyon,dinleyicileri için en güzel arabesk,fantazi türünde parçaları seçmektedir.Sohbetler eşliğinde müziklerin çalındığı radyoların şampiyonu sloganıyla sizlerle.Sizde Radyo Şampiyon dinlemek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Radyo Şampiyon

Hakkında Bilgiler
Radyo Şampiyon, 1993 yılının Eylül ayında yayın hayatına başlamıştır.FM bandı 89.5 MHz frekansından marmara bölgesinde yayın yapmaktadır.

Yayınlarında Türkçe sözlü pop, arabesk, fantazi, özgün, Türk Sanat ve Türk Halk müziklerine yer vermektedir. Radyo Şampiyon 24 saat aralıksız olarak yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Şampiyon

İletişim Bilgileri
Posta Adresi: sampiyon@radyosampiyon.com.tr
Telefon: +90 (224) 253 15 15 – +90 (224) 256 64 15 – 16
Fax Numarası: +90 (224) 254 66 76

Radyo Şampiyon

Frekans Bilgileri
Bursa 89.5 frekansından yayın yapmaktadır.Karasal yayını dinlemek için bu bilgiyi kullanabilirsiniz.Radyo Şampiyon’u online dinlemek isterseniz burayı ziyaret edebilir.Canlı olarak takip edebilirsiniz.En güzel arabesk parçaların sizler için çalındığı Radyo Şampiyon yayında.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?