radyo-ozgur-dinle

Özgür Radyo

Radyo Özgür,halk müziği ve türkülerin yer aldığı bir radyo kanalıdır.Oldukça eskiye dayanan geçmişi ve tecrübeleri ile radyo özgür kullanıcılarına yerel ezgileri sunmaktadır..Eğer sizlerde birer halk müziği seveniyseniz mutlak şekilde radyo özgür dinlemelisiniz.Bunu yapabilmek için sadece sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Radyo Özgür

Hakkında Bilgiler
Radyo özgür Ekim 2000 tarihinde sevgi ve dostluk duygularini güçlendirmek, özgür düsünce ortamını geliştirmek, Anadolu cografyasının farklılıklarını ve güzelliklerini yansıtmak amacıyla yayın hayatına başlamıştır.…
Radyo Özgür de Türkülerin ayrı bir yeri vardır.Geleneksel halk müzigi ve halk müziginde çağdaş yorumlar müzik programlarımızda önemli bir ağırlıga sahiptir.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Bunun yanında diger müzik türlerine de günün farklı saatlerinde radyomuzda yer verilmektedir.
Dünyadan haberler, ulusal haberler, bölge haberleri, haber-yorum programları, kültür- sanat etkinliklerinin duyuruları ve haberleri, tartışma programları, sohbet programları, yarışma programları ve Türkü ağırlıklı müzik programları Özgür radyo da ana program çatısını oluşturmaktadır.

Radyo Özgür ulusal markaların yanında Bölgenin ekonomik yaşamına katkı sağlamak amacıyla bölgesel ölçekte üretim ve satış yapan, hizmet yürüten işletmelerin tüketiciye ulaşmasında verimli bir araç olmaktadır.

Radyo Özgür doğru ve düzgün Türkçe ile sorumlu yayıncılık anlayışını benimsemış bir yayın kuruluşudur.
Ankara ve çevresine FM bandı 108,0 frekansından yayın yapan radyomuz, Internet üzerinden de dinlenmektedir.

Bir yandan programlarını zenginleştiren, yayın alanını genişleten radyomuz, dinleyicileri ile yakın bir bağ oluşturmayı ve yeni dinleyici kitleleri ile buluşarak sürekli büyümeyi hedefleyen bir yayın kuruluşudur.

Türkülerin yeniden ve sürekli yankılanarak yaygınlaşması, halk kültürünün gelecek nesillere aktarılması Radyo Özgürün en önemli kıvancı olmaktadır.

Radyo Özgür

İletişim Bilgileri
Adres: Ziya Gökalp Caddesi No:22/28 Kızılay/Ankara
Tel: 0312 435 26 46
Fax: 0312 435 16 52
Mail: info@radyoozgur.com.tr

Radyo Özgür

Frekans Bilgileri
Istanbul 108
Bu frekans ile Radyo Özgür canlı olarak dinleyebilirsiniz.Radyo dinleme sitemizi kullanarakta online 24 saat takip edebilirsiniz.Türkü ve halk müzikleri için dinlenmesi gereken bir radyo olan özgür radyo için doğru yerdesiniz.Radyo Özgür,türkü ve yerel halk müziğin en fazla tercih edilen ismi.Radyo Özgür dinle.