radyo-onbes-dinle

Radyo Onbeş

Radyo Onbeş,101.2 frekansından dini içerikli yayınlar yapmaktadır.Çeşitli hikayelerin anlatıldığı radyo onbeş sitemizden online olarak dinlenebilmektedir.Tasavvufi hikayeleri dinlemeyi sevenlerin dinlemekten vazgeçemediği radyo buradan kolaylıkla dinlenebilir.Programlardan bazılarınıda görebileceğiniz Radyo Onbeş dinlemek için doğru yerdesiniz.

Radyo Onbeş

Hakkında Bilgiler
DÜNYADAN GEÇENLER
Onlar, dünyamızdan geçtiler ve dünyadan da geçtiler. Geçerken her köşe başına bizim için işaret taşları bıraktılar. Bizde onların bıraktığı taşların izinden onların hayatını anlatıyoruz. Dünyadan Geçenler Abdulbaki Tosun’un sunumuyla her Cumartesi saat 13:15’de Radyo Onbeş’te.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
HABER MERKEZİ ÖZEL
Radyo Onbeş, her hafta içi ve Cumartesi akşamları Cengiz DEMİR’in sunumuyla saat: 19:00’da yayınlanan Ana Haber Bültenleri, Mehmet Zeyd Yıldız’ın sunumu ile gün içi haber bültenleriyle gündemi takip ediyor Her nerede bulunuyor olursanız olun, bize bildirmeye değer gördüğünüz her türlü bilgi ve düşünceyi, haber merkezimize ulaştırabilirsiniz. Elektronik posta adresimiz: habermerkezi@radyoonbes.com Faks: 0 216 564 26 41. Güzel günler için, iyi haberler…

HAYATIN KALBİNDEN SÖZLER
Hayatıı nabzı vurup duruyor,tenimizde ağırlıyoruz hayatı. Can yüreğimize akıyor,hayat kalbimize damlıyor. Hayatın göllendiği kalbinize yeniden bakın, yeniden sevin hayatı … ve Hayatın Kalbinden Sözler’e kulak verin. Yaşamaya çalıştığımız dini hayata, doğru ve güvenilir kaynaklarla ve ehil isimlerle bizde destek olmaya çalışıyoruz. Dr.Mustafa Bahadıroğlu, Dr.Dilaver Selvi, Adem Topal ve Şemsettin Bektaşoğlu ile haftaiçi hergün saat 09:00’da tekrarı 22:15 te, cumartesi ve pazar saat 16:00’da tekrarı saat 22:15’te Radyo Onbeş’te sizlerle.

NASİHATLER
Onlar bizden önce yaşadılar, daha güzelini keşfettiler ve tecrübelerini bizlere eserleriyle bıraktılar. Güzel insanların nasihatleri her Pazar saat 13:15’te Sacit ONAN’ın sunumuyla Radyo Onbeş’te.

RADYO ONBEŞ’TE SABAH
Güne başlarken gündemi yakalamak, olaylardan haberdar olmak, gelişmeleri sıcağı sıcağına takip etmek ve tarafsız ve tempolu haberlerle bilgi edinmek sizin de hakkınız Günün ve dünün tüm gelişmelerini, hava ve yol durumunu öğrenmek için Radyo Onbeş’te Sabah’a bekliyoruz Radyo Onbeş’te Sabah Mehmet Zeyd Yıldız’ın ve Mustafa Köten’in sunumuyla hafta içi her sabah saat 07:30’da Radyo Onbeş’te.

SEMERKAND SOHBETLERİ
Şifahi bir kültürden geliyoruz ve bu kültürü gelecek kuşaklara sohbetlerle aktarmaya gayret ediyoruz. Hakan Öner ve Yakup Alarçin’in sunumuyla Semerkand Sohbetleri her Cuma saat 20:30 tekrarı pazar saat 20:00’da Radyo Onbeş’te.

DÜŞE KALKA
Gündoğumu ile günbatımı arasındaki zamanın yaklaşık iki saatini; hayata, yaşananlara; kendimize biraz uzaktan bakarak geçiriyoruz bu programda. Manzarayı sözcüklerle, samimiyetle resmediyoruz. Gençlerin coşkusu ve saygısının, büyüklerin nasihati ve sevgisinin en rahat ettiği yer burası. Müzeyyen Bulur’un hazırlayıp sunduğu Düşe Kalka Çarşamba ve Perşembe günleri saat 11:05’te Radyo Onbeş’te.

BUNDAN NE ÇIKAR
Yeşim Kitapçı’nın hazırlayıp sunduğu Bundan Ne Çıkar programı Pazartesi ve Salı günleri saat 11:05’te Radyo Onbeş’te.

Radyo Onbeş

İletişim Bilgileri
Eyüpsultan Mah. Esma Sk. No:7/A Samandıra-Sancaktepe/İSTANBUL
0216 564 25 15
bilgi@radyoonbes.com

Radyo Onbeş

Frekans Bilgileri
101.2 frekansından karasal yayını gerçekleştirmektedir.Yaptığı dini ve tasavvufi yayınları ile dinleyicilerini huzur dolu ve mutlu kılmıştır..Radyo Onbeş dinlemek için başka bir yere ihtiyacınızın olmaması doğal.Sitemizden 24 saat radyo onbeş dinleyebilirsiniz.