Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Mega” için 17 dinleyen yorum yapmış.

  1. hatice 02 Temmuz 2014

    bence güzel şarkılar çalmıyorlar

  2. melisa 02 Temmuz 2014

    sizi çok seviyorum özelliklede hilal ablayı çok tatlı iyi yayınlar

RADYO MEGA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Mega

radyo-mega-dinle

Radyo Mega

Radyo Mega,105.4 frekansından türkçe müzikler yayınlamaktadır.Genellikle güncel türkçe parçaları bulabileceğiniz Radyo Mega buradan canlı olarak dinlenebilmektedir.Dinleyici kitlesi oldukça fazla olan Radyo Mega çaldığı hit türkçe parçalarla sizlere güzel vakit geçirtmektedir.Gündemi ve çıkış yakalayan parçaları takip eden Radyo Mega en güzellerini sizler için hazırlıyor.

Radyo Mega

Hakkında Bilgiler
Türkiye’nin ilk özel radyo kanallarından biri olan RADYO MEGA 1994 yılından günümüze kadar yayın hayatına devam etmektedir.

2007 yılında Avrupa Müzik & Film bünyesine katılarak yeniden yapılanan ve “Ünlülerin Radyosu” formatı ile gündemdeki yerini büyüten RADYO MEGA Türkiye’nin ilk celebrity radyosu oldu.
Radyo Mega “Sadece Müzik” sloganı ile yayın yaparak , haberler yerine müzik haberleri sunan ilk ve tek radyo olarak bir ilke imza atmıştır.İlklerin radyosu olan RADYO MEGA’nın en büyük özelliği

ardı ardına Popüler Türk müziğinin hitlerini sunuyor ve gündemdeki önemli sanatçıları kendi yayınlarıyla dinleyiciyle buluşturuyor.
İstanbul frekansı 105.4 olan ve www.radyomega.fm üzerinden Dünyanın her yerinden cd kalitesinde dinleme imkanı sunan Radyo Mega, internet verilerinde Türkiye’nin % 75’inde en çok tercih edilen radyolar arasında bulunuyor.

Radyo Mega

İletişim Bilgileri
Palanga Caddesi No : 30
Ortaköy
İstanbul
Türkiye

e-Posta: hilal@radyomega.fm
Telefon: (0-212) 258-63-63 Kurumsal (0-212) 259 – 36 – 00 Canlı Yayın

Radyo Mega

Frekans Bilgileri
İSTANBUL 105.4
ANKARA 102.6
İZMİR 99.7
KOCAELİ 90.2
ADANA 88.2
ANTALYA 105.1
İZMİT 97.8
TEKİRDAĞ 105.8
BURSA 102.6
TRABZON 96.7
BODRUM 91.1
Bu frekanslar ile Radyo Mega karasal yayınını dinleyebilirsiniz.Online olarak Radyo Mega dinlemek isterseniz sizleri sitemize davet ediyoruz.En güzel türkçe parçaların çalındığı radyo kanalı buradan cd kalitesinde dinlenip takip edilebilmektedir.Radyo Mega dinlemek için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?