radyo-medya-dinle

Radyo Medya

Radyo Medya,101.7 frekansından genellikle türkçe pop türünde parçalar yayınlamaktadır.Kimi zaman slow müziklerinde yer aldığı Radyo Medya, yayın kalitesiyle İnegöl çevresinde en fazla bilinen radyolardandır.Türkçe pop müziğinin güncel ve efsane isimlerinin çalındığı radyo medya sitemizden kolaylıkla takip edilebilir.Radyo Medya dinlemek için sitemizin radyo medya sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Radyo Medya

Hakkında Bilgiler
Radyo Medya Kurulduğu Günden Bu Güne Bağımsız, Dürüst ve Güvenilir Habercilik Anlayışıyla, Seçkin Programcılarıyla, Yayın İlkeleri ve Yenilenen Teknolojik Donanımıyla, İnegöl’ün ilk Web Yayınını Başlatan Radyosudur.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
İlklerin ve Yeniliklerin Öncüsü Radyo Medya Ulusal Bazda Yayıncılık Anlayışıyla Düşünen, Tarafsız ve Cesur Radyo Kimliği ile Daima En iyi Müzik En iyi Radyo İstasyonu Olmaya Devam Edecektir!

Radyo Medya

İletişim Bilgileri
Adres : Cuma Mahallesi Atatürk Bulvarı No:79 / 6 Daire:606 İnegöl / BURSA
Telefon : 0 224 711 91 17
Fax : 0 224 711 91 17
E-Posta : info@radyomedya.com

Radyo Medya

Frekans Bilgileri
101.7 frekansından yayın yapmaktadır.Karasal yayını bu frekanstan dinleyebilirsiniz.Online olarak radyo medya dinlemek isterseniz sitemizden dinleyebilirsiniz.En güzel türkçe pop eserlerin yer aldığı radyo medya Top listesiylede dikkat çekiyor.Radyo medya dinlemek için çok fazla uzağa gitmeye gerek yok, doğru yerdesiniz.