radyo-mavi-dinle

Radyo Mavi

Radyo Mavi,101.9 frekansından arabesk-fantazi türünde yayınlar yapmaktadır.Bu müzik türüne ait 2 radyoya sahip olan kuruluş.Radyo Mavi ilede kalitesini devam ettirmiştir.Radyo dinleme sitemizden kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz radyo mavi, en güzel arabesk parçaları sizlere ulaştırıyor.

Radyo Mavi

Hakkında Bilgiler
Şahin Medya Grubu Kocaeli’nde Radyo Mavi olmak üzere bir yerel,Radyo Şahin olarak bir bölgesel toplam iki radyo istasyonu ayrıca günlük, tarafsız, siyasi, gazetesi Marmara Gazetesi ve sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Empati Ajans ile Kocaeli’nin nabzını tutup; tarafsız, ilkeli ve teknolojiyi yakından takip eden bir sistemle sektörde yerini alıyor.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Bahsi geçen Radyo Şahini dinlemek içinde sitemizi kullanabilirsiniz.
2001 yılından bu yana FM 101.9 frekansından yayın yapmakta olan radyomuz, Gebze, Yalova, Karamürel, Gölcük, İstanbul Anadolu yakası Kartal’a kadar olan yayın ağıyla beraber internet üzerinden dünyanın her yerindeki dinleyicilerine ulaşmaktadır…

Yayın tarzımız halkın geniş bir kesimine hitap eden Arabesk, Fantezi ve Türk Halk Müziği. Arabesk’in altın örnekleri, Fantezi müziğin en hit parçaları, Türk Halk Müziğinin Anadolu’daki motifleri ve yer yer oyun havaları ile hem kentsel alanlara hen de kırsal kesime hitap eden radyomuz, tarzında eski, en yeni, en kaliteli şarkı ve türkülerle dinleyicilerini kucaklıyor.

Yayın ilkemiz,seste ve müzikte kalite …

Radyo Mavi

İletişim Bilgileri
Adres: MUSTAFA PAŞA MAHALLESİ. BAĞDAT CADDESİ. 702/1 SOKAK. NO:1 GEBZE
Telefon: 0 262 643 14 60
0 262 643 14 61
E-mail: info@radyomavi.com
reklam@radyomavi.com

Radyo Mavi

Frekans Bilgileri
Radyo Mavi 101.9 frekansından karasal yayını yapmaktadır.Sizlerde karasal yayını dinlemek için bu frekansı kullanabilirsiniz.En güzel arabesk parçaların dinleyici ile buluştuğu radyo mavi buradan online olarak dinlenip takip edilebilmektedir.Radyo mavi dinlemek için doğru yerdesiniz.