radyo-fon

Radyo Fon

Radyo Fon, Malatya 101.0 frekansından yayın yapmaktadır.Yöresel, Halk Türkülerine yer veren Radyo Fon, online olarak buradan dinlenebilmektedir.Sizlerde Yöresel müzikleri dinlemekten hoşlanıyorsanız, mutlaka Radyo Fon’a uğramanızı öneririz.

Radyo Fon

Radyo Hakkında
1993 Yılında Kurulan Radyo Fon Kurulduğu İlk Günden İtibaren Özgün Ve Türk Halk Müziği Yayını Yapmaya Başlamış Ve Bu Güne Kadar Yayın Çizgisini Hiç Bozmamış Ve İlkelerinden Kesinlikle Taviz Vermemiş Olan Bir Radyodur.
Malatya’da Türk Halk Müziğinde, Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde İse Özgün Müzik Yayınında Her Zaman İçin Zirvede Olmuş Ve Dinleyicilerinin Yüreğinde Taht Kurmuştur.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Dönem Dönem 3 Ay 3 Ay Ve 6 Ay Olmak Üzere Toplam 1 Yıl Boyunca Çeşitli Nedenler Gösterilerek Susturulmaya Çalışıldı İse De Bu Başarılamadı Ve Radyo Fon En Güzel Şekilde Dostluğun, Kardeşliğin Ve Barışın Sesi Olmaya Devam Ediyor Ve Devam Edecektir.
Türkülerimizi Dilden Dile, Yer Yüzü Aşkın Yüzü Oluncaya Dek Radyo Fon Da Paylaşmak Umudu İle DOSTÇA KALIN…

Radyo Fon

Radyo İletişim
Adres: Milli Egemenlik Caddesi, Şavata Apartmanı, Kat:2
Mail: radyofon@hotmail.com

Radyo Fon

Radyo Frekans
Malatya’dan 101.0 frekansı ile dinlenebilmektedir.Karasal yayın tercih etmiyorsanız, bu sayfayı kullanarak Radyo Fon dinleyebilir, paylaşabilir ve sitenize ekleyebilirsiniz.Radyo Fon için doğru yerdesiniz.